0

Ciekawe co by było, gdyby się starał tak jak CR7... może G/A 1500+...
https://www.instagram.com/reel/DAom1BsunQr/?igsh=bmg5ZGlsZWhncGhj

0

@regatta52 Rekin był pierwszym po Messim. Potem Lewy i teraz Torre.

0

@Maker0 W Bayernie grał identycznie przecież.

1

0

@partymaker Zależnienod tego jak Bayern zagra z przodu, ale wysoka linia obrony będzie cały czas.

0

@ViscaelBarca2007 Pivot, boczny obrońca. Napastnik nam niepotrzebny. Mamy Victora. A, no i bramkarz. W sumie to każda potrzebuje wzmocnienia, ale na niektórych da się grać z tym co mamy.

0

@Cvzx No to był Roque przecież. ;D

5

@Cvzx No bo napewno + 1 lepszy piłkarz = lepsza gra, wyższe wyniki itd. Patrz na Real np.

5

@Destroyer_of_Worlds byćmoże inny. Mogłoby być 2-2, bo np. Nico by spowalniał kontry.

0

@Marcelinho99 Jaki Denzel?

0

@Cvzx No jakby nie był gotowy od pierwszej, to by siedział dzisiaj na ławce.

1

@Rafalloxfcb Ale co jest nie tak z Inakim? 6 spotkań, 4 czyste konta. Dla porównania Marc 7 spotkań, 1 czyste konto.

3

@Cvzx Ten sam skład co dzisiaj, ewentualnie Olmo za Fatiego.

0

Ter Stegen w tym sezonie - 1 czyste konto na 7 spotkań.
Inaki Pena w tym sezonie - 4 czyste konta na 5 spotkań. I póki co piąte czyste konto w drodze. E. No to już wiemy, że 4 czyste konta na 6 spotkań póki co.

0

Own goal wrócił do gry.

0

@Firestone @kamiVeB Z resztą, nie napisałem, że do końca spotkania.

0

@kamiVeB No i grał do końcówki meczu. Masz 6 kwadransów w spotkaniu, zagrał w 5 z nich.

1

17 lat, a on kolejny mecz w tym sezonie do końcówki gra.

2

@Derean Valverde, Setien, Koeman, Xavi, 4 trenerów, gra od sierpnia 2019 w tym klubie i jedynie zagrał jeden dobry sezon, 22/23 z Busim w składzie na swojej pozycji, w dwójce pivotów. Tylko dobry, w dodatku jeden sezon. Teraz napewno odpali.

1

3

@okiemtypera_lucaxx95 Skoro tak je wyciąga, to jak oni stracili 6 punktów w 10 spotkaniach? Jakim cudem po 10 meczach mają tyle samo punktów co my, a nie więcej? Czemu przed tą kolejką nie byli liderami, a tracili do nas 3? Co się stało w sezonie 22/23, 20/21? Takie głupie gadanie.

0

Ale, że bez gola taka akcja? Zero zdziwienia.

2

0

@szymonekk Boylołoa

2

@DonCarletto Dokładnie tak. Szkoci jak zaczną gadać, to kaplica.

1

@tbas Barcelonismo musi się doszukać dziury w całym.

0

@AlexDark00 a zatrudnił Cię, że mu tak życzysz?

4

@kanver_ Ta, Laporta i jego wypowiedzi.

2

@DLFCB @Luciano99 wyciekła powtórka z jednej z walk twojej galii, która była na ppv.

2

Błąd w matrixie, Hiszpan dał faul i czerwoną kartkę za przewinienie na Lewandowskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?