Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Under 2.5 łatwo siadł.
0
@Kgorecki2500 nawet nie dwniówka za najniższą. :P nawet nie połowa tej dniówki.
2
@blakkudium Btts to pewniak. ;D
0
Do wypłacenia £40 na plus, czy czekać na wygraną Niemców, over 1.5 Holandii oraz over 1.5 w meczu Ukrainy? Postawiłem £10, w tym momencie zarobek £40. Jak reszta wejdzie, to mogę wygrać £135. Co sądzicie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Przygotowanie fizyczne to jest zbyt skomplikowany temat. Ludzie się zadowalają, że biegają 90 mimut na pełnej, a za Xaviego też tak było. Wytrzymywali na spokojnie przebieg meczu, więc co się zmieniło, że wyglądają lepiej? Otóż nie to, że więcej czasu trenują na siłowni i poświęcają temu uwagę, chociaż to ma swój udział w tym napewno. Dokładniej specyficzność treningu, wzmocniliśmy się na wymagania spotkań pod względami kondycyjnymi i to widać, krótkie okresy, które wymagają sprintów, doskoków i pełnej koncentracji - widać w tym progres. Eksplozywność, a dokładniej szybkość tych doskoków - piłkarze są szybsi, niź byli i to widać, poprawił się nasz trening kondycyjny, szybkościowy i przede wszystkim plyometryczny, bo widać potym jak się piłkarze poruszają na boisku, nie plączą się gubio na nogach, są szybsi i lepiej wytrzymują wymagania spotkania. Mogli wytrzymać pełne 90 minut, ale wymagań meczu już nie. Tak jak teraz są przygotowani, tak żadnego meczu w 10 by nie wypuścili. Te treningi nie tylko poprawiły zespół fizycznie, ale też zmniejszyły ryzyko kontuzji. Zobaczymy jak się zbudują siłowo, bo to będzie najcięższy typ treningi do wprowadzenia. Nie tylko buduje masę mięśniową i siłę, ale też taki trening odbudowuje uszkodzone z powodu kontuzji mięśnie, a takich kontuzji mieliśmy dużo. W trakcie okresu leczenie i wakacyjnego piłkarze powinni według mnie budować masę mięśniową, bo w trakcie sezonu przy natłoku spotkań i treningów, piłkarze z łatwością powinni zachować dużą ilość masy mięśniowej oraz siły zdobytej w trakcie. Jeszcze co do Kontuzji mechanicznych, to były powodem starć, ale też złego przygotowania plyometrycznego, ale jak to się wszystko będzie prezentować, to zobaczymy w trakcie sezonu. Narazie mamy za krótki materiał i dowody ku temu, aby ta teoria była faktem.
0
Ale ostro Laporta z Xavim musieli się skłócić, że dochodzi do takich artykułów.
0
Każdy przez to przechodził.
0
Brazylia, Urugwaj, Niemcy, wszystkie 3 czyste 1, Czechy btts i under 2.5 w meczu Anglii. Co sądzicie?
14
@Faro zdjęcie z treningu.
0
@Bocheno1 Raz, że po wstrząsie dochodzę do siebie, dwa jem zdecydowanie za dużo i w dodatku nie najlepsze jedzenie dobieram.
0
Ale mi się przez ostatnie 6 dni Paddy Pimblet załączył.
0
Jakbym postawił, to nic by nie weszło, a tu narazie to co przewidywałem siedzi:
Por-Cho btts jest
Pol Szko btts jest
San Marino, Lichten 1 i under 1.5.
Pieniądze na podłodze, wystarczyło się schylić, a nie zrobiłem tego...
0
Polskie kebaby.
https://www.instagram.com/reel/C_bT6NkOYP_/?igsh=MXdpYmE5NjhhajdydQ==
1
@tbas Pòki biega, będzie grał. Kij w zdrowie - Xavi, Flick, De La Fuente.
1
@AlexDark00 Tego nie wiemy. Nie wiemy kogo byśmy mieli za niego i jakby się sprawował. Patrząc na całokształ, to uważam, że mamy zmarnowany talent, nad którym trenerzy uważnie nie pracowali, aby ten psychicznie/mentalnie dojeżdżał i koncentracyjnie.
1
@FCB24 A czy ja piszę o jednym sezonie, czy każdym, ktòry spędził w klubie? Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
5
@Bogan Wiesz, w sezonie 22/23 mogli chłopaki wykorzystać co mieli, a tak woleli nerwowe końcówki, a w poprzednim tyle ile mieli, to szkoda słów. W obu zawodziła skuteczność, tylko nie mieli tyle sytuacji, co aktualnie lub na początku 22/23. Takie pstryczki, pstryczkami, ale co inmego jak się wykorzystuje co ma, a nie marnuje.
4
Marc Andre Ter Stegen - nie wykorzystany potencjał, czy tylko bardzo dobry bramkarz, ktòry nie przeskoczy pewnego poziomu?
