Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
We włoszech traktujã pizzę hawajską jak należy.
https://www.instagram.com/reel/C-5hBFzspWO/?igsh=MTZvc3dvY20xaTFjdQ==
7
@konrad1661 Mi się tak ogromne dupsko np. nie podoba.
2
@BORO_12 No ja się martwię o agenta.
0
@RoberDzik pewnie.
4
@Rewolucja123 w worku.
0
Mbappe to jest kot...
0
@PawkoFCB No nie! Naprawdę? Jaki ja głupi muszę być...
5
A Vini tam nie palił? Pamiętacie jak rok temu nam spalonego gwizdnęli przy golu Felixa, bo Ferran palił? Albo lepiej! Raphinha palił, a w ogóle udziału nie brał do późniejszej fazy.
0
Real to przegra po golu Vitora Roque, a la rambla potem zacznie spust, że mieli rację co do Roque.
2
@Faro Aaa, to dlatego u De Zerbiego grzał ławę. Ahh ten zły Xavi.
0
@626 Xavi go odmienił. Do pierwszej kontuzji w zeszłym sezonie grał dobrze i na poziomie od początku 22/23.
0
@Lucyfffer Nie, ty napisałeś co najlepsze, ja napisałem, że jak najwięcej z ich umiejętności. Pisząc w skrócie, nie wydobywa tego co najlepsze. Oni mogą grać lepiej.
0
@Lucyfffer nie wydobywa. Niektórzy młodzi mogą pokazać więcej, ale brakuje im wyszkolenia piłkarskiego w ròżnycj aspektach. Flick ustawił zespół podobnie do tego co było za Xaviego, ale pozmieniał trochę zadania boiskowe piłkarzy, aby Ci pokazali jak najwięcej ze swoich umiejętności. Lewy, Raphinha, Ferran, Pedri, Balde, Kounde, oni mogą grać lepiej, niż grają aktualnie. To są tylko przykłady. Młodzi co dopiero weszli jadą na wyszkoleniu tremerskim poprzedników, a dzięki temu, że Flick ustawia taktykę tak, aby Ci korzystali ze swoich atutów jak najlepiej, to pokazują się z dobrej strony. Zobaczymy za 3-4 miesiące pierwsze efekty i będziemy mogli wtedy napisać, czy wydobywa z nich to co najlepsze + rozwija, czy tylko dopasowuje taktykę do tego, aby Ci pokazali się z najlepszej strony. Na takie wnioski jak ten twój jest za wcześnie, bo przyjdą 3-4 gorsze spotkania i odwróci się opinia i 180 stopni.
8
@PeterMaro za szybko na ocenę. Poczekajmy do listopada. Da nam to więcej odpowiedzi.
5
@Eto'o9 R10 ta logika idzie w obie strony.
0
@tbas pierwsza runda była dosyć dobra. Dobrze unikałem jego ciosów i często skracałem dystans. Zabrakło dociśnięcia tego. Był wyższy i dłuższy zasięg miał. Obiłem go mocno, parę razy widziałem jak był przestraszony. A no i kombinacje, które ćwiczyłem pozapominałem. W drugiej to już kompletna amatorka poszła u mnie. Dobre wejście, a potem tragedia. Może raz/dwa na rok tak wejdę do ringu.
0
@tbas Przegrałem. Tko. Jak na 4 miesiące doświadczenia, pòł walki wytrwane i mam wrażenie, że w pierwszej dobrze się pokazałem. W deugiej nie dojechałem, głównie w głowie. Dobre wejście miałem w drugą, a im dalej w las, tym bardziej opadałem kondycyjnie i w głowie. Zajechała mnie mocno pierwsza gdzie dałem dużo z siebie. Jak już sędzia zatrzymał na kd, to ja zdecydowałem skończyć, alw uznał to za tko, a nie poddanie. Zdrowie ważniejsze, a prawą ręką nie broniłem głowy i mam siniaka pod okiem teraz.
0
Kurde po tej walce wczoraj powiem tylko tyle, nos i szczęka boli wciąż. Oprócz tego na nosie siniak, a pod okiem kolejny i lekko rościęta warga wczoraj. :D Trochę ryzykowanie zdrowiem, ale zabawa dobra w czymś takim.
1
@noface Jeden mecz to podbił. :D
1
@ViscaelBarca2007 max 95kg, 3rundy 3min. Połowę tego wytrwałem.
0
@LukaszFan 4 miesiące doświadczenia. W pierwszej dobrze szło, ale w drugiej zabrakło sił i głowy. Ale krew poszła.
0
Barca zezłomowała, a ja nie dojechałem. Przegrana przez tko w deugiej rundzie.
0
@partymaker 177cm i 94.5 kg. Max 95kg ma być.
0
@BTW W Szkocji mieszkam. A wykorzystuję to jako doświadczenie.
@Luciano99 to swoją droga. :D
@Kinginiesta nie wiem, zapytam się.
5
4kg w 10 dni. Waga zrobiona do pierwszej walki bokserskiej, do tego zawodowej. Jutro pierwszy raz stanę w rękawicach. Było ciężko, ale się udało. Po weekendzie powrót do normalnego treningu i trzymania się normalnie jedzenia oraz picia. To ile cardio ostatnio zrobiłem, to dawno tyle nie zrobiłem.
2
@ShawnC nie ma wyników to jakoś trzeba to tłumaczyć. Narazie 3 mecze były, za mało by cokolwiek takiego stwierdzać co wyżej.
0
@kondzix2115 Balde pòł roku nie grał. Araujo jest bez presezonu, niczego tu nie poukłada dopóki nie zrobi formy fizycznej, ale fakt, stoper o jego profilu dużo da.
0
Mnie martwi na ten moment jedna rzecz o nasz zespół. 3 mecze, 3 stracone gole, 0 czystych kont. Każda wygrana różnicą jednego gola.
0
@Who_you_mam No, porównaj jakoś kadrową i finansową z Realem. Do tego dochodzi zarządzanie oboma klubami.
2
Pamiętajcie, nasz klub jest w takim miejscu, że pucharów nie musimy oczekiwać od niego. I kadrowo i finansowo. To na Madrycie jest presja, z takim składem jaki mają, to co sezon powinno się od nich oczekiwać walki o wszystko i zgarniania jakiegoś pucharu. Jak coś zdobędziemy, to się miło zaskoczymy.