0

@NeroTFP1 bo się stał zbyt taktyczny.

0

24500 kroków dzisiaj, a jak u was?

1

Portugalia odpadła i super. Jeszcze ten impostor z Madrytu się do tego przyczynił.

0

Jest jakaś powtórka?

0

Zinedine Zidane.

2

@Faro Wuja dał piłkę i grajo chłopaki.

0

@Odcinkowy Nie, ale Wielki Bruno podnosi jej poziom.

1

92:48 - Dośrodkowanie z rzutu rożnego, najwyżej skacze Cristiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaano, Rooooonaaaaaaaaaldooooooo! Gooooooooool! - Mati Borek po golu.

0

@clyde Zapytaj się kogoś neutralnego w stosunku do Leo i Cristiano, a nie na la rambli takie pytanie. :P

1

Wielki Bruno zdjęty i Portugalia stała się malutka.

0

Skończy jak Niemiec wyrówna.

0

Ma ktoś filmik z wejściem Kroosa? Ale taki bez powiązania z tvp.

0

@13th nie byłoby, bo Kroos kończy karierę.

6

Kroos wchodzi ostro w Pedriego i ten przez to opuszcza boisko, a ludzie tutaj cisną po Pedrim, że szklanka. XD

1

Jerzy leży na wieży i noe wierzy, że na drugiej wieży jest gniazdo jeży.

0

Mame, chcę Nico Williamsa w Barcelonie.
Ale mamy Nico Williamsa w Barcelonie.
Nico Williams:
https://zapodaj.net/plik-AueCIcshiS

1

Narazie przechodzili sami gospodarze swoich spotkań, mam nadzieję, że Rumunii nie przerwą tego.

0

Co jest, jeszcze nie ma ogłoszonych koszulek?

1

@brzucho Rumunia może zaskoczyć.

0

Cristiano podejdzie jako ostatni. Znaczy, nie podejdzie.

0

Neymar w meczach takie gasił i to jak piłeczka była przerzucana.
https://www.instagram.com/reel/C8zoSmCtwu2/?igsh=eDhnd3d4aWt3cG4x

1

Dzisiaj Słowenia strzela pierwsza i Francuzi z awansem.

0

@tbas Patałachy u stołków i tyle.

0

Pora naprawić co zepsułem. Trzeba postawić na Brytoli, że wejdą.

0

@FirestoneŻeby się upewnić, że wejdą, to postawiłem jeszcze na gola Yamala dzisiaj, ale cóż...

2

Moja wina. Jak była 70+ minuta, to postawiłem, że dociągną to Słowacy i oczywiście nie weszło.

4

Przez cały mecz 2 celne strzały, oba od Słowaków.

0

@Traba727 Let him cook.

2

0

Oby Portugalczycy tutaj nie wrócili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?