Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo To było lepsze w sezonie 14/15.
0
@RoberDzik No z Live słaby początek, a potem do gola na 2-0 ich gnietliśmy.
1
@mekston przecież to Koeman zostawił samograja.
0
@Danny Gaucho aktualnie najlepszy na świecie.
2
Kane lubi dostać 4 gole od Barcy.
1
@dzefrej234 on też spuszczał głowę.
0
@FanBarcYxD no. Na kuponie miałem 4-2.
0
@Encore ta walka albo się kończy w pierwszych 10 sekundach, albo na punkty.
0
@J4no teraz gram manitę w sobotę.
0
@J4no Zabrakło gola Bayernu, a taki kupon za £5 na £200 miałem. Over 6.5 rożnych w meczu, over 11.5 strzałów Barcy, gol Lewego i dokładny wynik 4-2. A tu spalił Kane, czy też Coman samoluba zrobił w drugiej zamiast Sane wykładać.
3
No to klasyk.
-Manuel wstawaj! Już piąta.
-Znowu Barcelona?!
0
W tym sezonie UCL nasza. Bayern pokonany, wynik w dodatku 3 bramkowa różnica. W 2015 3-0, w 2009 również 4-1.
0
Bayern co za patałachy. Peni dwóch goli nie wcisnąć... Dzięki za uwalenie kuponu.
0
Kurde Baya, poczeba drugiej bramki.
0
Za kolano się chyba trzyma, czyżby acl?
0
Dobra, został gol Bayernu na kuponie. Dawać Mynsien.
0
Gol Lewego siedzi, rożne siedzą, teraz jeszcze gol Bayernu i 5 strzałów naszych i można zamykać kupon. :D
0
Niedość, że z każdym sezonem lepszy, to jeszcze miał pod górkę po pierwszym sezonie, bo musiał zapracować na zaufanie kibiców i proszę. Nie tylko mi udowodnił, że niezależnie od profilu skrzydłowego jakim jest, to on się nadaje do Barcelony, ale na inną pozycję, niż skrzydło.
0
@NeroTFP1 Przecież miniony sezon u Xaviego miał dobry, gdy skorygował ten jego pozycję.
0
Karny dla Interu, a Lautaro na ławce.
0
Gole są, ale rożnych mi brakuje w tym meczu. :P
0
Yamal daje show w pojedynkach, szkoda tylko, że nie są często efektywne dzisiaj. Na to ile miał, to za mało przyspieszył nimi ataków imo.
0
Gol Lewego siedzi, teraz jeszcze dokładny wynik, rożne i strzały.
0
A to Muller tu nie palił przy przerzucie do Gnabryego?
0
Pikniki na olimpijskim.
0
Ale nas rozciągają tymi przerzutami. W końcu strzelili z tego.
0
Pedri co klasowo zagrał do Fermina.
0
Jazda z Bawarczykami!
0
Ibra wrócił do Barcelony. :o
3
A czy Semedo już wykręcili z Lizbony?