Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Reviven Przecież to samo Xavi na początku mówił. XD
0
Szybciej poszło, niż zakładałem. Zdrowia Olmo, zdrowia.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14832923#comment-14832950
1
@gaucho104 Na Ligę się nie nastawiam. Puchary już na coś liczę, UCL 1/4.
1
@tbas wròci, skręci kostkę, wyleci na następne 2 tygodnie, potem znowu powrót. Pogra miesiąc i zachwyty, że dostępny, mięśniowa, 2 miesiące niedostępny, wyjdą Ci co go nie chcieli. Znowu wróci, pogra znowu miesiąc, wyleci do końca sezonu
22
Oby Lamine miał jakiegoś anioła stróża nad głową. Rośnie nam kolejna kura znosząca złote jaja.
2
Lamine póki co, to co spotkanie tworzy nam bramkę. Czy to gol, czy asysta, bez znaczenia. 3 gole, 4 asysty. Bezpośrednio zamieszany w 7 bramek po dopiero 5 spotkaniach ligowych. 17 lat. Nawet Lewy ma na ten moment mniejsze G/A od Yamala, 4+2.
0
@Worny Była era Messiego, to teraz będzie Yamala.
1
@ranger3120 próbował nakładką przejąć piłkę, która była w koźle.
0
Dobra, to czas na Umar vs Merab.
0
@Comentateiro Stwierdzam fakty.
@Hosh Jedyne co mu w Argentynie wychodzi, to te karne i gra przeciwko zespołom z Ameryki.
0
@Sysia11 Ter Stegen nigdy nie był ręcznikiem. Był dobrym bramkarzem, zdecydowanie lepszym i równiejszym od Dibu. Zobacz na różnicę w puszczonych golach obu panów, a do tego kto częściej trzymał czyste konto. Zeszły sezon - Marc 15, Emi 8 czystych kont. A Marc w lidze zagrał mniej spotkań do cholery. 22/23 - 26-11 na korzyść Niemca. 21/22 - Obaj mieli po 11 czystych kont. Dopiero w 20/21 Emi zagrał faktycznie dobrze, miał wówczas 15 czystych kont, a Marc na solidnym poziomie 11. To były jego wszystkie sezony w Aston Villi. Raz tylko, w pierwszym sezonie faktycznie zagrał dobrze, a potem równia pochyła w dół. Nie porównuj naszego Niemca do tego przereklamowanego Argentyńczyka. Gdyby faktycznie był dobry, to by co sezon robił około tych 15 czystych kont, jak na klub, w którym jest. Marc spuścił z tonu dwa sezony, a potem dwa zagrał na takim poziomie, że w jednym praktycznie można powiedzieć, że traciliśmy gola co trzecie spotkanie, a w kolejnym, tym minionym w co drugim, jak grał. Dibu nawet się do tego nie zbliży.
1
@Sysia11 Można mieć dziurawą obronę, ale jak się jest cieniasem, to się będzie trzymało średniej ponad 1 gola straconego na mecz. W kadrze może mu wychodzić, ale w klubie jest ręcznikiem, a stawianie go obok wielkich bramkarzy, to jest obraza dla nich. Nie mówiąc o stawianiu go w czołówce. Ter Stegen jest jaki jest, ale nawet przy dziurawej obronie, on nie liczy tak regularnie średniej +1 gol na mecz.
A co do tej kadry, to poza meczami w Ameryce, to on bardzo słabo się prezentuje. Zobacz Mistrzostwa, 3 czyste konta - z Chorwacją, Polską i Meksykiem. Oprócz tego - 2 gole z Arabią, gol z Australią, 2 gole z Holandią, 3 gole z Francją. On broni dobrze tylko przeciwko zespołom z Ameryki praktycznie.
0
@Rust_Cohle Mogłem tak napisać, ale była 30 minuta, to napisałem tak jak wyżej.
1
Ręcznik Martinez w formie. 4 spotkania z Aston, 6 puszczonych bramek, do tego lepiej - w każdym puszczał gola. Żadnego czystego konta.
2
Kompany pokazuje Flickowi jak się gra z Holstein Kiel. Ledwo minęło 30 minut, a tu 3-0 dla Bawarczyków. Przypominam, że Herr Flick odpadł z Holstein Kiel po rzutach karnych w 1/16 Pucharu Niemiec w sezonie 20/21.
2
@draxidox zobacz ile ma miejsca i czasu na strzał, a porównaj z tym co się dzisiaj dzieje.
1
Kohel, bo ja czyste 1 mam tutaj.
6
A Como Cesca Fabregasa już 2-0 z potężną Bologną. Sergi Roberto w pierwszym składzie.
0
Brendtford z pierwszym golem, pewniaczek.
0
@Rust_Cohle Sry, pomyłka. Pomylilo mi sie z czyms innym, ale weszlo tak czy tak. XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alonso już zawiódł kibiców. Przegrana w 2 kolejce z Lipskiem, ciekawe jak będzie dzisiaj.
4
Dobrze, niech strzela. Może uda się sprzedać za dobrą cenę.
0
Super, wychodzi na to, że Dynamo Zagrzeb kupon mi zawaliło...
0
@galix22 Paralityk nie ma co robić?
0
@Pawel13sz Miałem się pytać czemu wrzucasz Semedo, a to Fati. XD
0
@Culer9002 Phelps.
0
@blakkudium A Borussia i mecz Etienne-Lille? W Bundesie dałem btts, a Francja czyste 2. Znaczy, zamierzam dać. Co sądzisz/cie?
0
Betis-Leganes. X2?
0
"You seem like a calm and reasonable person. Are you, a calm and reasonable person?"