Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 zapomnieć tak samo, jak w 22/23? Real póki co regularny nie jest, przeplatają od tytułu w 19/20 sezony ligowo na dobre i gorsze. 20/21 gorszy, 21/22 dobry i tytuł, 22/23 przeciętny, teraz znakomity sezon i tytuł. Nie są aktualnie regularni na przestrzenii całych sezonów i stawianie ich jako pewnych faworytów, to przesada. Faworytem nr 1 są, ale nie pewnym.
0
@Destroyer_of_Worlds tym razem to nie pasuje tutaj.
0
@Bajson Mendes to może nas wykorzystywać do własnych interesów. Klubem ponoć za to rządzi szwagier Lapcia, czy ktotokolwiek jest.
9
@Arden Priorytetem powinno być pozbycie się Frenkiego, finansowo zyskamy na tym najwięcej. Cena, pensja...
0
@Commandement zespół z piłką traci mniej energii, niż ten bez, bo to nie jest zwykła murowanka. Zwiększa się poziom koncentracji, asekuracji, a do tego jesteś zmuszony do biegania za piłką, rywalem, trzymanie linii w odpowiedni sposób. Murowanie jest cięższe od gry piłką. W dogrywce oba zespoły były wykończone, piłkarze łapali skurcze. A Bellingham parę minut grał nawet z dyskomfortem.
1
@Commandement Przecież z City, to oni oddychali przez rękawa, nim doszło do dogrywki.
0
Dwa kocury.
https://www.instagram.com/reel/C6XFsg6L755/?igsh=MW9oZG1hMTJxNzc0MQ==
2
@mientusek1407 Ale zmiana poszła. XD
0
@mientusek1407 po prostu mam lekkie deja vu. Nogłem napiaać, że "chyba" w pierwszej odpowiedzi.
0
@doc dokładnie.
0
@mientusek1407 Wydaje mi się, że tak.
1
@TheNekro94 W dodatku z Interem sędzia nas wycyckał.
2
@Kidd niżej napisałem. 1-0, minuty od awansu, w dodatku 11v11 i frajerzysz w ile, 2-3 minuty i tracisz awans. Gorzej jak my z PSG.
1
@pozor jedynie City ich zajechało i to szybko, bo oni całego meczu nie byli w stanie wybiegać, a w dogrywce już powinien być koniec, ale City wówczas powoli zaczęło siadać.
0
@mientusek1407 już to kiedyś pisałeś.
0
Bayern się sfrajerzył jeszcze bardziej, niż my. Byli minuty od finału.
0
@Emhyr zdezorientowała piłkarza/y. Jeden z zawodników nawet wybiegł za nią, Real w tamtym sektorze miał przez to przewagę i doprowadził do sytuacji.
2
@Emhyr słupek Viniego w pierwszej, gdy dwie piłki były na boisku.
3
@Emhyr dwie piłki, Nacho bez kartki. Faktycznie, perfekcyjnie.
2
@norbi77 Xaviego mogliśmy stworzyć, to postanowiliśmy go wrzucić na głęboką wodę. Problemy finansowe dalej są, a w dodatku wizerunkowo się kompromitujemy... klęski jak były, tak dalej są, a potem się powiększyły. Do tego dosłownie nastawianie mediòw na atakowanie własnych pracowników...
3
@norbi77 To nie trener jest problemem, a prezydent i jego ludzie w zarządzie.
0
No cóż, oby biali dociągnęli, to będzie jakaś wygrana chociaż. :D
0
@mekston No wylew Neuera tutaj był kluczowy. Jakby się nie wylał, to by nie wcisnęli.
1
@Kidd Polacy ogółem chyba są kojarzeni jako rasiści. :D
0
I kolejna sytuacja, ale chłopaki w bialych marnują.
0
@mekston Wierzę.
0
@mekston Anuluje gola.
0
Dobra chłopaki, zw, idę się umyć. Oby nikt nic już nie wcisnął.
0
@mekston No to teraz tylko czeka do końcowego gwizdka.
2
Ale Madrycioki marnują. XD