Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@vangoor prezydent jak Perez, bo Laporta może szybko przewalić ten miliard, aby zadowolić kibiców, a nie poprawić stan klubu.
1
@KamQiX proszę.
https://www.fcbarca.com/118601-zasada-1-1-a-piec-quotprac-domowych-quot-deco.html
0
@JarekS co jest straszne, to to, że to jest realne...
1
@KamQiX był chyba w zeszłym miesiącu artykuł o tym lub pisany przez @michalgajdek .
0
@tbas coś mnie ominęło?
1
Nico Williams to kolejny amigos do aktualnej ekipy.
0
Co sądzicie o zakończeniu sezonu 4 The Boys?
2
"Zeus, your son has returned! I bring the destruction of Olympus!"
2
@Popitek12 Trzeba było się nauczyć.
2
What's the difference between your wife and hand grenade? Nothing. Once you take off the ring they take half your house.
0
@Rust_Cohle napiszę na prywatnej wiadomości. Za spoilery bany niestety.
0
No ciekawe zakończenie 4 sezonu The Boys. Niespodziewałem się tego.
1
@BORO_12 'a co mamy przytaczać czasy m.in. Rosella czy Bartomeu?' - Nie, ale to przykład braku argumentów w tym co piszesz, tylko ogólników. Wystarczyło czymś podeprzeć wypowiedź.
'nie wyjaśnione xd, sprzedaż aktywów i wywalanie tego na transfery to nie wyjaśnienie?' - Nic nie napisałeś na ten temat do momentu późniejszego komentarza.
'a nie wcale, to fragment: ,,Wręcz przeciwnie uważam że, gdyby miał zostawioną normalna sytuację finansową, to skopałby dupę Perezowi i Realowi"' - Nie napisał. Napisał, że w przypadku równej sytuacji, a takowej nie ma, że Laporta by sobie lepiej poradził od Pereza. Nie napisał, że jest lepszym prezydentem.
3
@Iniesta997 Bo Ferran przychodził w momencie, jak się jeszcze rozwijał. Jakbyśmy go dobrze rozwinęli, to mielibysmy niesamowitego zmiennika, a tak zmarnowaliśmy jego czas. U Pepa i Lucho zaczynał grać, albo po prawej, albo na środku ataku, przyszedł do Barcy i został LS. Potem grał na każdej pozycji w ataku i zmarnowaliśmy jego czas praktycznie przez co niewypalił. Mając piłkarza na dwie pozycję, to wykorzystywano go wszędzie. Lewe skrzydło, prawe skrzydło, środek ataku, lewy interior.
0
@BORO_12 'Propaganda Laporty do betonu widzę działa w najlepsze' Ja tego nie napisałem.
Do tego piszesz coś takiego:
'Ten klub jest od lat źle zarządzany i takim podejściem napewno się to nie zmieni' - niczym tego nie podpierając.
'nie lubię jak ktoś tak prowadzi klub i robi wszystko pod swoją kadencję.' - Nie wyjaśnione.
'właśnie stwierdziłeś że Laporta>Perez..... nie ma sensu dyskutować z tym betonem.' - Stwierdziłeś coś czego nie napisał i obraziłeś go.
0
@BORO_12 Nie ma argumentów w tym co piszesz, tylko ogólniki. Nie wyjaśniasz swojego zdania, więc nie - nie ma tam żadnych argumentów. nie ma tam nawet żadnego podparcia poza tym jednym z Roque.
2
@Iniesta997 Tak czytam te dyskusję i jedyny argument jaki kolego @BORO_12 podał, to ten co ja podałem. Ciężko się dyskutuję z takimi osobami. Dużo nie nawiści wobec Laporty płynie od niego, za mało obiektywizmu w jego wpisach, mało przemyślane są. Do tego wymyśla coś czego nie napisałeś. Kolega musi się nauczyć trochę kultury wobec drugiej osoby, z którą prowadzi dyskusję.
0
Kurde, nie tak miało to wyglądać.
1
@Iniesta997 Tylko, że Perez nie był w takiej sytuacji jakiej jest Laporta.
4
@Faro Liczby w Brazylii? Chłop jest półtora roku młodszy. Roque w Brazylii już grał jak kaleka z piłką przy nodze. Na samych highlightsach to zobaczysz.
0
@Iniesta997 Felix, Bellerin, Raphinha (to nie jest profil skrzydłowego podobny do Lamine, Nico, czy Dembele), Julian Araujo, Cancelo, Romeu, Roque, Torre. Wszystko w ostatnie dwa sezony z Laportą u sterów.
