0

@MesQueUnClub96 Yamal, Raphinha?

0

@koziar nie jestem autorem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KacperVEB Roberto miał symbolicxny kontrakt.

0

@Katalończyk 99 gramy to samo z większą intensywnością. XD

0

Jak Barca wygra, to będzie dobrze, jak tego nie wygra, to też będzie dobrze. Sytuacja win-win dla mnie.

0

@Rhaan No i co jeszcze? A jak się dokładał do klauzuli, aby tu przyjść, to może oddasz mu za to? Czemu ciśniesz Xaviego za to, że nasi wspaniali ludzie w zarządzie wynegocjowali super cenę promocyjną?

1

Raphinha jako środkowy pomocnik ofensywny gra, tragiczna decyzja. On nie czyta dobrze gry, nie wie kiedy schodzić i dawać opcje. Casado jest samotnym pomocnikiem pod tym względem. Rapha dobrze wyglądał na początku, jak nie przygotowana Valencia nie czytała momentów wyjść naszych, ale im dalej w las, tym gorzej. Gramy w poprzek praktycznie, zero gry środkiem pola. A jak nie w poprzek, to szukamy długiej piłki w celu progresu i zgarnięcie drugiej piłki. Przypomina to Barcelonę z zeszłego sezonu. Do tego dwóch wolnych obrońców przy wysokiej obronie... Szybsi napastnicy i jest groźnie.

1

Laga na Lewego zaczyna nabierać więcej sensu. Albo wokół kepiemy, albo laga.

1

Takich wolnych stoperów mamy, a do tego tak wysoko gramy i prawie każda akcja Valencii to 2v2.

0

Efektownie, ale czy efektywnie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Worny Pedri i Gavi, ale wybieram Pottera.

1

@ViscaelBarca2007 nie psuj narracji. Roque jeszcze odpali, tylko szanse dajmy mu.

0

@Faro od tego są treningi.

0

Dzisiaj 1x i over 2.5 gospodarzy. ;p

0

@TR3YWAY dwóch młodych w środku pola, Cubarsi na środku, Yamal z najkrótszym chyba przygotowaniem do sezonu z Ferranem, do tego po niedawnych wydarzeniach, Rekin dalej upychany na inne pozycje w ataku. 3 punkty to będzie sukces.

1

@PatrykBarca Tak, dlatego Pep chciał go zatrzymać. A u niego jest naintensywniejszy futbol jaki zobaczysz w piłce.

1

@ViscaelBarca2007 @TR3YWAY Nie chcą go, to po co ma tu siedzieć? Przyszedł wygrywać puchary, a oni Olmo jeszcze sprowadzają na jego pozycję. W dodatku tutaj nie ma za dużo nadzieji na puchary.

0

@JarekS Jak Pedri wyjdzie, to kolejny trener nie szanujący zdrowia piłkarza.

0

@JarekS pucharòw chyba nie chcemy wygrywać w tym sezonie. A o rozwoju młodzieży nawet nie piszę.

1

@KamQiX bo jak chcemy pisać o kolejnym, to wracamy do Valverde. Chyba, że PK traktujemy tak samo, to daleko nie patrzymy, bo za Koemana jeszcze. Każdy jest ważny, ale też prestiż ma znaczenie.

0

@szkudi7 z każdym kolejnym trenerem jest zawsze tak samo, potym jak każdy kolejny zawodzi po dobrym okresie.

Tak, bo się wywracały. To samo można powiedzieć o Realu w minionym sezonie. Pitolenie. Mogliśmy zdobyć 90+ punktów jakby trzeba było, a nie było bo zapewniliśmy sobie wcześniej mistrza.

2

@ShawnC w mistrzowskim sezonie to właśnie pressing i intensywność były kluczem do wygrania.

0

@FcPortoFan1999 nie, ale Barcelony nawet nie typuję do tego. Stawiam, że nawet Atletico prędzej od nas zdobędzie. Wolę się już naprawdę zaskoczyć, niż oczekiwać wiele.

0

@FcPortoFan1999 w ostatnich latach zdecydowanie nie. Patrz za Koemana, potem po szopce Laporta w sezonie 21/22, drużyna grała nierówno, mistrzowski sezon, to kadra była w miarę zbalansowana, ale też było dużo doświadczenia, sezon później mniej dośiwadczonycj piłkarzy, więcej młodych, nieodpowiednie transfery, a do tego strata jakości i miałeś efekt. 3 na 4 sezony wyglądały identycznie. Zawsze głupio tracone punkty ze względu na wymienione przeze mnie powody.

2

@FcPortoFan1999 moim zdaniem Mistrzostwo nie jest. Prędzej CDR i SPH. Mamy nierówną drużynę, pełno kontuzji, a do tego źle skonstruowaną wiekowo kadrę. Do tego brakuje jakości i są braki na niektórych pozycjach.

1

@ranger3120 ale powiem, że bardzo fajne uczucie przeszłp przeze mnie jak się pierwszy raz lizałem. Do tego strasznie się potem zauroczyłem.

1

@ObiwanKenobi ostatni to każdy kolejny trener przerywa jakieś serie, albo tworzy nowe rekordy. Oczywiście w negatywnym znaczeniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?