0

@J4no Taki postawiłem na kuponie.

0

@J4no nie no, 4-2.

0

@szymonekk jak my od 16/17 co sezon praktycznie w Europie, czy krajowych dostajemy conajmniej raz w cymbał i to bardzo mocno, więc prawie każdy poczułl wstydliwe porażki w ostatnich latach. Chociażby ostatnie 2 sezony, najpierw Madryt w CDR, a potem Paryż w zeszłym sezonie.

0

Rożne 6.5+, 12 strzałów Barcy, Lewy gol i dokładny wynik 4-2. A wy jak gracie?

0

Ciekawe kto się u nas wyłoży przed klasykiem... (tfu)

1

@Arden redaktor.

0

5 minut do składu.

3

Real w weekend wyłapie dwie bomby od Flickswagena i się złamie w pół. Jedyne co im zostanie to rasizm i Negreira.

0

No to jednak trzeba wcześniej wyłączyć te ramblę...

0

Człowiek chce poczytać ramblę, a tu jakiś cymbał się nudzi.

1

@Encore 'przymiotnikiem „wybitny” określamy danego człowieka wtedy i tylko wtedy, kiedy, zgodnie z definicją „Słownika Języka Polskiego”, mamy na myśli człowieka przodującego, zasłużonego w dziedzinie nauki, kultury, sztuki, sławną postać, znakomitość, niemal geniusza, czyli człowieka obdarzonego niezwykłymi, niezrozumiałymi'

0

Jak to się mówi? Jak nie wygrywasz 0-3, to przegrywasz 5-2.

2

@Encore Wybitny? Nie.

0

Juve postanowiło zagrać dzisiaj na zero, a mam btts. :(

1

@Marcelinho99 To jakim cudem z amatorem wygraliśmy sezon 22/23?

0

Przynajmniej over 2.5 siedzi.

0

@Arden Wiem i zakładałem problemy z regularnością u nas, ale póki co tego nie widać, zobaczymy na dalszy etapie sezonu. Narazie Real jest nieregularny. A do tego od jakiegoś czasu pod formą.

0

Patrząc na to co się dzieje w Madrycie, to z każdym ich kolejnym meczem widzę jakieś szanse na mistrzostwo w tym sezonie.

0

Patrzę na ten herb naszych rywali i myślę sobie jakim cudem ten Espanyol dostał się z Segundy do UCL.

1

@Bulbazaur17 oznaczyłem każdego po prostu.

1

@macio_944 @siuuu @Wasacz_ @LukaszFan @Bulbazaur17 @GeraltzKatalonii Taki dobry ten rdr2, a goty poszło do god of war (2018). Ps. Tetris, czy mario zjada obie na śniadanie.

1

Ale się szykują walki w ufc w weekend, a do tego jeszcze weekend wolny, aj będzie co oglądać... Khamzat i Topuria, oby chłopaki wygrały. Do tego Ankalaev-Rakić, Rebecki,

0

@lucca87 Kiedyś jak piłkarz robił 32 ga w sezonie to mówiło się o słabym sezonie, teraz jak ktoś zrobił w 100 spotkań 59 ga, to mamy bardzo dobre liczby. Co się stało?

16

@Wasacz_ Będzie coś przed klasykiem napewno. Do tego zależnie od wyniku klasyku może coś wpadnie, a może nie wpadnie.

5

@MesQueUnClub96 Przegrał wybory i pracuje w mcdonaldzie.

0

To co? Teraz tylko czekać na jakąś rymowankę o Neymarze.

0

@MessiForeverTheBest mecze Borussi z Realem, Polski z Portugalią, Bayernu z Realem. Wydaje mi się, że więcej jak dwa.

0

@Sinirsey Wydaje mi się, że ten cytat powinien każdy cules kojarzyć, niezależnie, czy po Polsku, czy Angielsku.

1

@Uukasz_93 "Quality without results is pointless and results wothout quality is boring."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?