0

@ViscaelBarca2007 Dlatego jest jasno napisane "jak". Dawny typ skrzydłowego schodzi na psy. Efektowna piłka schodzi na psy kosztem gry taktycznej. Ja wolę mix obu, Xavi również, są też inni trenerzy, którzy to preferują.

0

@TR3YWAY Nico jeszcze ma czas na wejście na najwyższy poziom. Z każdym sezonem się poprawia i jak będzie to kontynuował przez 2-3 kolejne sezony, to w najlepszym okresie piłkarskiego wieku - on będzie robił double double, a nawet lepiej.

5

Nasi już gotowi na ewentualną klęskę i w rqzie czego łatwo będzie wyznaczyć target dla kibiców dlaczego nie trafił, a nie z powodu prawdy, bo wiadomo - nie stać nas na pensję z kosmosu. Szkoda tylko, że kibice dalej nie rozumieją, że tu nie ma żadnego projektu sportowego, pieniędzy, ani gwarancji rozwoju dla piłkarzy. Trener dostaję zgraję piłkarzy i niech układa, konsultacji prawie w ogóle i tyle.

1

@BORO_12 Olmo i Nico, oba transfery zarządu. Długo przed Flickiem o Olmo się mówiło, a o Nico jeszcze w zeszłym sezonie. Czy wyjdą, czas pokaże.

1

@Messibestplayerintheworld Flick powiedział, że potrzebny DM.

2

@Barca-Messi10 @BORO_12 @Safrani O. Nasi już gotowi na ewentualną klęskę i w rqzie czego łatwo będzie wyznaczyć target dla kibiców dlaczego nie trafił, a nie z powodu prawdy.

0

@ranger3120 Ja wolę zakończenie. The end begins now...

0

Ciarki.


6

Jeżeli jest tak dobry, jak go opisują, to zadebiutuje jeszcze w tym sezonie na spokojnie.

1

@Bartas7VeB to jest wina sztabu, który go dopuścił do powrotu. Fizjoterapeuci i lekarze, a nie potrafią zdiagnozować czy może grać dalej, czy nie.

0

@Bartas7VeB pewnie na De Jonga, mimo że nasi zajebiści lekarze dopuszczali niedoleczonego piłkarza (nie pierwszy raz z resztą) do gry.

2

@Hubertusk Najwidoczniej był promyk nadziei, że mógł zagrać na Euro. Czy ty byś nie robił wszystkiego, aby reprezentować swój kraj? Nie jeden potrafił się podjąć takiego ryzyka. Nie udało się i tyle. Tyle lat tu jest, praktycznie zawsze był dostępny, nie płakał o nic, a dla klubu odkładał wynagrodzenie w czasie. Nie zawsze dojeżdżał piłkarsko z formą, ale fizycznie dawał radę. To nie jest żaden najemnik. Chłopie, pomyśl co piszesz.

8

@Hubertusk co ma przedłużone? Myślisz, że proces leczenia kontuzji to siedzenie na kanapie i czekanie, aż się zagoi? I czemu najemnik? Chłop dostał pieniądze jakie dostał, a do tego dla klubu odłożył wypłatę w czasie. Faktycznie, najemnik.

0

@Coutinho007 część, czyli Pedri i Fati upadła dla kibiców. Pozostali to głowa nie dojechała.

0

@Kamiloos trzeba ps3 zakupić i ograć wszystkie gow.

0

@zodiak_10 wszystko na to wskazuje patrząc jak go wykorzystywał Xavi, czy wykorzystuje De La Fuente.

1

@Kamiloos "All on Olympus tremble at my name, Zeus is weak, Ares and Athena are dead and I wield the blade."

0

@zodiak_10 Jak każdy kolejny młody, który wychodził i się prezentował dobrze lub przychodził z taką łatką. Bojan, Neymar, Halilović, Fati, teraz Yamal. Z łatką Iniesty, czy Xaviego miałeś Arthura, Aleñe, Thiago, Puiga, teraz Pedriego. Tacy durnie co dają im łatkę jakiegoś piłkarza, to oni właśnie powodują szybki upadek tych młodych.

1

"If all on Olympus will deny me my vengeance, then all on Olympus will die."

0

Jak wan dzień zlatuje? Wolne od pracy? Urlop? Czy jednak robicie dla nieroba? Ja akurat wolne i staram się być aktywny. Już 19000 kroków, a rano popracowałem nad mobilnością i zrobiłem 50 podciągnięć na trx oraz 50 z gumą oporową, a także 100 pompek. Jeszcze trochę kroków nabiję, a do tego 3-5km bieg wieczorkiem.

#StayActive

0

@BORO_12 bo tak będzie. Xavi nie dostawał zawsze kogo chciał. A jak dostawał piłkarzy na pozycje, na które chciał transferu, to profil się nie zgadzał. Od Koemana oczekiwano wyniku, a sprowadzono mu piłkarzy do rozwoju i tworzenia drużyny, do tego zabrano ważne ogniwa. Flick ma prowadzić 'projekt', a nie go stworzyć. Ale co tu prowadzić, jak nie ma pomysłu w Barcelonie na to? Trener dostaje i niech tym gra. Żadnej konsultacji ze sztabem.

0

@BORO_12 projekt sportowy nie jest zależny od trenera, a od zarządu klubu. U nas tego nie ma.

0

@BORO_12 Nie zapowiada, a tak jest. To jest nowy trener, ktòry buduje po swojemu i inaczej od Xaviego. Każdy zaczyna od zera.

0

@Kidd nie ma co oczekiwać w tym sezonie. Conajwyżej Puchar pocieszenia Arabów lub ich Króla. Liczmy na to, że Flick nam zbuduje szatnię i rozwinie młodych przy tym robiąc minimalny wynik. Wtedy można sezon uznać za udany. Stylowo też nie zwracajmy na to uwagi, bo nie mamy zbalansowanej kadry na to. To będzie podobny sezon do tego minionego. Real jest za mocno zbudowany dla nas. Nie piszę, że sezon na straty, a po prostu nastawmy się z oczekiwaniami na niskie. Jak uda się wygrać ligę, to będzie sukces jak w 22/23 i wynik ponad stan. Przy minimalnych wynikach pucharowych, ale za to z 1/4 ucl lub 1/2 również bym uznał sezon za świetny, a tak nie oczekuję wiele, bo nie mamy kadry na takim poziomie i z zapasem. Nieważne czy przyjdzie Nico, Frimpong, czy top pivot.

0

@Bogan z Araujo już są problemy.

1

@KamQiX Ja miałem kontuzję śródstopia od skakania na skakance i bòl w śròdstopiu od paru miesięcy mam. Skakać mogę, ale kopać piłki, to nie kppię, nie chcę ryzykować póki czuję. Do tego tydzień/dwa utykałem.

0

@Kidd nie ma projektu, to wukorzystuje pieniądz jeżeli tylko może. Pan Prezydent.

1

@Ziemny Były takie treningi z gumami z Xavim.

2

@Cvzx A to sezon kończy się na 13 meczach? Kurde no, nie wiedziałem.

1

@AFA Ręcznikiem to Marc napewno nie jest, ale napewno takie sezony gdzie grał jak najlepszy bramkarz lub jeden z najlepszych na świecie, to miał 3, no podciągnąć można do 4 gdzie nie grał regularnie w sezonie 14/15. 17/18, 18/19, 22/23. To były naprawdę topowe sezony w jego wykonaniu. Brakuje u niego regularności w utrzymywaniu formy, chociaż nawet jakby kratkowo to wygladało, to byłoby pozytywne do oceny, a to nawet blisko tego nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?