Patrząc na to jakie wejście zaliczył do zespołu w pierwszym sezonie, to można było powiedzieć, że mamy bramkarza na lata. 14/15 zaczął średnio w UCL spotkaniem w Paryżu, ale im dalej w las, to było lepiej. Sezon zakończył w LM z 6/13 czystymi kontami z czego w fazie pucharowej wyciągał piłkę z siatki w 4 z 7 meczów. Pokazywał, że był wart każdego euro wówczas, a wisienką na torcie był rewanż w Monachium. W CDR natomiast w 4 meczech zachował czyste konto. Nie były to najlepsze wyniki, ale pokazując umiejętności zasłaniał to ile traciliśmy goli, a do tego ofensywa dojeżdżała. Sezon 15/16 i 16/17 już był zdecydowanym spadkiem. Ten pierwszy można było dojrzeć różnicę w jakości gdzie zaczął słabo, pamiętna bramka Romy z połowy boiska, a potem mimo, że była poprawa, to jednak znowu był spadek, nierówny sezon w jego wykonaniu. W CDR 3/7 czystych kont, a w UCL 3/10. Później 16/17 i każdy pamięta jak to wygląda. Zdecydowana różnica w ilości straconych goli względem poprzednich sezonów ligowych i UCL gdzie w 3 meczach straciliśmy 10 bramek. Za Lucho z każdym sezonem był gorszy Marc.
Era Valverde, złożenie linii defensywy było kluczowe do tego, aby nasz bramkarz odzyskał pewność siebie. Podreperowana Barca w destrukcji względem poprzedniego sezonu ligowo straciło 8 goli mniej, a do tego w UCL Marc zaliczył 5/9 czystych kont. W końcu odzyskaliśmy bramkarza, który się zagubił w dwóch poprzednich sezonach. Roma i Levante wówczas były wypadkami przy pracy. Idziemy dalej, sezon 18/19 ligowo straciliśmy więcej goli, Ter lekko spuścił z tonu, ale wciăż pokazywał dlaczego go sprowadzono i dlaczego on był portero uno. UCL 6/11 czystych kont i również dawał powody do wiary w niego. Później było Anfield. Każdy tam zawiódł.
19/20, 20/21, 21/22. Problemy z kolanem, formą i linią obrony. W UCL kolejno 2/8, 1/5, 3/6 czystych kont. Nic nam nie dawał w najważniejszych rozgrywkach, a do tego ligowo trzy sezony z rzędu Barca traciła średnio gola na spotkanie. Do tego stał się bramkarzem numer 1 w Copie, gdyż Neto nie można było ufać, efekt - 1 Copa wygrana. 22/23 w końcu wrócił stary Marc, a przynajmniej tak się wydawało, w lidze dawał to czego oczekiwano od niego, w Europejskich rozgrywkach, już nie. W CDR nic nie pomógł na Camp Nou z Madrytem, ale w dwòch poprzednich meczach był ważną ppostacią. Ostatni sezon za Xaviego, każdy widział, brakowało go, ale też nie był pewną postacią. Nierówny, potrafił bronić niesamowicie, ale nierówno, w dodatku do kontuzji... po kontuzji, wrócił stary Marc, który więcej zawodził, niż zachwycał. Pytanie brzmi, czy my wykorzystaliśmy jego potencjał, czy może jednak on pewnego poziomu nie przeskoczy już? Patrząc na to jak bronił w mistrzowskich dla nas sezonach, to zawsze był najlepszy, jak cała drużyna grała jak należy, a do tego dawał coś ekstra od siebie wówczas. Co może mieć wpływ na jego nierôwną formę? Może brak rywalizacji? Zapraszam do dyskusji, liczę na podparte argumentami odpowiedzi.
@norbi77 @ViscaelBarca2007 @JarekS
3
@AlphaNumeric to wyjazd na stronę barcy.
1
@Kinginiesta Kolega pytał, znalazłem stronę, na której jest powtórka. Ale trzeba zapłacić i też nie wiem jak tam z vpn będzie, czy puści w innym kraju, czy nie, ale podaję po prostu stronę.
https://scottishfightnights.com/monthly-pass/#clip=ew37kzdjgu80
Walka Patryk Smulski vs Gabriel Malek.
0
Temu Brazolowi nie można dawać mikrofonu. A złotą piłkę niech wygra Kimpembappe lub Bellingol, a nie ten rasista.
0
Rasista z Madrytu znowu się spłakał widzę.
2
@mientusek1407 31iq nie robi z Ciebie Einsteina, spokojnie.
0
@mientusek1407 to w sumie prawie tak samo jak na la rambli.
10
@MarFan niby tak, ale był cały czas w dynamice i trenował.
2
@Witekk10 Arbeloa, Coentrao...
9
@Witekk10 Ramos.
0
@MesQueUnClub_87 śmiechłem. XD
Ahh, no i po edycji to już nie to samo.
0
Pan Polityk Joan Laporta.