0

Gennady Gennadyevich Golovkin, aka triple G!

1

@Roobo udowodnij. Capology ma potwierdzone przez dobre źròdła informacje. Chyba masz na myśli to ile miałby teraz zarabiać, bo większość to bodaj odroczona pensja.
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/

1

My kilka z tych spotkań gdzie głupio traciliśmy punkty powinniśmy zamykać, ale nieskuteczność prowadziła do niepewnośvi i błędów, bo brakowało nam spokoju i pauzy, która w zeszłym sezonie była kluczem do wygranej. Var, varem, jednak my przegraliśmy mistrzostwo na własne życzenie.

1

@Heros11 2012 rok, finał Pucharu Niemiec.

0

@Ptasior Chyba, że sprowadzą kolejnego Felixa.

1

@norbi77 Już nawet nie ważne, czy wyszedł, czy nie, to nie miało prawa wpaść.

1

A jak tam piłkarze Arki? Cali i zdrowi?

0

@Barcasub gdyby była, to ze słabszymi sami by wygrywali mecze bez trenera.

0

@chavez Pedro Gonzalez.

0

@Encore Umtiti przed kontuzją to był top3.

2

Gracias Mister. Sukces większy, czy mniejszy osiągnął w bardzo trudnym dla nas okresie i dwukrotnie pokazał klasę i przywiązqnie do klubu, najpierw w momencie powrotu, a teraz w momencie odejścia. To jest człowiek tego klubu i pokazał to ponownie. Legenda.

1

Też dostajecie jakieś zaszyfrowane wiadomości gdzie pisze, że dowiecie się więcej w supporcie google?

1

@JarekS a i tak trzeba śmiało powiedzieć, że odniósł sukces. 2 trofea w 2 sezony z takimi problemami finansowymi, czy tymi odklejkami naszego zarządu i sprowadzaniu złych profili lub kompletny brak współpracy ze sztabem. Jest jaki jest na ten moment Xavi, ale sukces napewno odniósł i dał nam paru młodych z potencjałem na przyszłość.

0

@JarekS zdecydowanie była. Czuł cały czas presję wyniku i widać było w nim niepewność jako trenerze. Ale pokazuje potencjał rozumienia taktyki, brakuje tylko, aby rozwinął umiejętności trenerskie. Szatnią potrafi również zarządzać. Może być wielki, ale musi pracować bez presji wyniku.

0

Demetrious Johnson, chyba nikt by nie chciał trafić na tego człowieka na ulicy i go wkurzyć.

0

Z kim zawalczy teraz Usyk? Jakieś przewidywania?

7

@BORO_12 Bla, bla, bla. Oklepane to samo co zawsze. Zawsze mógł wziąć bardziej doświadczonego młodzika, a wybrał ich. A Fermina nie chciał wypchnąć, tylko on chciał Lo Celso jako sam transfer. Chciał kolejnego ofensywnego pomocnika, dostał przereklamowanego Felixa, a zamiast bardziej defensywnego po dostał superofensywnego Cancelo. Rozumiem, że nie lubisz Xaviego jako trenera, ale skończ odbierać oraz umniejszać mu to co dokonał i zrobił.

2

@BORO_12 najpierw trzeba zacząć od zarządu.

0

@kigani taki beznadziejny, że ostatni raz Everton zrobił lepszy wynik punktowy od tego w 20/21 w sezonie 16/17, a od tamtego sezonu w 7 sezonach tylko raz byli tak blisko 60 punktów i w tym okresie jest to najlepszy wynik od 16/17.

0

@kigani Carlo wszedł do Evertonu w środku sezonu 19/20 i zrobił 49 punktów, 15 więcej od 18 zespołu, który wówczas spadł. Sezon później 59 punktów, 31 punktów więcej od 18 ekipy ligii. Doinformuj się, a nie głupoty pleciesz.

0

@kigani 25 spotkań, 1.72 punktu na mecz. Julen w 6 ma 1.67. Do tego wygrał raz z Włochami - jego jedyna wygrana z teoretycznie topową repką. Oprócz tego remisy z Holandia, Anglią x2, Włochy, przegrana z Belgią. Julek ma dla odmiany pokonanych Francuzów i Holendrów.

0

@kigani 95 punktów. XD Dobrze się czujesz? Ostatni raz 90+ mieliśmy za Valverde z Messim i Suarezem. Taki wynik punktowy będzie zrzadki w naszym wytonaniu.

2

@Popitek12 Profile piłkarzy mogłyby być chociaż podobne. Ozil i Muller to 10. Gundo 8, a Kroosowi bliżej 6. Ocenianie nie ma sensu, bo każdy powinien byc poza Mullerem pierwszy.

0

@MalanFCB Inny profil pasujący do wizji trenera, to raz. Dwa, że Felix nie był pierwszym, Roque to kolejny, przyspieszony transfer. Xavi tłumaczyć musi na konferencji i lać wodę, dalej Torre, zły profil skrzydłowego jakim jest Raphinha, a w zasadzie boczny pomocnik. Do tego zły profil bocznego obrońcy, czy Oriol na pivota. Oni nie sprowadzają pasująćych piłkarzy, tylko takich, którzy im się podobają.

1

@Barcasub No taaa, ale Xaviemu jak wciskano Felixa, to było git.

0

@barteq i przez ostatnie lata z Sergio, a i tak większość czasu do przyjścia Xaviego wyglądał tragicznie.

1

@Albatros Edytowałem komentarz i pisze dokładniej co miałem na myśli.
@Hasszz Tak, nazwiskiem Messiego się bawił, to samo Xavim przed wyborami, Koemana potraktował jak szmatę, a teraz Xaviego traktuje jak szmatę. Nie wspomnę jak w mediach zaprzyjaźnionych klubowi niszczony był Ousmane, czy Frenkie np.

3

Pan prezydent kolejny raz bawi się nazwiskiem legendy naszego pięknego klubu, a socios tylko na to pozwalają. Pora na dymisję i odejście od bandy oszustów z ostatnich 20+ lat. Czas na powiew świeżości. Sukcesy były za pierwszych dwóch kadencji Lapcia, ale też i u Rosella, czy Barto, a finansowo bywało różnie, do tego sporo kontrowersyjnych sytuacji i problemów prawnych miał klub za każdego prezydenta. Jak nie dymisja, to trzeba przeczekać do wyborów i liczyć, że ktoś normalny trafi bez powiązania z oszustami.

5

Czas leci, trenerzy i piłkarze się zmieniają, a w zarządzie dalej ludzie z powiązaniami do poprzedników. Żadnego odświeżenia. Laporta był odświeżeniem dało to sukces za pierwszej kadencji, potem w trakcie drugiej mimo ciężarów finansowych zakończył z kontrowersjami, ale i sukcesami. Potem Rosell - sukcesy są, ale i kontrowersje oraz problemy prawne wokół jego osoby. Bartomeu - tak samo - są sukcesy, ale i kontrowersje i problemy, a do tego na sam koniec zniszczony finansowo klub. Ponownie Laporta i teraz sukcesów nie ma, a problemy są, chyba że jedna liga w 3-4 sezony, sph i cdr to sukces, to wtedy tak, sukcesy są. Pora na odświeżenie tych stołków, kogoś bez powiązania z tą bandą oszustów i krętaczy. Kandydatów napewno jest dwóch takich, Font i Ciria. Czy więcej, nie wiem.

4

To jest ten cały gen Madrytu - gen frajerstwa. W kluczowym momencie przegrane rozgrywki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?