Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 Aby z Pepem Mistrza wygrać, to musisz zdobyć 100pkt.
1
@tbas To wszystko wina tego, że Laporta próbuje pudrować dalej Barcelonę pokazując innym, że kupujemy i rywalizujemy. A powinien po prostu jasno powiedzieć, że przez 'x' czasu nie będziemy rywalizować, postawimy na młodzież i tyle. Dać im czas, bez żadnej presji i powoli się odbudowywać, a tak mamy śmieszne pudrowanie trupa. A mówiło się, że to Messi pudrował trupa za Valverde. Może i pudrował, ale finansowo. Dzisiaj Laporta nie pudruje ani finansowo, ani stylowo tego trupa.
1
@tbas Pedri, Gundo, Fermin, do tego z La Masii kolejni wychodzą, może zagrać też na tej pozycji Raphinha, nawet Yamal docelowo pewnie będzie tam grał, masz jeszcze takiego Ferrana, a oni kolejnego na pozycję fałszywego skrzydłowego biorą. :D Pytanie co jest głupsze - to co robił Bartek wydając na Frenkiego, Antka, Cou i Ousa, czy to co robi Laporta sprowadzając piłkarzy bez żadnego pomysłu dla nich, aby trener coś wymyślił.
2
Legia duma narodu w Europie. ;p
2
A pamiętacie jak Bartek przejał negocjacje i pojechał po Cou, Ousa, czy Frenkiego?
0
@norbi77 najlepiej ofensywnego.
0
Jennifer Connelly.
0
@Traba727 Tak, tak. A Frenkiego zjedzono jak próbował na kadrę się wykurować, a teraz wciąż go nie ma.
0
@Lionel_Messi10 Ale czemu priorytezuje reprezentację ponad klub?
0
@Lionel_Messi10 A klub, to co? Nie istnieje?
0
Xavi stworzył potwora...
1
@Stinger_ z Luisem o tyle lepiej, że kupili go już zawieszonego. Jednak Dembele lepiej pasuje, bo również wypadł przez kontuzje.
0
@PatrykBarca zachowujesz się jak dziecko, któremu zabrali zabawkę. Jakbyś się w ogóle nie spodziewał, że tak będzie reagowała widownia. Z każdym kolejnym trenerem tak jest. Każdy kolejny na początku jest fachowcem, a potem wuefistą.
5
@PatrykBarca Xaviemu też swój syf wciskali. Takich mamy ludzi u sterów.
0
@MesQueUnClub96 kupiliśmy Dembele i go nie było pół sezonu.
0
Legenda. GOAT.
0
@AlexDark00 Casado conajmniej 3 lata rozwoju pod względem zdobywania doświadczenia, Bernal dwa razy tyle. Przecież jak pierwszy zagra słaby sezon, to go tu zaraz nie będzie, a drugi za 2-3 lata się nie rozwinie, to pòjdzie tą samą drogą.
0
@Faro kurde, to jest towarzyski. XD Zobaczymy w sezonie.
2
Jeszcze jest Renato Tapia.
0
@pioz123 Powinniśmy się tego podjąć trzy lata temu, to Laporta wolał gonić wyniki. Zobacz jak pięknie zataczamy koło. Potrzeba postawić po prostu na cierpliwość i zbudować na nowo kręgosłup tego zespołu, bo to zawaliliśmy trzy lata temu stawiając na wynik, gdy faktycznie budowane kręgosłup przez cały 20/21.
0
@pioz123 to poczekamy parę lat zanim wejdą na najwyższy poziom, chyba że nagle z miejsca staną się Busquetsami.
0
@FcPortoFan1999 Patrząc na kadry, wiek piłkarzy oraz dysproporcje wiekowe, to nie widzę aktualnie Barcy walczącej o Mistrza. Simeone z Atletico potrafi się odkleić, a do tego co jakiś czas ktoś zaskakuje. Jak zaskoczy jakaś mocna ekipa jak Sociedad, czy Bilbao, to mogą powalczyć o Mistrza. Imo jak nie Real, to Atletico zgarnie. Ja stawiam Barce trzecią w kolejce.
1
@Arden Czyli wsadzenie na dupę następcy. Laporta sprowadzi, tu raty do spłaceni, pierwsze opłaci, a reszta na następcy, a każdy zapomni kto dołożył do długów.
@FcPortoFan1999 Ale napewno nie jest na Mistrzostwo i jeszcze trochę, żeby nie pisać dłuuuuuugo, nie będzie.
0
@tbas Oj tam, już nie psiocz tak. Laporta i Deco napewno sprowadzą jakiegoś Olmo na pivota.
0
@barteq Jakie 4231, to nie Fifa. Ustawienia umarły, teraz są przestrzenie, w których piłarze operują, sektory boiska. Myślisz, że ich ustawi tak i 4 będzie grało niżej, dwóch szerzej, a 4 bliżej bramki? No nie. Ustawienia wymarły.
5
@TR3YWAY Christensnen pogra.
0
@barteq jeżeli piłkarz jest utalentowany, to jest rozwijany poprzez treningi. Mecze wówczas są nagrodą. Jeżeli klub walczy tylko o wynik, to utalentowanego wypożycza do klubu o tych samych zasadach powyżej, a nie do klubu, w którym ma najwyższe szanse na granie. Co mu z pustych minut wtedy, jeżeli on dostawał minuty, a na treningach się nie poprawiał? Patrz jak wygląda rozwój młodych u nas. Balde brak postępu, Gavi brak postępu ciągle znany z defensywnych atrybutów, Pedri brak postępu i kontuzje, Araujo brak postępu. To są piłkarze, którzy mają być kręgosłupem, a jest jeszcze paru innych.
0
@barteq Dla nas zostanie Renato Tapia.
0
@xvcWinterSoldier Ale jego i tak nie ma, więc po co?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika