1

0 punktów w grupie. Ahhh, Polska myśl szkoleniowa.

0

@KrwawiaceoczyVEB A, no to zablokowany.

2

Sędzia ślepy, czy co?

1

0

Anglia, btts w meczu Danii, Holandia remont i Polacy strzelą gola. Chyba realne, co?

1

@takisobiektos Kiwior to widać, że uczy się gry u Artety. Świetnie się rozwija.

1

@tbas Deco to jest impostor. Tak samo ten u stołku na górze. Chociaż ten na samej górze, to bardziej kukła szwagra.

0

@mientusek1407 Lewego, Ferrana, Roque. To raz, dwa - nie rozumiesz o czym piszę, zakończmy dyskusję na tym, bo twoja wiedza jest ograniczona. Jak się doedukujesz, to możemy wrócić do tego tematu. Jedynie wytłumaczę jedno - rozwój piłkarza, to nie tylko minuty. Tak rozwijał Xavi, piłkarze mimo, że się rozwijali - to powolnie. Analiza tego jak się grało w spotkaniach to za mało, trzeba na treningach pracować z młodym piłkarzem, widzieć go w drużynie, a także sam zarząd musi zaoferować młodemu specyficzny plan rozwojowy, aby ten piłkarsko i fizycznie się poprawiał. Tego w Barcelonie napewno nie ma. Jedyne jak się nasi rozwijają, to dzięki minutom na boisku, nie ma żadnej pracy indywidualnej z piłkarzami, oczekiwań wobec nich, poprawy ich, a także planów zarządu.

1

@mientusek1407 Idzie do klubu, który oferuje najlepszy plan rozwojowy dla niego oraz jego zdaniem (patrząc na to, że może miał inne oferty). Barcelona dla przykładu co mu oferowała? No nic. Zero zainteresowania, on trenował w trzech różnych zespołach - bodaj juvenil, Barca B i pierwsza drużyna. To jest to rozwijanie piłkarza? Barca raz, że nie ma na niego planu, dwa nie reprezentuje go Mendes, trzy - najprawdopodobniej, ani wcześniej Xavi, ani Flick go nie widzi.

0

@Zoker I poprzez grę w meczach.

0

Dzisiaj będzie 5-0 dla jednej z ekip w naszym spotkaniu. Dla której, to już czas pokaże.

1

@tbas Zaorać ten zarząd i tyle. Niech się podają do dymisji, a jak nie, to wotum nieufności.

0

@LM10GOAT No i zaczynamy mieszanie z błotem w mediach swojego? Typowe dla tego zarządu, aby manipulować mediami.

0

@partymaker Żeby się rozwijać, a nie liczyć na puste minuty lub po prostu minuty. Rozwój piłkarza to nie tylko gra na boisku. Tak - uczy się na swoich błędach wtedy, ale klub musi mieć na niego plan, przedstawić go mu, trener musi go chcieć, a także pracować z nim. Widzieliśmy jak Xavi pracował z młodymi, kończyło się na tym, że chciał ich, ale rozwijał ich tylko przez minuty na boisku, gdzie uczyli się presji i w trakcie analiz wyciągali wnioski. To za mało. Najwidoczniej Chelsea lepszą ofertę przedstawia pod względem rozwoju, a także pewnie finansów. A jako, ze Guiu to nie piłkarz ze stajni Mendesa, a także nie jest Brazolem z faweli jakiejś, to zarząd nie traktuje go priorytetowo jak Roque, czy przereklamowanej dwójki Portugalczyków.

0

@FcPortoFan1999 @mekston Czyli under 1.5 gola.

0

@KrwawiaceoczyVEB @Azi Dlatego lepiej będzie, jak zostaną w trzeciej lidze.

5

Mimo, że sąsiad przegrywa, to nie zapominajcie, że na boisku biega najlepszy piłkarz tego spotkania, gospodarzy turnieju oraz białego podklubu z Madrytu, Toni Kroos.

0

@tbas kiedy Lipsk zaczyna presezon i kiedy nasi zaczynają?

1

Taka ciekawostka. Selekcjonerami Kostaryki, Paragwaju i Kolumbi są Argentyńczycy.

4

@konajoncek i klasę jaką zachował przed Koemanem.

0

@Herato @Gaz Zapamiętuje się tylko najgorsze momenty, jak ktoś rozgrywa coś źle, mimo że miał dobry moment, turniej, czy cooś innego np.

2

Ajajaj, szkoda Szkotów. Było blisko, ale też mogłobyć w drugą stronę patrząc na przebieg meczu i sytuacje.

0

@mekston Ja tylko informuje jak wyglądała sytuacja.

0

@mekston szedł, ale keeper by wyjął.

0

@Emhyr To jest najlepszy wiek piłkarski. On w tym momencie powinien grać w lepszych zespołach, a nie gra.

0

@Emhyr on ma 27 lat. Raczej nie zwojuje za wiele.

0

@Emhyr miniony sezon w Stuttgarcie, a wcześniej cała kariera w Hercie Berlin.

1

Co to za piłkarz?
-nie ma gola na Euro 2024
-nie ma asysty na Euro 2024
-jest uznawany za najlepszego piłkarza Niemiec już od pierwszej kolejki

4

Meczu nie oglądam, a i tak wszędzie widzę tą szwabską facjatę.

0

@kanver_ Ale miał tam Leo u schyłku kariery gdzie Barca też niewiele dawała mu szans wynikowo jako zespół. Xavi i Iniesta rywalizowali nie tylko między sobą wtedy, ale też z Leo i CR7 w praktycznie najbardziej bramkostrzelny formach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?