1

@Danny Gaucho Nie no, ja nie kucharek.

1

@ranger3120 narazie spotykam się z inną. I nie z siłowni. Trzy razy było do tej pory, 3 razy było dobrze. Każda randka progresowała w coś. Na pierwszej nic, na drugiej buzi, buzi na koniec, a na trzeciej zainicjowała kontakt fizyczny (nie ten co masz pewnie na myśl) + buzi, buzi x2.

0

"If you ever feel down, just remember. There is love without sex, and there is sex without love and there is you without both."

0

@Kamiloza91 Xavi to samo gadał.

1

@Kamiloza91 Frenkie miał tylko Mistrzowski sezon za Xaviego dobry. I solidne pół za Koemana. Reszta to brak słów.

0

@BorzyKrzys żonę?

0

@AlvaroHanso w sumie to dwòch.

1

@Lola120 Bierz plan od trenera.

3

@PatrychoO Małpia ospa z Afryki. XD

2

Betis dzisiaj robi dziecko Gironie.

1

Adesanya czy Du Plessis?

0

@kanver_ Traktuje klub tak samo jak klub jego.

0

A już dzisiaj startuje najlepsza liga świata.

2

Mbappe, Bellingham, Vinicius... jak oni nie zgarną mistrza, to można mòwić o słabym sezonie. Konkurecja nie ma tak jakościowej kadry, a dk tego takich trzech nazwisk co są jednymi z najlelszych na świecie na swoich pozycjach.

1

@Cule1234 Jakby nasz Eminem został, to też by go wygryzł.

1

Under this pressure...
Under this weight...
We are diamonds...
Taking shape!

1

Czyżby kolejny trener nie szanujący zdrowia piłkarzy?

1

Łomot w towarzyskim u siebie.

0

Lekko podkręcona Barca Xaviego gra.

0

Kurde, kiedy ostatnio przegraliśmy Gampera?

0

@Rupert_Haubica przypomnieć z kim Flick odpadał w Pucharze Niemiec?

39

Zaczyna się nowa era praktycznie. W klubie nie ma już nikogo kto zaczynał w wielkiej Barcy Pepa.

4

0

A potem kucharek w szoku, że nie potrafi z dziewczynami się dogadać.
https://www.instagram.com/reel/C77OiRwP0yx/?igsh=N3h4Z3U4MDhtMmZ5

2

Bo tak w ogóle, to ładna ta nasza duma narodowa w boksie olimpijskim.

0

Dwóch chłopa dopuścili do boksu kobiet.

1

@blakkudium Trochę jak Barca Xaviego, gdy ten zaczynał przygodę.

0

@Kamiloza91 na jaką przyszłość? Chłop jest w najlepszym wieku, to jest transfer na teraz.

1

@Faro To czemu grał w podstawie u Pepa skoro nie zasuwa w pressingu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?