2

@Astad nic nie trzeba, ani Polska, ani tymbardziej Barcelona dzisiaj nie gra.

1

Mimo przerwy na kadrę, to nie zapominajcie o jednym, a mianowicie... "Penalti por favor del Real Madrid!"

8

@siuuu Iniesta wcześniej zaczął przygodę z presją na najwyższym poziomie, Modrić później. Ktoś dzisiaj wrzucał już porównanie ich minut i spotkań oraz jak to wygląda. Nie ma wielkiej różnicy w tym.

Proszę bardzo, autor @ViscaelBarca2007 :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14906786#comment-14906786

0

@tbas @Pressinho to sobie zaraz zobaczę ceny za s24 w takim razie. Dzięki.
@Arden proszę.

2

@Arden €-euro, £-funt

0

@Toretto poprawiłem.

0

@tbas znaczy. Cena nie gra roli tak naprawdę. Jak telefon będzie dobry, to wezmę. S23 brałem przez amazona pamiętam za podobną cenę, a jak nie, to nie chce wydać więcej, niż w.w. cena.

1

@Zoker Ali kozak.

0

Jaki telefon polecacie? Zale zależy mi na dobrym aparacie i długiej baterii. Do tej pory miałem samsungi, a ostatni to był s23 fe. Cena za dużej roli mi th nie gra, ale jak mam wyznaczać, to do max £500, czyli około 2500zł, ale jak napisałem. Cena nie gra roli.

1

@tbas Sztab trenerski się zmienia, a kontuzje dalej się trzymają. Bez znaczenia jakie, one nasa nie opuszczają. Co może być w tym przypadku nie tak?

0

Nieźle, niby hantla spadła na telefon, a telefon prawie cały. Wszystko chodzi dobrze, jedynie lekkie wgniecenie jest, a tak, nawet stłuczenia nie ma na ekranie.

2

@tbas Tak jak pisałem, 2 miesiące.

0

@Who_you_mam Już pewnie ciężko się przygotowują do tego.

4

Co by się nie działo, to pamiętajcie, zawsze i wszędzie 'Penalti por favor el Real Madrid'.

Chociaż to trochę martwi, bo od 4 spotkań Real nie dostał karnego.

0

"Jesus f***ing Christ, you're the bay harbor butcher"

1

Nowy sztab, a dalej pełno kontuzji.

0

Ponawiam pytanie. Ma ktoś powtórkę spalonego Alaves?

0

@Derean No i? Olmo miał krótko pauzować, a się wydłużyło. Fati to samo. Nie wiadomo kiedy wróci Christensen, a Lopez dwukrotnie już wyleciał.

6

@Derean czyli 2 miesiące.

0

Ma ktoś powtórkę gola Alaves?

0

@Xxxbarca4ever średnio mamy więcej goli w meczach na olimpijskim, niż na wyjazdach.

0

Jak jeszcze Las Palmas chociaż tego nie wyrównało, to nikt nie wie.

5

0

Co jest z dziewczynami w dzisiejszych czasach... w życiu bym nie powiedział, że mają tyle lat ile powiedziały.

https://www.instagram.com/reel/DAoTgahodKU/?igsh=MW9ub2E3MTE3MTRjNQ==

0

@trolownik nie no, 2 miesiące i wyleci. (Tfu)

1

@Faro do tej pory tylko Cules i Materace.

7

Nie wiem jak wy, ale teraz jak przeglądam internet, to coraz częściej spotykam się z filmikami o Madrycie gdzie wypominają błędy sędziowskie na ich korzyść. Chyba świat w końcu zauważył, że biali nie są tacy biali, jak się może wydawać.

1

0

@FeriFcb Drugi sezon.

0

"Tonight's the night."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?