0

@kanver_ Bo taka jest prawda, wtedy albo rywal mocniej naciska goniąc wynik, albo twoja drużyna. Czas ucieka i to wtedy rośnie presja wyniku, a także zdobycia tego gola i nie tylko.

0

@ranger3120 No chyba trzeba będzie na rudą zapolować lub inną znaleźć. Powiedzieć więcej mogę, ale napewno nie na la rambli.

0

@FCB_dimiC ja nie kucharek. Nie będę się pchał, skoro widzę, że coś jest nie tak.

0

@ranger3120 znalazłem inną koleżankę, ale dam jej kosza chyba.

0

Never ask a fish how to catch a fish. You ask a fisherman.

0

@juarez ale do czapy komentarz w tle.

3

0

@Arden Przecież to są kpiny, niedługo na stadionie to jedynie hymn będziemy słyszeć z ust kibiców. Ewentualnie jakaś gra na bębnach i gwizdki. Wyzwiska w trakcie spotkań są czymś normalnym i trzeba do tego przywyknąć, zamykanie ludzi za to nie zredukuje tego, tylko zabiera możliwość posiadania wolności słowa. Ci, którzy są normalni przynajmniej wiedzą kim są tacy ludzie, bo wiele o takich to mówi. Do tego trzeba dodać, że emocje są w trakcie spotkania, są osoby co potrafią naprawdę wspierać mocno drużynę i każda sytuacja jest dla nich emocjonująca.

0

Kiedyś kibice Realu kibicowali gościowi co napadał kobiety w trakcie wywiadów, czy gości co w kości grali, a dzisiaj kibicują człowiekowi co walczy z rasizmem, czy ludziom, którzy mają ogromny szacunek do arbitrów.

0

Whoscored ròwnież zarejestrowało 101 celnych podań, przy 90 Getafe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Super klasyk się zapowiada, Endrick po wejściu z ławki próbuje wracając zatrzymać Yamala, ciąganie nie pomaga, zirytowany sankami w nogi wjeżdża. Vinicius widząc białego obrońcę decyduje się krzyknąć 'Rasizm!' i depcze takiego Cubarsiego bez konsekwencji. Bellingham do tego nadepnie sobie na piszczel takiego Pedriego i nawet faulu nie będzie. Oprócz tych cwaniaków jest jeszcze Carvajal, Rudiger, czy Militao.

2

@Safrani Nie no, Ragnarok właśnie wyszedł na PC, ogrywaj GOW Ragnarok.

2

@tbas Wystaw obrońce na pivocie z bardzo małym ograniem na tej pozycji - obrońca popełnia błąd w pokazaniu się do gry i do tego otrzymuje czerwoną kartkę. Winny bramkarz, bo jak śmiał podawać tak, mimo że od lat gra w ten sposób przez środek i praktycznie w ogóle nie tracimy tak piłek. Flick podjął decyzję o wystawieniu tam takiego piłkarza, Monaco wykorzystało to i docisnęli pressingiem Garcie. Ci co pisali inaczej, to patrzą na piłkę różowymi okularami. Tam było kilka czynników, które nas kosztowały trzy punkty finalnie. Zobaczymy jak to się dalej potoczy z kontuzjami, ale coś mi się wydaje, że to dopiero początek tych kontuzji. W Bayernie w drugim sezonie też miał ich sporo.

2

@Mario96w Ciekawe, czy w kontekście Xaviego, Koemana lub Valverde też tak pisano? :)

0

@barcafan1789 Dwa słowa. Diario Sport.

1

@Gronek No, przegrał z wówczas najlepszą ekipą w historii tych rozgrywek oraz najlepszą drużyną jaka była w historii futbolu, gdy prowadził Bayern, więc faktycznie - można mieć wątpliwości do tego, że jak już odpadał, to z najlepszymi. No i raz odpadł z Atletico oczywiśćie, ale każdy pamięta ten dwumecz. 53 strzały na bramkę i 2 gole, w tym zmarnowany karny w całym dwumeczu. Oprócz tego za każdym razem półfinał UCL. Najlepsza czwórka w Europie.

2

Jaki jest cel tego artykułu?

1

@Comentateiro A na kogo, jak oni tak gadają:

3

@RoberDzik Jak prawie każdy Brytol w sumie. XD mieszkam w tej UK, a konkretniej Szkocji od 8 lat i dalej mam problem ze zrozumieniem ludzi.

1

@Comentateiro nie łapał już po przyjściu Koemana. Albo inaczej, mocno się zredukowała ilość jego urazów, czego dowodem cały 2022 rok bez kontuzji praktyxznie.

0

Death can have, me when it earns me.

0

@bartulek98 Żeby wyrobić sobie ogranie na danej pozycji, to trzeba na niej ciągle grać, a Eric nie gra tam cały czas.

1

@BORO_12 Ale do pierwszego składu, długoterminowo. Nie ma co czekać na Ter Stegena. Już po poprzedniej kontuzji kolana zagrał słaby sezon i było widać strach w jego interwencjach.

1

@baryn Z czasem mogą to zdobyć, ale to potrzeba dużo czasu na to. Pisałem o tym już w zeszłym sezonie. Co innego grać twarzą do bramki, a co innego grać tyłem i przodem do bramki.

14

@BORO_12 To słabo. Pora na nowego bramkarza.

0

Zerwał całe ścięgno, czy tylko część?

0

@ShawnC Po ostatniej kontuzji kolana zagrał fatalny sezon.

1

@MesQueUnClub_87 nie no, z Peną na ławce, to wątpie, że byli tacy odklejeńcy.

0

@bartulek98 Teraz jak wróci, to będzie prawdopodobnie tak samo jak w sezonach 19/20, 20/21.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?