Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Khabib chyba ani razu nie krwawił jak walczył.
0
Wierzę, że Dustin to zrobi.
0
Co te ruskie mają z tym tuleniem się?
2
No i czas na main event!
0
Kamera Alexa i nikogo do czytania z ust nie potrzeba. 'Chama'.
1
@Encore Jak on ocenił tam na korzyść Costy, to ja nie mam pojęcia. XD
1
Szkoda, że go nie znokautował, ale mimo wszystko chyba wygrał. Zdecydowanie był lepszy w tej walce.
1
Ale Sean go zajeżdża. jeszcze 2 takie rundy i nokaut leci.
1
No i czas na Seana.
0
Dobra, do spania i wstać na Islama.
4
@Szmulek City gra o każdy puchar. Real zawsze coś odpuszcza. To jest taka drobna różnica. Mimo, że obie ekipy są najlepsze na świecie, tak do City im daleko. Tak długo jak jest Pep - tak długo City będzie najlepsze. Dlaczego? Bo dążą do perfekcji, każdy mecz ma być idealny, a do tego każde trofeum wygrane. Real do tego nie dąży, dlatego nie są najlepsi na świecie, ale za to do bólu skuteczni.
0
@Hosh Real pokonać zawsze mogła tylko Barcelona.
5
@Coutinho007 przede wszystkim to nasza historia zaczęła się za Cruyffa w tych rozgrywkach. Jego filozofia stworzyła nas. Mieliśmy wcześniej sukcesy, ale nie wystarczające.
4
@daniel32778 czemu wstyd? Są po prostu lepsi i trzeba to zaakceptować.
0
@norbi77 Chyba z Chelsea 2012.
1
@fart powinno być jakoś 2-0 dla BVB, jak sie skonczy, to kazdy wie.
0
@tbas to przez profil odpal.
https://www.instagram.com/limitlessfitness_stirling?igsh=OGFqdjcxNWpud2xw
0
@tbas a masz insta? To jest story.
0
@tbas sam możesz ocenić. Wyświetlały mi się już filmiki, ale z lokalnej siłowni jeszcze nie widziałem do momentu, aż nowo otwarta siłownia to dzisiaj opublikowała i zaciekawiło mnie - skąd oni tak szybko progresują. Rozumiem odpowiednie przygotowanie itd, ale kurde 16, 17 latki, a biorą jakieś szalone wagi i liczby.
https://www.instagram.com/stories/limitlessfitness_stirling/3380888947809254868?utm_source=ig_story_item_share&igsh=dnV0dmp5c2lkcjdn
Chociaż wyciskaniem bym tego nie nazwał, ale trochę tym pomachał jednak.
0
@Emhyr no dobra, ale ja nie wierzę zbytnio (przynajmniej przez to, że nie posiadam jeszcze tak zaawansowanej wiedzy), że w wieku 16-17 lat da radę tyle wycisnąć ktoś. Rozumiem o co Ci chodzi, ale nie wydaje mi się po prostu, że tak młode ciało jest w stanie zbudować taką siłę. Jedyne wyjaśnienie dla mnie, to trening, ale od kilku lat, a nie dwòch powiedzmy.
2
@DLFCB Guardiola ewenement.
0
@Herato Nie no, to mi się zdecydowanie naturalne nie wydaje. No chyba, że ważył w okolicach tej wagi.
0
@kryhaa ale no w wieku 16-17 lat? Nie wydaje mi się to możliwe. Zwłaszcza za dwucyfrową liczbę powtórzeń.
0
Tak mnie naszła pewna myśl. Jaka jest szansa na to, że ludzie co wyciskają np. Na klatę 100kg za ileś tam powtórzeń, no powiedzmy jakieś 10, to czy jest to naturalne. Zwłaszcza, że zaraz dopiszą, że dokonują tego w wieku np. 17 lat. @Emhyr @TR3YWAY @tbas @Beztroskii
0
@Krzysztof1987 ja dopiero zacząłem i idę te 5-6. Już potrafię wytrwać cały dystans jednym ciągiem, więc jest dobrze.
1
Po ile km biegacie na dworze? Ja się staram na razie 5-6 km na ten moment. Dodam, że na 12 biegów na liczniku mam 64km, a zacząłem 12 maja. Nardzo fajna aktywność, trochę po samym biegu jest zmęczenie i niechęć do ruchu, ale po 20-30minutach w głowie jakoś tak spokojniej i lepiej. Jakoś tak zyskuje na radości potym.
0
Tyson-Paul przełożone. Datę poznamy 7 czerwca. Powód - Mike wieku nie oszuka i zdrowie też nie te.
0
@Albatros Yamal byłby skrzydłowym, a Raphinha takim wahadłem.
0
@Albatros zobaczymy co ułpży, ale na ten moment widzę ofensywę totalną:
Kounde, Araujo, Christensen
Gavi, Frenkie
Yamal, Gundo, Pedri, Raphinha
Lewy
Ewentualnie zamiast Frenkiego Christensen lub jakiś DM w celu wzmocnienia tyłów i środka, a na trzeciego jakiś inny stoper np. Inigo, czy Pau. W przejściu skończymy w obronie tak:
Kounde, Araujo, Chris, Rapha
Yamal, Gavi, Frenkie, Gundo, Pedri
Lewy
No chyba, że będzie chciał LO to poświęci pewnie takiego Frenkiego.
8
Edytujcie ten tytuł. "2 pomysły Sportu..."