0

No i Cordina przegrał. 8 runda - w tej skończy się również Usyk-Fury.

5

@tbas Albo Xavi, albo Marquez, albo człowiek Mendesa.

1

@Emhyr Akurat on nie kręci, kręci to ten cały szwagier Laporty.

3

@Emhyr Bez znaczenia. Mendes i Laporta zrobią nam jakiegoś Mourinho.

6

@blakkudium No nie znajduje się u Mendesa, to nie jest na liście.

1

Usyk wysyła dzisiaj Fury'ego do szpitala w 8 rundzie.

0

@TheNekro94 powiedział tak, jak sam zdecydował się na odejście, a nie jak zrobiono z niego cymbała i mają go pożegnać. Najpierw chciano, aby został, a teraz nie chcą. Jakby nie wziął za to wszystko odprawy, to dopiero pokazałby klasę. Jak weźmię odprawę, to będzie zrozumiałe, a jego legenda w żaden sposób nie zostanie podważona.

1

@ViscaelBarca2007 odkąd Deco jest w klubie, to cały sezon robią z niego głupka.

E. Odpowiedź jest prosta, zwiera dwa słowa, jedno z nich to nazwiska, a drugie co się powinno stać. Można użyć dwóch słów, jedno na 'o', drugie na 'd'.

0

@TheNekro94 oho, podważamy legendę Xaviego. Przypomnij sobie ile on dołożył do tego, aby trenować Barcę. Wypłata niska, dołożenie się do wykupienia jego kontraktu. Do tego był gotowy odpuścić odprawę za odejście na własnych warunkach, ale dał się namówić. Teraz jakby miał odejść, to po byciu praktycznie wypychanym przez Laportę przecież. Sytuacja podobna do Koemana, którego też Lapcio wypychał. Postaw się na jego miejscu tutaj, jak dla mnie jak skasuje odprawę, to tylko i wyłącznie Laporta jest temu winien, a jego legendy podważać niepowinniśmy.

3

@macio_944 chyba tylko Barca potrafi strzelić 4 gole i przegrać mecz. XD

7

@Rhaan Można być w formie i prowadzić drużynę, ale podważać decyzję trenera i jego autorytet już nie. Mógł to zostawić dla siebie.

7

@Kwiatek67 Jakiego kolesiostwa? Jeżeli piłkarz podważył decyzję trenera i jego autorytet, to dostał w nagrodę ławkę.

2

@Luciano99 Lepiej zaryzykować z Marquezem, bo już i tak nie mamy nic do stracenia, aniżeli znowu walczyć o głośne nazwisko, a potem robić pod siebie, a nie pod nich, bo to również jest nieuniknione patrząc jakie transfery robią patałachy u stołków.

2

@ViscaelBarca2007 Wolę piłkarza, który pokazuje jakieś zaangażowanie, nawet jak nie idzie, bo zmotywuje tym innych do pracy, aniżeli gościa, który pokazuje to w sztuczny sposób.

1

@macio_944 No fajnie, ale który z nich rozsądnie patrząc na to co się dzieje w klubie oraz to jak wygląda nasza świnka skarbonka się zgodzi na dołączenie do nas? Załóżmy, że taki ktoś przychodzi - chłop będzie chciał profesjonalistów i swoich zaufanych ludzi i może jakimś cudem naszych stać na to. Okej, ma, ale teraz - zarząd chce wyników. Profesjonalista patrzy na kadrę, chce zrobić swoją wizję i prosi o transfery, ale nie dostanie bardzo dobrych grajków, tylko conajwyżej dobrych, ale też nie każdego takiego. Dalej, zarząd potrafi zniszczyć każdego medialnie, jak coś się nie spodoba, a jak wiemy - to nie są ludzie klubu, jak Xavi, który leje wodę. Koeman zaczął się stawiać, jak wpadł w konflikt z Laportą, Xavi na ten moment dalej leję wodę. Tacy ludzie nie przyjdą tutaj i trzeba się pogodzić z tym. A jak już się uda kogoś takiego sprowadzić, to naprawdę będzie cud jakiś. Też zalecam obniżyć oczekiwania, bo nie ma co się nastawiać wtedy.

