1

@norbi77 zapomnieć tak samo, jak w 22/23? Real póki co regularny nie jest, przeplatają od tytułu w 19/20 sezony ligowo na dobre i gorsze. 20/21 gorszy, 21/22 dobry i tytuł, 22/23 przeciętny, teraz znakomity sezon i tytuł. Nie są aktualnie regularni na przestrzenii całych sezonów i stawianie ich jako pewnych faworytów, to przesada. Faworytem nr 1 są, ale nie pewnym.

0

@Destroyer_of_Worlds tym razem to nie pasuje tutaj.

0

@Bajson Mendes to może nas wykorzystywać do własnych interesów. Klubem ponoć za to rządzi szwagier Lapcia, czy ktotokolwiek jest.

9

@Arden Priorytetem powinno być pozbycie się Frenkiego, finansowo zyskamy na tym najwięcej. Cena, pensja...

0

@Commandement zespół z piłką traci mniej energii, niż ten bez, bo to nie jest zwykła murowanka. Zwiększa się poziom koncentracji, asekuracji, a do tego jesteś zmuszony do biegania za piłką, rywalem, trzymanie linii w odpowiedni sposób. Murowanie jest cięższe od gry piłką. W dogrywce oba zespoły były wykończone, piłkarze łapali skurcze. A Bellingham parę minut grał nawet z dyskomfortem.

1

@Commandement Przecież z City, to oni oddychali przez rękawa, nim doszło do dogrywki.

2

@mientusek1407 Ale zmiana poszła. XD

0

@mientusek1407 po prostu mam lekkie deja vu. Nogłem napiaać, że "chyba" w pierwszej odpowiedzi.

0

@doc dokładnie.

0

@mientusek1407 Wydaje mi się, że tak.

1

@TheNekro94 W dodatku z Interem sędzia nas wycyckał.

2

@Kidd niżej napisałem. 1-0, minuty od awansu, w dodatku 11v11 i frajerzysz w ile, 2-3 minuty i tracisz awans. Gorzej jak my z PSG.

1

@pozor jedynie City ich zajechało i to szybko, bo oni całego meczu nie byli w stanie wybiegać, a w dogrywce już powinien być koniec, ale City wówczas powoli zaczęło siadać.

0

@mientusek1407 już to kiedyś pisałeś.

0

Bayern się sfrajerzył jeszcze bardziej, niż my. Byli minuty od finału.

0

@Emhyr zdezorientowała piłkarza/y. Jeden z zawodników nawet wybiegł za nią, Real w tamtym sektorze miał przez to przewagę i doprowadził do sytuacji.

2

@Emhyr słupek Viniego w pierwszej, gdy dwie piłki były na boisku.

3

@Emhyr dwie piłki, Nacho bez kartki. Faktycznie, perfekcyjnie.

2

@norbi77 Xaviego mogliśmy stworzyć, to postanowiliśmy go wrzucić na głęboką wodę. Problemy finansowe dalej są, a w dodatku wizerunkowo się kompromitujemy... klęski jak były, tak dalej są, a potem się powiększyły. Do tego dosłownie nastawianie mediòw na atakowanie własnych pracowników...

3

@norbi77 To nie trener jest problemem, a prezydent i jego ludzie w zarządzie.

0

No cóż, oby biali dociągnęli, to będzie jakaś wygrana chociaż. :D

0

@mekston No wylew Neuera tutaj był kluczowy. Jakby się nie wylał, to by nie wcisnęli.

1

@Kidd Polacy ogółem chyba są kojarzeni jako rasiści. :D

0

I kolejna sytuacja, ale chłopaki w bialych marnują.

0

@mekston Wierzę.

0

@mekston Anuluje gola.

0

Dobra chłopaki, zw, idę się umyć. Oby nikt nic już nie wcisnął.

0

@mekston No to teraz tylko czeka do końcowego gwizdka.

2

Ale Madrycioki marnują. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?