1

Wczoraj wyjątkowo nie było penalti por favor del real madrid.

0

Czy ktoś z was ogląda filmy/seriale kupione na microsoft store? Mam problem z ich odpaleniem. Kiedyś odpalałem przez apkę Films&TV, a teraz odsyła mnie do aplikacji media player i nie mogę żadnego filmu kupionego w microsoft store odtworzyć, bo nie pobrałem go i nie mam pliku...

0

Kurs na remis na flashscore się wyświetlał na live 20 jakoś na remis w hicie serie A. Ciekawe, czy ktoś postawił. :D

0

Widzę, że Bochum dzisiaj zapłaciło rachunek.

0

@Encore Ciężko jest robić staty, jak się gra w zespole prowadzonym przez przereklamowanego Holendra.

0

No to może teraz Khamzat vs DDP, albo Strickland?

1

@Pawlak1992 Xavi chociaż ligę wygrał.

4

@europejczyk Nasi musieli ich ładnie zajechać zatem.

0

Fuera de juego a favor del Barcelona!

0

Ciekawe kto się prędzej zapnie w płaszcz i guzik nie pęknie, Lapcio, czy Jowitka?

0

Ale teraz takie posty się pięknie starzeją.
https://www.facebook.com/share/p/EAS3Gio8GLArnNL7/

0

@FCB_dimiC Przecież ewidentnie w pierwszej Realowi się chciało, a w drugiej nie.

0

@Who_you_mam to bym ładną sumkę wygrał.

0

Jest duży niedosyt... jeden gol...

0

@BezglutenowyPedri Pena zagrał 1 dobry mecz. 1.

1

@Michal0318 Lewy bierze to co Anka bez glutenowe poda.

0

@negreanu widział szczenę Robcia?

1

@Marcelinho99 Jakiego Denzela?

3

Jedno Laporcie oddajmy. Czy z pomocą kogoś do wyboru, czy nie (Jak Cruyff za pierwszych dwóch kadencji), to jednak z doborem trenerów trafia idealnie. Nawet z Xavim dobrze trafił, bo ten przywrócił nam nadzieje, a i pucharu wygrał. Za wcześnie na taki wpis, ale narazie ta optymistyczna gra pozwala na to.

6

@noface spokojnie, na to przyjdzie jeszcze czas.

0

Nie ważne kogo sprowadzi Real, aby poprawić swoje wyniki, u nas od przyjścia Cruyffa respi się jakiś piłkarz lub przychodzi jakiś plan B i się podnosimy z dołka i robimy coś historycznego.

0

To teraz Topuria-Tebas poproszę.

0

@cules100pro Tak czy tak, spalone, czy nie, tam powinny paśç te 2-3 bramki. Nie wiem co tam zrobił za kulisami Flick, ale chyba jakaś czarna magia, jak w stylu Zidane'a jest wykorzystywana.

1

Spalone, spalonymi, ale to jaka aura wisi nad naszymi, to chore. W tylu akcjach nawet po spalonym, to co Real zmarnował, to powinny paść na luzie 3 gole, a oni wszystko pudłowali.

0

Pintus? A kto to?

0

1, 2, 3, Not only you and me...


1

@Wasacz_ to było dobre jak jechaliśmy z każdym w 14/15.

0

Ale Topuria technicznie wydaje się kozakiem.

1

@partymaker 6.5 bym powiedział.

1

@Wasacz_ Z Bayernem jeszcze grał niepewnie, a w poprzednich meczach był praktycznie ręcznikiem. Spokojnie. Jedynie można pomyśleć o sytuacji Łunina i spróbować dać mu (w przypadku Penii drugą) szansę. W zeszłym sezonie Xavi mu zaufał. Teraz Flick to robi. Zobaczymy. Pena u obu na ten moment miał pojedyńcze przebłyski. Dziś z Realem, a za Xaviego początek i jakieś pojedyńcze spotkania przed powrotem Matsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?