Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymonekk Gavi nie miał czasami od momentu operacji na 9 miesięcy wypaść?
0
@tbas U naszych to zamiast 8, to będzie 12 miesięcy.
0
@Murazor na ligę to działa, bo mamy wystarczająco mocny skład. Zobaczymy w UCL. Ugrać jak najlepiej w tej lidze trzeba.
3
@KamQiX Trochę szczęścia też, że chłopaki z Villarrealu nie patrzyły na pozycję, bo równie dobrze mogłobyć jakieś 4-5. XD
0
Teraz btts w naszych meczach to pewniaczek.
0
@FCB_dimiC postawione.
0
Kiedy ostatni raz dostaliśmy czerwoną w 3 meczach z rzędu?
2
@xVENUMx karny dla Realu.
5
Hah, Barceloniarzy boli, że wielki real ciągany za uszy.
25
Podrap się ponosi - 3 mecze zawieszenia.
Nazwij sędziego "kupą gówna" - brak zawieszenia.
This isn't football. This is La Liga.
0
Kim był Bay Harbor Butcher?
0
@bartas97 Bo to jest bardzo podobna sytuacja? Jeżeli w jednej akcji jest spalony, to czemu w drugiej go nie ma? Który sędzia popełnił błąd w tym przypadku?
0
@bartas97 A przy Raphinhi w zeszłym sezonie tak było?
0
@Eto'o9 R10 zmiana systemu zachowując plan taktyczny do spotkań ten sam.
2
Wszystko wina Amigo Busiego.
https://www.instagram.com/reel/DAMD_VTi1cM/?igsh=MWYxc29lNTVhbHU5aw==
0
@Death_voice 16/17. Ogółem, to to samo pisałem jakiś czas temu. Za mało sezonów na najwyższym poziomie.
0
@kanver_ Raphinha.
3
@Death_voice 14/15 faza pucharowa UCL. Liga 17/18 i 18/19 oraz ta za Xaviego 22/23.
0
@Piorun mieszane to pewnie ze względu na to, że myszka nie działa do obracania się i przeglądania terenu. Trzeba strzałkami. Przynajmniej wczoraj tak było jeszcze. Zobaczę trochę później jak jest teraz.
0
Mówimy, że amigosą brakowało ambicji i szybko się poddawali, a prawda jest taka, że zawsze na wyjazdach jest ciężko w Europie i zawsze było. Mało ekip od początku potrafi zbudować pewność siebie od pierwszej minuty i się jej trzymać całe spotkanie, często ona się powolnie buduje. Pierwszym krokiem ku temu jest zawsze bramkarz, który ratuje raz, czy drugi, a nawet trzeci na początku obu połów, potem drużyna to widząc buduje pewność siebie, tak było w pierwszej połowie z Liverpoolem, zaczęliśmy kreować po ciężkim początku, mimo że gola straciliśmy, ale w drugiej już była tragedia. Każdy inny mecz dotychczas też do tego pasuje, chociaż w ostatnich latach nawet przy własnych trybunach zawodzimy. To od tyłu się buduje pewność zespołu.
0
@pepo_barcarzadzi on miał tylko 3 takie sezony. 2 za Valverde i 1 z Xavim.
4
@KrwawiaceoczyVEB co tu robią mecze z United, Interem i Monaco? A no tak, ciulesy każdą przegraną liczą już jako katastrofę.
0
Tyle czekania na grę, a zbugowaną wypuścili japierdziele. XD Santa Monica geniusze. Operowanie kamery myszką nie działa w Ragnaroku na pc, trzeba strzałkami. XD
0
@ViscaelBarca2007 Zdaję sobie z tego sprawę. Ja nie będę się nawet próbował tłumaczyć z innymi, napisałem wszystkie argumenty powyżej, jedyny kontrargument jaki mogą dać, to że tak się nie powinno podawać. Dobrze wiemy, że już nie raz tak grał Marc z każdym innym, zwykłe wykorzystanie taktyczne niedoświadczonego na pozycji bramkarza. Albo jak to Marc powiedział - nieporozumienie.
1
Komentarz usunięty
0
@Piorun Trzeba się połączyć.
0
Ragnarok is coming.
0
@Murazor Zaznaczyłem to, żeby mi się nie obrywało za zwalanie kompletnie na trenera. Czytaj całość.
1
Obwiniamy Ter Stegena, krytyka mu się należy, ale ta czerwona kartka, to jest błąd taktyczny Flicka, który postawił na pivocie piłkarza bez doświadczenia na tej pozycji. Chociaż w sumie nie nazywałbym tego błędem taktycznym, bo kogoś musi tam ogrywać, aby mieć opcje, ale wykorzystało Monaco brak doświadczenia Erica na tej pozycji. Do tego zbyt duże zaufanie Marca do partnera, który nie ma doświadczenia na pivocie. Tu nie ma stricte jednego winnego tej czerwonej kartki, która ułożyła spotkanie. Frenkie, Busi, Pedri, Gavi, Rakitić, nawet Paulinho, czy Vidal w tej akcji schodzą niżej, otrzymują piłkę i natychmiastowo oddają w celu przyspieszenia wyprowadzenia do bocznego obrońcy. Zaznaczam - nie oceniam spotkania, a tylko czerwoną kartkę.
0
4 mecze postawione, 4x dokładny wynik
Ben-Crvena 2-1
Atl - Lipsk 2-1
Brest-Sturm 2-1
Bayer-Feye 2-2
Postawione na to było £5, do wygrania było roczna wypłata praktycznie. Jeden meczyk nie wszedł. :/