8
@Faro Nie wcale. Zobacz jakie kontrakty dał młodym piłkarzom - Fati, Pedri, Gavi, Balde, Araujo. Wcale nie wywala w błoto. Nie wiedział jak przekonać, więc dał agentom $$$. Nie gwarantowali agentom i piłkarzom żadnego rozwoju i wyniku, więc wykorzystał opcję pieniężną. Teraz przez te kontrakty nie sprzedaż takiego Fatiego, bo zarabia jak topowy piłkarz, a takim nie jest. Podobnie może być z innymi młodymi, jak nie poradzą sobie. Tutaj mamy marne szanse na jakiekolwiek zbliżenie się do Madrytu, bo Laporta robi wszystko, aby co sezon zarobić i wydać kosztem spłaty długu. Odpuściliśmy rozwój na rzecz wyników i zobacz gdzie to nas zaniosło. Pierwszy pełny sezon z Laportą - zgrzyty na linii zarząd-Koeman, przychodzi niechciany na początku przez Joana Xavi, sezon bez pucharu. Drugi sezon UCL klapa jak sezon wcześniej, ale jest SPH i LL, CDR koncertowo przewalone. Trzeci sezon - nic do gabloty, jedynie UCL było zdecydowanie lepiej. Wynikami nie jesteśmy w stanie zarobić na spłatę długu, albo transfery, a klub dalej to pcha. Kolejny trener i masz - kolejny pod wynik, a z klubu wychodzą talenty, które potrzebują czasu i rozwoju. Wyniku nie robimy, to ich rozwińmy i zaróbmy na tych mniej utalentowanych, a najlepszych zostawmy. Taki Fermin dla przykładu, czy Guiu - to jest idealny zarobek po jakichś dwóch pełnych sezonach rozwijania. Może i na finansach się nie znam, ale nie trzeba posiadać niewiadomo jak wielkiej wiedzy, jeżeli Barcelona robi co sezon to samo. Do tego dochodzą ciągłe jakieś dźwignie, a i tak nic z nich już nie zyskujemy. Za Laporty napewno się nie zbliżymy do Realu. Nie będę już pisał o sprowadzaniu profili piłkarzy, którzy nie pasują do koncepcji trenera, czy tej, której oni sami oczekują w zarządzie.
0
@dawidlampa A co się stało z Georginą?
1
@Mow_mi_Douglas Puyol za to za nazwisko. Duet Pique-Ramos.
16
Jak Dembele coś tam rasistowskiego zrobił z Griezzem to zrównano ich z ziemią, a byli wtedy naszymi piłkarzami. Jak jakiś Argentyńczyk z Chelsea coś rasistowskiego zrobił, to jest broniony przez ambasadę. XD Przynajmniej wiemy, że to pseudo kibice z łapanki.
7
@KamQiX Biedny Nico. Ciekawe co z niego wyjdzie. Zupa? A może gulasz...
0
@Sulimo Powinien zrobić krok do przodu, ale czy Barcelona to idealne środowisko, to wątpie. O ile styl jaki zarząd i kibice narzucają, czyli dwaj klasyczni skrzydłowi - szybcy, tworzący przewagę na bokach, ścinający do środka i tworzący akcje indywidualne (znakomicie się to ogląda, taki był peak footballu pod względem stylu) pasuje do niego idealnie, tak pod względem rozwoju indywidualnego wątpię. Zobaczymy jak będzie z Flickiem, ale u nas jest presja wyniku, który powinniśmy sobie po prostu odpuścić na krótki moment, a zacząć budować kręgosłup, a tu zataczamy koło. Zależy też od tego co chce sam Nico - pójścia po wynik sportowy - pod tym względem Barcelona nie jest najlepszą opcją. A może rozwoju - są lepsze kluby od Barcelony do tego. Jeżeli chce rozwoju, to musi brać pod uwagę język, bo od Bilbao w Hiszpanii lepsze są tylko trzy kluby, a tylko jeden gra w stylu młodego Baska. Pod względem wyniku również są lepsze kluby do wyboru, ale mało gra o jego stylu. Nie wiem kto tam wyrażał zainteresowanie, ale z góry wymienię Paryż jako ten lepszy klub pod względem wyników i stylu w jakim grają. Nico nie ma raczej wielkiego wyboru i skończy u nas, ale nie oszukujmy się, że jesteśmy idealnym środowiskiem. Zwłaszcza, że zarząd potrafi nastawić prasę na niszczenie reputacji piłkarza, a także sama prasa jest w stanie zniszczyć reputację zawodnika.
0
Czemu muzułmanie do każdego kraju jakiego przychodzą to praktycznie narzucają na ten kraj swoją religię, język, tradycje itd?
0
@Amidamaru @blazeq @michalgajdek jaka jest wasza opinia w tym temacie?
2
@pacior95 Ale to chyba akurat Flick powinien się Hiszpańskiego nauczyć, a nie każdy piłkarz angielskiego.