0

@ViscaelBarca2007 Zwolnienie Xaviego zwiększa ryzyko tego, że Marquez zdecyduje się odrzucić możliwość prowadzenia Barcy. W dodatku zwiększa też szanse na jakiegoś odrzutka od Mendesa.

0

@BORO_12 A ja chcę zachować jakąkolwiek klasę przy tym. Jak go teraz wyrzucą, to liczę, że skasuje ich do ostatniego euro centa.

0

@BORO_12 Możemy jeszcze bardziej.
@Emhyr w sumie trochę racja, ale jednak podpisanie jakiegoś normalnego trenera będzie trudne wtedy.

0

@Emhyr A jak już zatrzymał Xaviego, to lepiej wyjdziemy na tym, jak zostanie, aniżeli odejdzie, bo wizerunkowo dobijemy siebie jeszcze bardziej, jak go teraz zwolni.

0

Xavi Hernandez Lo lo lo lo!


0

@partymaker Tak, ale przyjrzyj się uważnie. Kierowca motora już się pchał między auta i nie zwalniał. Z resztą on tam po linii jechał, a nie w swoim pasie. A nie chodzi mi o przedstawienie kto jest winny, a po prostu głupotę ludzi.

0

Zamiast jechać zgodnie z przepisami, to pròbujà między samocnody się pchać. Sami się proszą o śmierć.
https://www.instagram.com/reel/C664MOBOj5T/?igsh=ZjFuOXRwbWs2Zm9o

0

@Emhyr Ja Flicka nie chciałem. Osobiście uważam, że jak już mamy kogoś za Xaviego brać, to Marqueza.

0

@tbas Zmiana trenera i tak niewiele nam da. Real jest za mocny na ten moment, a w Europie i tak wiele nie ugramy. Ryba psuje się od głowy, więc wiadomo, Laporte trzeba w końcu pożegnać.

2

@ViscaelBarca2007 Do tego byćmoże Xavi.

0

@Jakchcesz Znaczy no inaczej. W naszej sytuacji finansowej i kadrowej tryplet jest praktycznie niemożliwy. A jak się uda go wygrać, to naprawdę cudem.

2

Laporta odtwarza swoją drugą kadencję, brakuje tego, aby klub wygrał przypadkowo w takiej trudnej dla nas chwili tryplecik i znowu będzie pamiętany za ten tryplecik, a nie to jak prowadził klub. :d

1

@kanver_ Sezon konia.

0

@Emhyr Xavi se queda.

1

@Gall Ferran, Roque, ale nieeee, musimy Mendesowi i Atletico piłkarza ograć, aby oni skorzystali.

1

Felixa dla Atletico ogrywamy widzę.

0

@tbas Gundo i Pedri w pomocy zagrajà wszędzie, ale najlepiej pod bramką.

1

@kanver_ Gundo to piłkarz, ktòry powinien graç bliżej pola karnego. Do gry na 4 pomocnikòw on i Pedri idealny duet tam. Niestety, ale z Frenkiem, Oriolem, Chrisem, czy Roberto - musi zawsze jeden grać niżej.

1

Lamine na lewej piłka, a Ci zamiast wbiegać, go stoją w linii, a do teog nasza 9 schodzi przed obrońców.

3

@Faro No tak, bo Ter powinien z pola karnego nie wychodzić. Ustawił się jako opcja podania. Tylko i wyłącznie Gundo jest winny tej sytuacji, bo podał do rywala.

1

Niby Lewy, a jednak nie.

1

Mimo braku Mistrzostwa - Arsenal się poprawił względem zeszłego sezonu według mnie. Trochę lepiej sobie poradzili z presją, ale mimo wszystko dalej zabrakło niewiele. W zeszłym sezonie zabrakło właśnie poradzenia sobie z presją, w tym po prostu trochę szczęścia. Do tego nawet zdobyli więcej punktów względem zeszłego sezonu.

1

@blakkudium ledwo.

0

@TSWKRK Teraz lepiej. Najbliżej spełnienia tego był w trzecim sezonie, ale coś poszło nie tak z Atletico. W poprzednich sezonach trafił na BBC i Real w gazie oraz MSN i Barce w gazie.

0

@TSWKRK ale pisanie, że zawiódł jest nie na miejscu.

0

@pioz123 2 z 4 wymienionych przyszło za Pepa, a Foden wyszedł za Pepa ze szkółko bodajże.

5

@TSWKRK Pep miał w Bayernie 3 półfinały, a każdy przegrywał ze zwycięzcą lub finalistą (2 zwycięzca, 1 finalista). To nie jest taka tragedia, tylko dobry wynik na drużynę, która walczy o wygranie pucharu i nie jest jedynym oraz głównym faworytem. Patrząc na to co grało BBC, czy MSN.

0

@ViscaelBarca2007 postawiłem, że Fury wygra w 22 minucie. Liczę na Usyka, ale no co. Cygan, to cygan.

0

@ViscaelBarca2007 Usyk. Nie takoe rzeczy świat widział.

5

@Iniesta997 Szwagier wejdzie, w końcu będzie miał jakieś stanowisko przynajmniej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?