Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wisła comeback Izrael.
2
Reklama.
https://www.instagram.com/reel/C-ZT8y7OkzW/?igsh=MTk4angxZDBwbW5vbg==
1
@Pnog37 może być też efekt przeciążeniq organizmu.
0
@norbi77 czyli paliwa starczyło na 135 minut?
0
Jak tam Flickwagen?
0
@Peciak jest, ale presezon zaczynaliśmy bez niego.
0
@Peciak Z Jakim Araujo? Araujo leczy kontuzjw od Copy.
1
@lucca87 Ta, Leao, napewno. Może po sprzedaży połowy pierwszego składu.
@tbas To jak media robią im nadzieje, to jest zabawne w sumie. Nawet jeśli by się cudem udało, to pewnie coś by nas to kosztowało, jak z Olmo teraz.
0
@norbi77 Swoją drogą, to napewno nie był faul na Albie tam?
3
@don'T.R.I.P.e Andreas Christensen może grać po powrocie po kontuzji, nawet jeśli nastąpi to przed 31 grudnia. Rejestracja Duńczyka nie została anulowana, ale koszt Daniego Olmo zostanie odliczony od salda w przyszłym sezonie. La Liga zmusza FC Barcelonę do odzyskania pieniędzy, które w tym sezonie wydała na Hiszpana. [@relevo]
2
@MOLESTA Dalej nie zmienia to faktu, że nie dobrał go Flick.
4
@Reviven To nie efekt pracy Flicka, a tych kto ich prowadził. Lepsza koncentracja, wytrzymałość i siła fizyczna to zasługa Flicka. Na ten moment, zobaczymy jak długo utrzymają to. Przygotowanie taktyczne i samo to jak grają pod względami piłkarskimi, to robota trenerów, z którymi pracowali oraz ich talentu i charakteru. To jest za krótki okres na ocenę pracy Flicka pod względem rozwoju piłkarskiego młodziežy.
2
@Lionel_Messi10 Lionel 'Toretto" Messi.
1
@norbi77 obrońce sprzedać muszę, bo Olmo i Chiese zarejestrować trzeba.
0
@ViscaelBarca2007 Dodam, że jeszcze jeden dowód jest na to co piszę - Flick nie stawia piłkarzy na swoich pozycjach, Pedri najlepiej gra blisko bramki, ale akurat do zrozumienia, to jest top piłkarz, zagra dobrze wszędzie w środku. Raphinha to prawy pomocnik/środkowy prawy ofensywny, a wystawia go na lewej po wejściu... Fermina, który zajmuje pozycję Raphinhi. Ferran na lewej stronie kosztem zmieniania Lewego np. To są tylko przykłady, ale można też zrozumieć ze względu na braki, chociaż patrząc na to co się dzieje po zejściu Ferrana i kto wchodzi... nie widzę tutaj za wiele optymizmu.
1
@lucca87 Ale co ma cena w tym momencie? Zauważ też, że mamy problem z zarejestrowaniem Olmo, a ty chcesz Chiese upychać.
Ferran grał w City u Pepa, Chiesa siedział we Włoszech, a Ferran gra w Barcelonie.
@MarFan Uzupełnić, to można la masią, bo trzeba w końcu skończyć sobie głupio wmawiać, że możemy rywalizować, bo nie możemy. Postawmy na swoich, odpuścmy dwa sezony, stwórzmy piłkarzy, zaróbmy na nich, zostawmy najlepszych, w międzyczasie okazje darmowe zbierajmy i zbudujmy podstawy do rywalizacji, a nie głupio układamy sprowadzając piłkarzy kompletnie niepotrzebnych lub przeciętnych, byle udawać, że wciąż rywalizujemy.
0
@Arden No fajnie, skoro taki dobry był w zeszłym sezonie, to czemu Motta nim nie gra? Czemu nie interesują się nim dobre kluby? Taki dobry, a zrobił 13 bramek Juventusowi w minionym sezonie, Ferran 14. Licząc więcej minut.
Tu nie ma czego próbować, byliśmy w gównianym momencie finansowo i się bawiliśmy w robienie wyniku z trenerem, który dopiero zaczynał. Teraz mamy trenera, który coś osiągnął i ma masę doświadczenia (może nie jako trener, ale z samego siedzenia jako asystent zyskał wiele i teraz buduje się jako trener), to nie sprowadzajmy mu półsrodków, a do tego nie wydawajmy głupio pieniędzy, tylko mądrze, bo sam klub jest w dupie.
