0

@Transu96 atak nie najlepszy, obrona za młoda. Na sph/cdr starczy, w dłuższym dystansie może nas czekać powtórka tego co teraz. Cierpliwość wobec takiego składu i za kilka lat może się udać.

2

@takisobiektos za mocny.

1

@BORO_12 No i kolejne frazesy.
Przecież w pòłtora roku Xavi wyprowadził nas z 9 miejsca w lidze na wicelidera, a potem pòłfinał CDR, superpuchar i Mistrzostwo Hiszpanii. Stworzył takie oczekiwania w takim okresie o jakich mogliśmy pomarzyć w momencie jego przyjścia.

Nie wiemy na co stawia Marquez, bo nie mamy wglądu do oczekiwań od zarządu. Wiemy jedno napewno - rozwija młodych, aby byli gotowi do gry w pierwszym zespole.

Twoje komentarze to flop kolego. Piszesz bzdury z nienawiścią w stronę Xaviego, zero obiektywności.

0

@Lucyfffer o ktorej walka?

3

1

@BORO_12 Nie, nie pokazał. Podaj argumenty, a nie frazesy. Xavi poradził sobie z presją i wyprowadził nas z dziury w jakiej byliśmy przez co doszło do naprawdę dużych oczekiwań w trudnych dla tego klubu czasach. Do tego pokazuje zrozumienie taktyczne, ale widać, że ma problem z przygotowaniem zespołu, aby przełamać założenia rywali. A jak już się to udaje, to dochodzi do niezrozumiałych błędów indywidualnych, jakby piłkarze nie dawali rady z presją, jaka wzrosła względem poprzedniego sezonu. Marquez dla odmiany na ten moment nawet nie zapewnił awansu do 2 ligii (i oby go nie było), a taki Pimienta potrafił dostać się do baraży, nie wiem jak Barjuan sobie poradził. Jedyne pozytywy to gotowi do gry młodzi, co pokazuje, że przygotowuje ich oraz rozwija, aby byli w stanie grać w pierwszej drużynie.

1

@BORO_12 Marquez to jest niewiadoma, pisanie że wniesie nic lub lepiej sobie poradzi jest bez sensu. To jest kot w worku, mamy za mały materiał do oceny, tak samo jak z Xavim, który od przyjścia do początku tego sezonu naprawdę dobrze sobie radził. A że były wyniki, gra jakoś wyglądała, co stworzyło większe oczekiwania. Jedyny minus to było UCL. Takie coŝ może się nie powtórzyć w najbliższej przyszłości.

0

1

Z Rayo liczè na chusteczki.

2

@Sulimo Co straci? XDDDD. Okleiło Cię. Zobacz ile on zarabiał przed przedłużeniem, kurde, on nawet dopłacił do tego, aby wrócić do nas. Co ons traci? To, że gada co gada, to każdy wiedział od czasów, gdy ten był piłkarzem, ale on nie ma nic do stracenia.

3

A niech skasuje całe wynagrodzenie za resztę kontraktu. Laporta kompromituje tylko ten klub.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@norbi77 LaportaDimission.

Fajnie. Zwolni Xaviego. Co z tego, skoro pewniakiem było, że postawi na Marqueza lub kogoś ze stajni kolegi agenta.

0

Xavi rasista. XDD La rambla jednak potrafi zaskoczyć.

3

@blakkudium Poza polem karnym i byłby faul.

0

@Pitinho Ja tylko pierwszą oglądam, bo zaraz spać.

1

Czy jest możliwość zgubienia zwisającej skóry na bebechu bez operacji?

2

@Emhyr zobacz co robi zarząd, Koemana obsrali. Xaviego w gorszy momencie też obsrali. Ciągła presja na trenerze. Robienie sobie jaj z trenera - niby nie stać nas, a nagle się znajduje pieniądz na Ferrana, czy Roque. Tym ludziom z zarządu ciężko zaufać i trener, albo przyjdzie z własnym celem bez patrzenia na tych u stołków, albo będzie takim samym pionkiem, jak Xavi. Koeman pionkiem nie był i poleciał.

1

@PatrykBarca najlepsze jest to, że hajsu nie mamy, ale żeby zadowolić kolegę Cury, to się pieniądz na Roque znalazł, a na pivota nie było pieniędzy.

0

@Emhyr Nie z tymi ludźmi u sterów.

1

@Faro zmiana trenera niewiele nam da. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Tutaj trzeba zmiany zarządu.

1

@tbas odkąd te dźwignie się rozjechały, to mówię, że to przekręt jakiś był. Laporta ma więcej negatywów, niż pozytywów. Zwłaszcza patrząc długoterminowo.

0

@Explode Może chciał, może nie, klub utopił 55mln na niego, nie Xavi. Tak samo z Roque, czy Torre. Ci, którzy negocjowali się nie popisali.

0

@Sulimo Miał większy % głosów od pachołka Freixy na ostatnich wyborach. Oprócz Fonta jest jeszcze jakiś Ciria, Ciri, czy jak go tam zwał.

0

@MOLESTA Czas pokaże kto przyjdzie.

4

@tbas dawać wotum nieufności, bo Laporta zaraz nas zatopi. Do tej pory w tym syfie nas zadamawiał, ale w tym momencie powoli zaczyna nas topić.

0

No to po prostu #Laportaout

Zmiana trenera nam nie da, ale to jaki syf jest w klubie, to masakra, zwłaszcza w zarządzie.

0

@Marcelinho99 Bo w końcu nie lał wody na konfie i powiedział coś co nie podobało się patałachom u stołków.

0

@Katalończyk 99 Bo do tej pory nie rzucał za bardzo na tych patałachów u stołków, a po prostu lał wodę na konferencjach, to nie było problemu.

0

@ViscaelBarca2007 Xavi powiedział prawdę i kogoś coś zabolało. XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?