Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Danny Gaucho Nie no, ja nie kucharek.
1
@ranger3120 narazie spotykam się z inną. I nie z siłowni. Trzy razy było do tej pory, 3 razy było dobrze. Każda randka progresowała w coś. Na pierwszej nic, na drugiej buzi, buzi na koniec, a na trzeciej zainicjowała kontakt fizyczny (nie ten co masz pewnie na myśl) + buzi, buzi x2.
0
"If you ever feel down, just remember. There is love without sex, and there is sex without love and there is you without both."
0
@Kamiloza91 Xavi to samo gadał.
1
@Kamiloza91 Frenkie miał tylko Mistrzowski sezon za Xaviego dobry. I solidne pół za Koemana. Reszta to brak słów.
0
@BorzyKrzys żonę?
0
@AlvaroHanso w sumie to dwòch.
1
@Lola120 Bierz plan od trenera.
3
@PatrychoO Małpia ospa z Afryki. XD
2
Betis dzisiaj robi dziecko Gironie.
1
Adesanya czy Du Plessis?
0
@kanver_ Traktuje klub tak samo jak klub jego.
0
A już dzisiaj startuje najlepsza liga świata.
2
Mbappe, Bellingham, Vinicius... jak oni nie zgarną mistrza, to można mòwić o słabym sezonie. Konkurecja nie ma tak jakościowej kadry, a dk tego takich trzech nazwisk co są jednymi z najlelszych na świecie na swoich pozycjach.
1
@Cule1234 Jakby nasz Eminem został, to też by go wygryzł.
1
Under this pressure...
Under this weight...
We are diamonds...
Taking shape!
1
Czyżby kolejny trener nie szanujący zdrowia piłkarzy?
1
Łomot w towarzyskim u siebie.
0
Lekko podkręcona Barca Xaviego gra.
0
Kurde, kiedy ostatnio przegraliśmy Gampera?
0
@Rupert_Haubica przypomnieć z kim Flick odpadał w Pucharze Niemiec?
39
Zaczyna się nowa era praktycznie. W klubie nie ma już nikogo kto zaczynał w wielkiej Barcy Pepa.
4
Abella Danger na Olimpijskich.
https://www.instagram.com/reel/C-YFK1hImHL/?igsh=MW1lZ2E4eWxwNHVlMA==
0
A potem kucharek w szoku, że nie potrafi z dziewczynami się dogadać.
https://www.instagram.com/reel/C77OiRwP0yx/?igsh=N3h4Z3U4MDhtMmZ5
2
Bo tak w ogóle, to ładna ta nasza duma narodowa w boksie olimpijskim.
0
Dwóch chłopa dopuścili do boksu kobiet.
0
Ależ flexik.
https://www.instagram.com/reel/C-fN_8eI4-I/?igsh=MXBnOWU4bnloMmx4Yw==
1
@blakkudium Trochę jak Barca Xaviego, gdy ten zaczynał przygodę.
0
@Kamiloza91 na jaką przyszłość? Chłop jest w najlepszym wieku, to jest transfer na teraz.
1
@Faro To czemu grał w podstawie u Pepa skoro nie zasuwa w pressingu?