Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Astad nic nie trzeba, ani Polska, ani tymbardziej Barcelona dzisiaj nie gra.
1
Mimo przerwy na kadrę, to nie zapominajcie o jednym, a mianowicie... "Penalti por favor del Real Madrid!"
8
@siuuu Iniesta wcześniej zaczął przygodę z presją na najwyższym poziomie, Modrić później. Ktoś dzisiaj wrzucał już porównanie ich minut i spotkań oraz jak to wygląda. Nie ma wielkiej różnicy w tym.
Proszę bardzo, autor @ViscaelBarca2007 :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14906786#comment-14906786
0
@tbas @Pressinho to sobie zaraz zobaczę ceny za s24 w takim razie. Dzięki.
@Arden proszę.
2
@Arden €-euro, £-funt
0
@Toretto poprawiłem.
0
@tbas znaczy. Cena nie gra roli tak naprawdę. Jak telefon będzie dobry, to wezmę. S23 brałem przez amazona pamiętam za podobną cenę, a jak nie, to nie chce wydać więcej, niż w.w. cena.
1
@Zoker Ali kozak.
0
Jaki telefon polecacie? Zale zależy mi na dobrym aparacie i długiej baterii. Do tej pory miałem samsungi, a ostatni to był s23 fe. Cena za dużej roli mi th nie gra, ale jak mam wyznaczać, to do max £500, czyli około 2500zł, ale jak napisałem. Cena nie gra roli.
1
@tbas Sztab trenerski się zmienia, a kontuzje dalej się trzymają. Bez znaczenia jakie, one nasa nie opuszczają. Co może być w tym przypadku nie tak?
0
Nieźle, niby hantla spadła na telefon, a telefon prawie cały. Wszystko chodzi dobrze, jedynie lekkie wgniecenie jest, a tak, nawet stłuczenia nie ma na ekranie.
2
@tbas Tak jak pisałem, 2 miesiące.
0
@Who_you_mam Już pewnie ciężko się przygotowują do tego.
4
Co by się nie działo, to pamiętajcie, zawsze i wszędzie 'Penalti por favor el Real Madrid'.
Chociaż to trochę martwi, bo od 4 spotkań Real nie dostał karnego.
0
"Jesus f***ing Christ, you're the bay harbor butcher"
1
Nowy sztab, a dalej pełno kontuzji.
0
Ponawiam pytanie. Ma ktoś powtórkę spalonego Alaves?
0
@Derean No i? Olmo miał krótko pauzować, a się wydłużyło. Fati to samo. Nie wiadomo kiedy wróci Christensen, a Lopez dwukrotnie już wyleciał.
6
@Derean czyli 2 miesiące.
0
Ma ktoś powtórkę gola Alaves?
0
@Xxxbarca4ever średnio mamy więcej goli w meczach na olimpijskim, niż na wyjazdach.
0
Jak jeszcze Las Palmas chociaż tego nie wyrównało, to nikt nie wie.
5
Penalti por favor el Real Madrid!
https://www.instagram.com/reel/C9mqO7lMCcL/?igsh=eHc5eDBqcXozc2F1
0
Co jest z dziewczynami w dzisiejszych czasach... w życiu bym nie powiedział, że mają tyle lat ile powiedziały.
https://www.instagram.com/reel/DAoTgahodKU/?igsh=MW9ub2E3MTE3MTRjNQ==
0
@trolownik nie no, 2 miesiące i wyleci. (Tfu)
1
@Faro do tej pory tylko Cules i Materace.
7
Nie wiem jak wy, ale teraz jak przeglądam internet, to coraz częściej spotykam się z filmikami o Madrycie gdzie wypominają błędy sędziowskie na ich korzyść. Chyba świat w końcu zauważył, że biali nie są tacy biali, jak się może wydawać.
1
Kiedyś to były klasyki.
https://www.instagram.com/reel/C-38B8hulFo/?igsh=bTR6bTc1enh2Y3Zv
0
@FeriFcb Drugi sezon.
0
"Tonight's the night."