2

@MOLESTA @ViscaelBarca2007 @Roobo @JanneAhonen Został przyspawany, bo Xavi w końcu przestał z niego korzystać, ponieważ o niego nie zabiegał. Próbował go upchać jakoś przez pół sezonu i chłopak grał gorzej od Ferrana Torresa, różna forma, ale bez zaangażowania i samolubnie. Jak zaczęło się Portugalczykowi palić siedzenie, to zaczął coś grać, ale Xaviego to nie ruszyło.

0

@JanneAhonen Dokładnie tak.

0

@4drian0 No Xavi i Koeman przez to przeszli, to samo miał Ernesto. Ostatni coach, który dostał tych co chciał, to bodajże Enrique w sezonie 16/17.

0

@BORO_12 faktycznie, powiedział tak w kontekście Roque, ale dalej nie zmienia to faktu, że nie wiemy jak to wygląda z innymi.

1

23 stopnie, pełne słońce, błąd w matrixie w tej Szkocji.

0

@BORO_12 Wszystko poza stylem pasuje do tego co napisałem w kontekście tego sezonu. Jeszcze w zeszłym mogliśmy mówić o lekkim regresie stylu gry, ale napewno nie rozwoju, czy wyników, bo to wszystko było. Mieliśmy może dwa słabsze momenty w sezonie i sobie z nimi poradziliśmy w miarę dobrze (poza tym w UCL).
To czy Xavi rozmawia, czy nie - nie jest nam znane. Dostaliśmy jakiś przeciek z mediów niby, ale nie wiemy ile w tym prawdy, zwłaszcza że to tylko jedno źródło podało, jak się nie mylę.

0

@BORO_12 W którym momencie Real miał wyższe xG z City? Z resztą nie zmieniajmy tematu, a w zasadzie to zakończmy, bo do Ciebie żadne argumenty nie trafiają, to jest po prostu strata czasu. Miłego dnia. Jedynie mogę nawet to dorzucić, bo odkopałem:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14052978#comment-14053075

1

@BORO_12 No i jak mamy dyskutować, jak ty fakty odrzucasz od siebie. XD Patrz tutaj, statystyka:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14422009#comment-14422087
Styl, stylem, ale tego od drugiego sezonu Lucho nie ma u nas.

3

@ViscaBarca123 42km, ja dzisiaj 6.5km przebiegłem na słońcu, a ty 42km będziesz biegał, jeszcze pod górkę...

0

@BORO_12 @Beztroskii niejednokrotnie przedstawiał już statystyki z zeszłego sezonu, tam nie było żadnego farta. Kolega dużo nie pisze, to nie będzie ciężko znaleźć takowego komentarza ze statami. Potwierdzasz jedynie to co piszę, że regres jest od tego sezonu, a tak pòłtora roku+ jakie tu jest ma pozytywne. 2/3 sezony praktycznie dobre, jak nie bardzo dobre, nie wygląda mi to jak niewypał.

1

@TR3YWAY Jak sam odejdzie, ale tutaj go wypychają. Jeżeli zerwą kontrakt, to liczę, że całą odprawę bierze, a wiemy, że zrobią wszystko, aby namówić go do powiedzenia, że jednak rezygnuje.

0

@tbas to jak pożegnają Xaviego, to liczę, że postąpi tak samo, bo to nie Xavi traci, a te patałachy u stołków co nie mają szacunku do pracowników.

0

Czy Koeman wziął odprawę?

0

@JarekS ja pisałem w momencie lub nawet przed decyzją Xaviego na początku roku, że jak ten odejdzie, to po sezonie witamy Mou lub Conceicao, ewentualnie Marquez, bo nie ma raz pieniędzy, dwa solidne nazwisko nie będzie chciało tu przyjść ze względu na patałachów.

0

@Transu96 5 młodych na przestrzenii całego sezonu w obronie. Inigo, który na scenie Europejskiej ma małe doświadczenie i Cancelo, który ma lagi w obronie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?