0
@ViscaelBarca2007 Zawodnicy rozwiną się poprzez minuty. NIe wierzę w pracę indywidualną trenera, który przyszedł robić wynik. Rozwiną się poprzez dobrą grę drużynową oraz zyskiwanie doświadczenia oraz grę pod presją.
0
@fart Nie, nie potrzebujemy. Jak się odpowiednio ułoży zespól do gry, taktykę i rolę piłkarzy oraz ich profile, to nie odczuje się braku skrzydłowego. Wiele klubów topowych gra bez dwóch naturalnych skrzydłowych, tylko z jednym, a niektóre takich mają, a trzymają na ławce.
1
@MarFan No, drugi Ferran. Faktycznie, okazja jakich mało. Do tego ma przeszłość ze szkła. Okazją to mógłbyć Nico.
0
@ViscaelBarca2007 Stawiam, że w końcówce sezonu będziemy wyglądać podobnie do Bayernu za Flicka w drugim pełnym sezonie.
1
@fart To lepiej nie sprowadzać nikogo. Mamy problemy finansowe, wystarczy że Olmo mają problem z rejestracją. Do tego jak już sprowadzać, to jakościowego piłkarza, a nie kolejnego cieniasa do kolejkcji. Wyrzucanie cennych dla naszego klubu pieniędzy w błoto i tyle.
0
@lucca87 No jak Ferran jest fatalny, to Chiesa to cienias. Chłop ma przez całą karierę udział przy golu co 175 minut, a Ferran co 173. Jest 2 lata starszy, rozegrał 8kminut więcej i siedzi cały czas we Włoszech.
1
W ogóle, co to za jakiś hajp na tego cieniasa Chiese?
0
@Azi Ansu pasował do tego za Xaviego również idealnie, apsuje i tutaj. Sposób gry się nie zmienił, jest po prostu trener, który lepiej wykorzystuje piłkarzy do niego. SStruktura, plan na mecz, plan na grę - to wszystko przypomina nam Barcę Xaviego, ale naładowaną jakimś proszkiem. Zobaczymy jak fizycznie będziemy wyglądali po powrotach, ale przede wszystkim przy drużynie, która też jest przygotowana do gry na 3 frontach. Mniejsze ekipy nie mogą sobie pozwolić na taką grę z jednego względu - jaokść: ekspertów, piłkarzy, trenerów itd.
0
@Azi Ale widać, że w końcówce jest trochę ciężej. Gramy bardzo mocno fizycznie. Można powiedzieć, że jesteśmy lepiej przygotowani, ale czy to nie zwiększa ryzyka kontuzji? Zobaczymy z czasem.
5
Struktura i sposób jest podobny, a nawet trochę bardziej przyspieszony do Barcy Xaviego. Pomysł jest podobny, ale bardziej ofensywny i trochę bogatszy w prostą grę co widać. Do tego agresywniejszy pressing. Gramy tak, jak chciał Xavi grać, ale nie potrafił tego przełożyć. Zobaczymy w dłuższym okresie, czy utrzymamy taką formę, czy nie. Poczekajmy te 3 miesiące, jak będzie zdecydowanie więcej pozytywnych spotkań w postaci efektowności, to można będzie powiedzieć więcej o Flicku jako trenerze.
RAphinha już za Xaviego po przejściu do środka pokazywał się z dobrej strony i to było nie zrozumiałe czemu go przerzucił na lewą stronę, ale no cóż. Flick na ten moment wykorzystuje go tam, bo brakuje nam piłkarzy w środku. Do tego z lewej ciągle dobrze siępokazuje jak gra, co cieszy, bo daje to dodatkową opcję.
Barca z Pedrim, a bez Pedriego, to dwie różne ekipy i to widać, gdy jego nie ma. Jak jest w formie, to rywale mają duży problem. Oby nie wypadał już z powodu kontuzji.
1
Ale co Xavi stworzył potwora z Kounde, to nie ma co... Jeden z najlepszych obrońców na świecie.
0
@norbi77 Ja mam na myśli ideę gry. Ona jest podobna, dlatego też w innym poście napisałem, że to jest Xavineta, ale za najlepszych czasów, a nawet bardziej naładowaną czymś, a tym czymś jest poprawiona fizyczność i lekko gra drużynowa, co sam wspomniałeś. Idea i sposób gry się nie zmienił, ani też to jak wygląda struktura.
0
@Cvzx Koleś miał 2500 minut i zrobił 10+3 g/a, Ferran mniej, niż 2000 i 11+4. Dziękuję do widzenia. Do tego niechciany w Juventusie. Pozwól, że zacytuję Ciebie 'Piłeś, nie pisz'.