Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piorun do GOW niepotrzebowałem żadnego konta, a było przez Epica, teraz przez steama kupiłem. Przekonam się wkròtce. Za jakieś może pół godziny.
1
175 gb... O panie, Ragnarok będzie grany, dobrze że światłowód, to szybko się pobierze.
0
@DonAndresFCB jak zmian do przerwy nie będzie, to max 45 z doliczonym.
0
Kurde, jak Benfica wygra to 2-1, to chat gpt trafił z tym wynikiem
2
@Smixu Alé, alé, alééééé
Alé, alé, alééééé
Alé, alé, alééééé
Alé, alé, alééééé
0
@Pedri16Future "kibic".
1
@FCBparasiempre Pau, Ferran i Torre napewno nie są z la masii.
0
Fajnie, szybko chłopaki w Holandii strzelają dzisiaj.
0
@Azi od dłuższego czasu nie ma. :) Odkąd mam koleżankę do tego wsm.
@marcin62 ja tylko gowa.
0
Pora zrobić miejsce na dysku dla gow ragnarok.
0
@karol130197 w sezonie 22/23 opuścił 2 mecze z powodu kontuzji, w zeszłym stracił 2-3 miesiące. Nie rôbmy z niego szklanki.
0
@pt9 Z każdym sezonem rośnie po prostu intensywność, a nie ilość spotkań.
0
@mekston @kamiVeB A gdzie pieniądze większe mogą nasi wygrać?
0
@Comentateiro No, faktycznie, zneutralizował. XD
0
@KrychaFCB Mam gola Bombla.
0
Borussia Brugge btts, City gol, Totki i Dembele gol. Chyba całkiem realne.
0
@tbas W planach pewnie nie było, ale w gadaniu populizmów już tak.
0
@Stinger_ Bologna + gol Salzburga na kuponie.
5
@blakkudium Laporta kłamca, stare znałem.
0
@robsesh Za Xaviego zagrał sezon bez kontuzji bodajże, ale formy nie złapał.
1
Powiedz, że na boisku jest Roque bez mówienia, że na boisku jest Roque. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/plik-iZJ31Dzwqg
0
@marcin62 tylko na playu dostepna. :/
0
Już jutro wychodzi God of War Ragnarok na PC.
1
@Kgorecki2500 A Olmo częściej jest niedostępny od Pedriego w ostatnich latach.
0
@NoswaR Treningi są bardziej intensywne dla ciała od spotkań.
0
@NoswaR Ale trenował. Nic nie jest naciągane.
0
Wszystko fajnie, ale koniec końców wszyscy wiemy jak się ta Liga Mistrzów skończy.
0
Trening fizyczny nie ma na celu zbudować z piłkarzy żołnierzy, a wzmocnić odporność na kontuzję i wytrzymałość trudów spotkania, pamiętajmy o tym i z tego oceniajmy trenerów od przygotowania fizycznego przede wszystkim. Siłę można budować, ale nie w trakcie sezonu, a w wolnym okresie od spotkań, którym jest lato. Zawodnik utalentowany nie musi budować siły, w jego przypadku plyometryka i odporność oraz wytrzymałość się liczy. Ale taki trening nie zakryje brakòw piłkarskich, zrobi z piłlarzy maszyny, ale żeby stać się lepszym, to potrzeba specyficzności treningu, czyli jak najcześciej z piłką, na boisku. Tam się poprawia kondycja, a także umiejętności, podejmowanie decyzji itd. Od tego rôwnież jest trener. Narazie wytrzymałość trudów spotkań jest poprawiona. Zobaczymy jak to wyglądać będzie dalej w sezonie, ale także trzeba cały czas patrzeć na urazy mięśniowe - ile ich jest, a także kto ich doznaje, żeby oddzielić tych, ktòrzy mają twndencję to wypadania od tych, którzy jej nie mają.
1
"Hello, Dexter Morgan."
0
@JarekS Przygotowanie fizyczne, przygotowaniem, ale tutaj widać jak na dłoni, że klub od początku buduje w mediach taką narrację. Laporta jedzie po kolejnej legendzie już. Z Messim trochę narzucał swojego nawet, nie mówiąc o wykorzystaniu jego nazwiska do wygranej, potem Koeman, nawet legendy, które odeszły, czyli Pique, Alba, Busi, Roberto. Zwłaszcza ostatni został potraktowany jak szmata. Całą trójkę wykorzystywano do obniżek w celu zmieszczenia się w fp, a teraz Xavi szmacony. Chociaż jego szmaci od 10 miesięcy jakoś. Do tego piłkarze jak Dembele, czy Frenkie.
Poprawa fizyczna jest, ale w 22/23 ròwnież dobrze fizycznie wyglądaliśmy. Teraz mamy poprawę fizyczną i jakieś schematy w grze, więc wygląda to lepiej w lidze, zobaczymy w Europie, czy to coś da.