0

@JarekS Niech to wygra ktokolwiek byle nie rasista z Madrytu.

0

Usyk, czy Ali? znaki.

8

W Hiszpanii to doszukają się wszystkiego i napiszą o wszystkim, aby wyglądało pozytywnie dla widowni, gdy zmieni się trener w klubie X. XD Potem jak będzie gorszy okres, to obiją go z każdej strony jakkolwiek tylko będą mogli.

0

@Faro w przypadku Lamine problemem jest agent.

0

@mekston złota piłka?

1

@Alan_fcbfan ja za £2.50 zagrałem Hiszpania + btts i Arg + gol Leo. Do wygrania £50. Na drugim miałem za tyle samo Hiszpania +under 1.5 i remis + btts w CA, ale nie weszło, a do wygrania było £70.

5

Argentyna + gol Leo w regulaminowym. O nic więcej nie proszę.

2

7 piłkarzy ze składu Hiszpanii się szkoliło w Barcelonie lub aktualnie gra dla Barcelony.

0

Lamine druga sytuacja. Aż się CDR przypomniało.

0

Nico do zmiany. De La Fuente robi wszystko, aby go wykorzystać i nic to nie daje, a Yamal cały czas gra tak samo. Nie kombinuje z naszym jak z piłkarzem Basków.

0

Nawet 10 minut nie minęło, a już pisane, że Anglia gra gówno. Zobaczymy jak z czasem będzie to wyglądać i czy Hiszpania wytrzyma na takiej intensywności.

0

Hiszpania gra to co chciał grać Xavi ze skrzydłowymi o profilu Lamine i Nico. Jakbyśmy mieli dwóch takich skrzydłowych, to gra nasza była podobna.

1

Dzisiaj mczyk, obstawione trzy kuponiki. Jeden taki odważny w za 15 funtów - Pierwsza połowa - Hiszpania, na koniec remis + over 2.5 obu ekip. A dwa pozostałem skromnie postawione 2.50 na każdym Hiszpania + btts i Argentyna z golem Leo oraz Hiszpania + under 1.5 i Argentyna remis + btts. Zobaczymy co wejdzie. :D

2

@bary dał mu zadebiutować, gdy wygrali LL, a od początku zeszłego sezonu regularnie dawał mu minuty, więc proszę wskaż kiedy nie miał nic do stracenia.

2

@Faro Nie, to zależy od rodziców i ich agentòw. Jak wyglądają ich relacje. Zobacz przykład Moriby, albo paru aktualnych Fati, Balde, nawet Yamal, wcześniej Simons.

0

@Gaz Yamal dopiero presję będzie miał przed sobą. Jedynie mi szkoda Pedriego, bo on z presją pokazuje, że radzi sobie, ale ma po powrotach trochę z tyłu głowy strach nawrotu kontuzji, a dopiero po x meczach łapie formę. To jest całkowicie normalne, ale po złapaniu formy zaraz go tracimy. Yamal wygląda podobnie do Pedriego - po gorszym okresie poradził sobie z lekką presją jaka była i wrócił do formy, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało z czasem.

0

@JarekS Zobaczymy jak będzie wyglądał sztab Xaviego w nowym klubie i da nam to trochę odpowiedzi na pytania, czy to faktycznie klubu nie było stać na lepszych. Czy nie chcieli lepszych, tylko upchać ffp? Czy może zachcianka Xaviego. Co do Tapalovica i Julena. Możesz napisać coś więcej? Czemu nie był atutem dla niego?

2

@Sulimo Ale co tu porównujemy? Ansu mentalnie leży po kontuzjach i to widać. Pedri na początku po kontuzjach również widać w jego grze niepewność, aż w końcu po jakimś czasie łapie tą pewność i radzi sobie z presją oraz oczekiwaniami wobec niego i gra na poziomie. Jak już porównujemy kogoś po kontuzji, to te dwójkę. Lamine jeszcze nie miał poważnej kontuzji. Tu chodzi o to, aby się nie spalił mentalnie jak z czasem zaczną oczekiwania rosnąć. To jest 17-latek aktualnie, on jeszcze trochę tego dzieciństwa ma, a już powoli budują się wobec niego oczekiwania. Ludzie widzą, że zaraz może być liderem i z czasem jak będzie podtrzymywał poziom, to będą od niego tego oczekiwać, aż jak napisałem - spali się lub poradzi z tym. Jest lepszy, niech gra, ale też bez przesady - nie róbmy z niego podstawowego zawodnika. Piłkarsko jedynie pod względami taktycznymi i podejmowania decyzji można pracować nad nim, a reszta to głowa, aby dojechała. Przy takim wykorzystywaniu go, to może być złe dla niego i może się spalić.

2

@Sulimo Tu nie chodzi o kontuzje. Tu chodzi o to, czy z presją sobie poradzi mentalnie, bo tak z każdym miesiącem będzie rosła. Oczekiwania będą wobec niego większe, aż albo sobie z nimi poradzi, albo po prostu nie poradzi.

0

@TR3YWAY jutro będzie "English or Spanish".

0

@arasz1819 A może Lautaro?

1

@Lucyfffer Niemcy grali dobrze na turnieju, ale trafili na jeszcze lepszych Hiszpanów...

0

@Rust_Cohle @Lionel_Messi10 Nadal - półfinał osiągneli, co już jest na ich potencjał dobrym, jak nie bardzo dobrym wynikiem.

0

@Lionel_Messi10 Doszli do półfinału, ale trzeba wyśmiać, bo chwilowo nie dają rady.

0

Harry przyłożył z woleja w Holendra i karnego gwizdnął drukarz. ;P

0

8

Z Francuzów to szkoda tylko Kounde.

0

Jak Arg wygra, to Lautaro mvp?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?