Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wgl, jaki kest kurs na to, że Pan(i) Khelif wygra w boksie?
0
Rytuał szatanowski zrobiono na Igrzyskach. :o
https://www.instagram.com/reel/C98Mgbgy17e/?igsh=MWwweXNuNmFpc2hvcg==
0
Oby ten Zurich dojechał remis, to wtedy nie będę musiał mówić tjmmnw, bo dwa nie wejdą.
3
@norbi77 krótkoterminowo tak. Długo, będzie gorzej.
5
@Messibestplayerintheworld transfery na zawołanie Xaviego. Czyli Kounde, Gundo, Auba, Alves. No jeszcze Raphinha, ale to była chyba pomyłka, bo to nie tego profilu na skrzydło szukał Xavi, a dostał jego i ten dał radę. Transfery Laporty już nie.
0
@FCB_dimiC nie, chodzi mi o to jak się komunikować.
0
Ramblowicze, porady potrzebuję, ale nie przywołujcie kucharka, bo tu trzeba powoli dojść do sukcesu, a nie powoli dołki sobie kopać. Pierwsze spotkanie, o czym gadać i jak?
0
@ViscaelBarca2007 Xavi jako trener był jaki był, ale nie zasługiwali na niego. Oczekiwali za dużo, ten się nie rozwijał jako trener, a piłkarze na tym tracili. Mieliśmy okazję stworzyć swojego Alonso, a tak wolimy sobie niszczyć legendy.
2
@ViscaelBarca2007 Xavi po przyjściu jasno dał do zrozumienia - prawo i lewo skrzydłowy, taki o taki obrońca oraz pomocnik. Zadowolili go w lato 22, ale w 23 już zrobili sobie z niego jaja, a Xavi musiał robić za głupka potem i pokazywać dobrą minę do złej gry.
3
@Herato nasza szkółka jest lepsza, ale na kròtkoterminowy okres, bo my nie rozwijamy ich, tylko wykorzystujemy na to ile są w stanie pokazac w młodym wieku. Na dłuższy termin wiek daje się we znaki i forma jest nierówna, a że nie rozwijamy, to z czasem osiągają sufit i jest on niewystarczający dla nas do zdobywania trofeów.
0
Kiedyś to trzech musiało go kosić, a i tak nie zawsze kończyło się to sukcesem, bo ten dalej biegł. Nie będzie już takiego piłkarza. Nigdy.
https://www.instagram.com/reel/C-FbFhcoUiN/?utm_source=ig_web_copy_link
1
Stary dziad, 23 lata już. Kurde...
0
Coraz lepsi Ci z gen Z są.
https://www.instagram.com/reel/C9tJJIXiFJ0/?igsh=MTRtNmh3ODc5NXFrdw==
0
@matirix20 No fajnie, nie zmienia to faktu, że on do Barcelony się nie nadaje i nigdy nie będzie. Za słaby taktycznie, technicznie. Zobaczysz, że jeśli zostanie, to Pau Victor go nawet wygryzie, a zmiennikiem Lewego będzie Ferran, a nie Roque. Pieniądze wyrzucone w błoto na przereklamowanego Brazola. W dodatku bardziej drewnianego od Roberta Lewandowskiego.
0
@MesQueUnClub96 Nie będzie, bo jest to trener spoza naszego klubu. Kompletnie niepowiązany z nim, a takiego kibice chcieli i będą go usilnie bronić. Swoich nie potrafimy, czy to ex-Barcelonistów trenerów, czy to młodych piłkarzy, ale obce już łatwo idzie nam pochwalić. Patrz taki Guiu, Nico, czy Eric Garcia. Brakuje nam cierpliwości i jak widzimy swoich niedających rady jeszcze, to już na sprzedaż. A taki Roque, co nie potrafi piłki przyjąć - dajmy mu czas. Można jeszcze parę innych przykładów podać, ale Roque to najświeższy i najlepszy.
0
@tbas szczerze, to wątpie, że na kogokolwiek stać.
1
@tbas Zobacz ile oraz ile ròżnego infa wylatuje z tych wszystkich dziennikarzy i dzienników. Nas po prostu nie stać na nich.
0
@ViscaelBarca2007 Odejść praktycznie nie będzie. W klubie mamy patałacha Deco, który conajwyżej nada się do sprowadzenia kolejnego Roque z Brazylii. Nie ma chłop kontaktów żadnych, jedyna nadzieja w Mendesie i jego piłkarzach, że posprzedaje, ale to jest niemożliwe. Laporta nas zadomowił w tym bagnie Bartomeu, a teraz jeszcze pogarsza jego wygląd.
0
@BORO_12 Jak przyjdzie konkurencja dla Gundo, to po co ma zostawać? Chłop tu przyszedł prowadzić zespół do pucharów jako podstawa, a nie rywalizować z jakimiś leszczami.
15
Nie przyjdzie nie z powodu obietnic, czy rodziny, tylko z naszych powodów. Media za to będą wymyślać co popadnie, aby nie powiedzieć prawdy i omamić czytających.
0
@barteq Christensen w klubie od 22/23, sezonu z Busim jeszcze, a zaczął na pivocie grać od połowy 23/24. Jakie dwa lata?
0
Ale miłe zakończenie dnia.
0
@Herato Poniżej 10.
1
@Fantastyczny Chłopiec oficjalnie to nie przedłużono mu kontraktu, więc wiadomo.
0
@Fantastyczny Chłopiec Z Roberto wiadomo - nie przedłużono kontraktu. Potraktowano kolejnego zasłużonego dla klubu piłkarza jak śmiecia.
0
@HypeR Bale-Batman. Gal Gadot- WonderWoman.
0
@Cule1234 nie tylko kasę, ale też uważa, że Roma ma lepszy projekt. Nie ładnie tak manipulować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wydaje mi sie, że Roberto miałby już jakiś klub do tej pory, gdyby faktycznie Barcelona go poinformowała o braku chęci przedłużenia kontraktu, a tu zonk. Szanowanie legend klubu jak zwykle na poziomie w naszym klubie.