0

Panowie i Panie. Odpaliłem białych.

0

@partymaker No, rozgrywaj 2 minuty, w 1.30 twój palił, a 30 sekund pòźniej pada gol, też nie uznajemy?

1

Palić palił, ale wolny zakończył się podaniem do tyłu, co rozpoczęło nową akcję.

0

Jak oni cofną tego gola, to okradną Aston. Wolny zakończył się podaniem do tyłu.

0

Girona nie chce wygrać tego, 4 gole strzelone przez ich zawodników, a i tak przegrywają.

0

Girona na kuponie.

0

@alianta2 Gavi, Pedri, Frenkie

0

2 miesiące pòźniej, Fati zagrał zjawiskowe 45 minut do tego czasu, a tymczasem La Rambla:
Flick wie co robi, powoli wprowadza go po ciężkiej kontuzji.

1

@ViscaelBarca2007 jest jeszcze druga opcja. Wciąż nie wyleczył kontuzji.

0

@ViscaelBarca2007 albo słabiutki ten Fati, albo nie wyleczył kontuzji.

0

@tbas W poròwnaniu z tygryskiem, to każdy jest kocurem.

0

@ViscaelBarca2007 Lepiej nic nie mòwić.

2

O nie, Ferran w pierwszym. Co teraz zrobią wasze biedne oczy?

0

Penalti a favor del Real Madrid.

0

"Mogę jeszcze załatwić lewego skrzydłowego."

0

@Bulbulator Obecnie futbol łączy atletyczność z talentem, ale historia zawsze pokazywała, że czystego talentu taka mieszanka nigdy nie pokona. Piłkarz niesamowicie utalentowany nie potrzebuje być atletyczny.

0

@negreanu Ciekawe na jak długo. :P

0

@kanver_ A co, znowu wypadł? Znaczy no, przedłużyło się?

2

Tak się boicie tego Torresa w pierwszym składzie, a on w Europie dla nas grając w 22 mecze zdobył 8 goli i zaliczył 4 asysty. Udział przy golu w co drugim spotkaniu. Lewy w 17 spotkaniach dla nas 9 goli i 1 asysta, a Raphinha w 15 meczach 4 gole i 7 asyst. Mają odrobinę lepsze statysyki jego partnerzy z ataku, ale faktu nie zmienia, że Ferran wcale od nich nie odstaje i nie wydaje się taki bezużyteczny.

0

8

@blazeq i @michalgajdek teraz mają materiał na podcast.

0

@LukaszFan Chodzi mi o to, żeby kibice nieoczekiwali, że będzie grał prędko na tym samym poziomie, co przed kontuzją.

3

@Eto'o9 R10 Od Gaviego to w ogóle nie powinniśmy wiele oczekiwać przez najbliższe kilka tygodni, jak nie miesięcy.

3

@Bocheno1 co my byśmy bez Ciebie zrobili...

0

Polski elektryk zastępuje Hiszpański ręcznik w bramce FC Barcelony.

0

Co się czarnoskórzy rzucali wtedy, ale co złego, to nie oni, tylko rasizm.


0

@Rust_Cohle Dodiego nie widać.

1

3

Viniciusa mądrość goni, ale jest dużo szybszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?