Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 Zwolnienie Xaviego zwiększa ryzyko tego, że Marquez zdecyduje się odrzucić możliwość prowadzenia Barcy. W dodatku zwiększa też szanse na jakiegoś odrzutka od Mendesa.
0
@BORO_12 A ja chcę zachować jakąkolwiek klasę przy tym. Jak go teraz wyrzucą, to liczę, że skasuje ich do ostatniego euro centa.
0
@BORO_12 Możemy jeszcze bardziej.
@Emhyr w sumie trochę racja, ale jednak podpisanie jakiegoś normalnego trenera będzie trudne wtedy.
0
@Emhyr A jak już zatrzymał Xaviego, to lepiej wyjdziemy na tym, jak zostanie, aniżeli odejdzie, bo wizerunkowo dobijemy siebie jeszcze bardziej, jak go teraz zwolni.
0
Xavi Hernandez Lo lo lo lo!
0
@partymaker Tak, ale przyjrzyj się uważnie. Kierowca motora już się pchał między auta i nie zwalniał. Z resztą on tam po linii jechał, a nie w swoim pasie. A nie chodzi mi o przedstawienie kto jest winny, a po prostu głupotę ludzi.
0
Zamiast jechać zgodnie z przepisami, to pròbujà między samocnody się pchać. Sami się proszą o śmierć.
https://www.instagram.com/reel/C664MOBOj5T/?igsh=ZjFuOXRwbWs2Zm9o
0
@Emhyr Ja Flicka nie chciałem. Osobiście uważam, że jak już mamy kogoś za Xaviego brać, to Marqueza.
0
@tbas Zmiana trenera i tak niewiele nam da. Real jest za mocny na ten moment, a w Europie i tak wiele nie ugramy. Ryba psuje się od głowy, więc wiadomo, Laporte trzeba w końcu pożegnać.
2
@ViscaelBarca2007 Do tego byćmoże Xavi.
0
@Jakchcesz Znaczy no inaczej. W naszej sytuacji finansowej i kadrowej tryplet jest praktycznie niemożliwy. A jak się uda go wygrać, to naprawdę cudem.
2
Laporta odtwarza swoją drugą kadencję, brakuje tego, aby klub wygrał przypadkowo w takiej trudnej dla nas chwili tryplecik i znowu będzie pamiętany za ten tryplecik, a nie to jak prowadził klub. :d
1
@kanver_ Sezon konia.
0
@Emhyr Xavi se queda.
1
@Gall Ferran, Roque, ale nieeee, musimy Mendesowi i Atletico piłkarza ograć, aby oni skorzystali.
1
Felixa dla Atletico ogrywamy widzę.
0
@tbas Gundo i Pedri w pomocy zagrajà wszędzie, ale najlepiej pod bramką.
1
@kanver_ Gundo to piłkarz, ktòry powinien graç bliżej pola karnego. Do gry na 4 pomocnikòw on i Pedri idealny duet tam. Niestety, ale z Frenkiem, Oriolem, Chrisem, czy Roberto - musi zawsze jeden grać niżej.
1
Lamine na lewej piłka, a Ci zamiast wbiegać, go stoją w linii, a do teog nasza 9 schodzi przed obrońców.
3
@Faro No tak, bo Ter powinien z pola karnego nie wychodzić. Ustawił się jako opcja podania. Tylko i wyłącznie Gundo jest winny tej sytuacji, bo podał do rywala.
1
Niby Lewy, a jednak nie.
1
Mimo braku Mistrzostwa - Arsenal się poprawił względem zeszłego sezonu według mnie. Trochę lepiej sobie poradzili z presją, ale mimo wszystko dalej zabrakło niewiele. W zeszłym sezonie zabrakło właśnie poradzenia sobie z presją, w tym po prostu trochę szczęścia. Do tego nawet zdobyli więcej punktów względem zeszłego sezonu.
1
@blakkudium ledwo.
0
@TSWKRK Teraz lepiej. Najbliżej spełnienia tego był w trzecim sezonie, ale coś poszło nie tak z Atletico. W poprzednich sezonach trafił na BBC i Real w gazie oraz MSN i Barce w gazie.
0
@TSWKRK ale pisanie, że zawiódł jest nie na miejscu.
0
@pioz123 2 z 4 wymienionych przyszło za Pepa, a Foden wyszedł za Pepa ze szkółko bodajże.
5
@TSWKRK Pep miał w Bayernie 3 półfinały, a każdy przegrywał ze zwycięzcą lub finalistą (2 zwycięzca, 1 finalista). To nie jest taka tragedia, tylko dobry wynik na drużynę, która walczy o wygranie pucharu i nie jest jedynym oraz głównym faworytem. Patrząc na to co grało BBC, czy MSN.
0
@ViscaelBarca2007 postawiłem, że Fury wygra w 22 minucie. Liczę na Usyka, ale no co. Cygan, to cygan.
0
@ViscaelBarca2007 Usyk. Nie takoe rzeczy świat widział.
5
@Iniesta997 Szwagier wejdzie, w końcu będzie miał jakieś stanowisko przynajmniej.