Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Tak, teraz.
0
Jest 50% szans na transfer Leao. Klub chce, ale nasze finanse nie.
2
@szkudi7 Po Lucho, Erniem, Setienie i Koemanie też miało nie być gorzej.
1
@szkudi7 To dopiero czas pokaże.
0
@Antimadridista_WR plastrony są jeszcze.
2
@tbas #LaportaOut
1
@MesQueUnClub_87 Jak to, a Casado i Bernal? A Christensen? A tak poważnie, stawiasz na młodych, to nie udajesz, że liczysz się o trofea, tylko odpuszczasz, a Laporta na ten moment sprowadza tego, tamtego, a do tego zmusza do sytuacji, że trener stawia też na młodych z braku, a nie własnej chęci i ich dobrej gry.
0
@ranger3120 Od 20 lat klubem zarzădzają Ci sami ludzie. Rosell i Barto byli ludźmi Laporty, a Joan za swoich pierwszych dwóch kadencji miał sporo za uszami.
0
Ty kiedy pracodawca nie dał tygodniówki.
https://www.instagram.com/reel/C-g1wT0yv_K/?igsh=MWJsZ3pvcm9nN3pieg==
0
@tristan87 pardon w takim razie.
1
@AlexDark00 zobacz jak wyglądały negocjacje z Araujo przy przedłużaniu za pierwszym razem, jak się skończyły i poròwnak z tym teraz. 1 do 1 to samo.
5
@PatrykBarca Zobaczymy po połowie sezonu, a nie po pierwszej kolejce. Tak samo z Gulerem, Olmo, Casado i innymi piłkarzami innych klubów.
0
@Pedri16Future XD. Odkładanie problemów w czasie i dawanie ich nowemu zarządowi, gdyby ten nie wygrał.
0
'Gundogan niech odchodzi bo nie biega.' - powiedział jakiś odklejeniec z la rambli.
0
@jaras121 Tylko, że ja rano patrzę na mecze i tak mówię:
Valladoid-Espanyol, 1 strzeli
Villa-Atleti, również btts
No i mówię, potem obstawię. No i obstawiłem, że nie obstawiłem.
2
Tylko w jednym meczu pierwszej kolejki La Liga jedna z ekip nie strzeliła.
0
Kurde, czemu ja nie postawiłem tego... A mówiłem rano sobie jak patrzyłem na te mecze, Valladoid-Espanyol, jedna strzeli, a Atleti-Villa btts. Łatwe pieniądze były.
0
@heniusss To chyba w połowie w takim razie. Z resztą kolega wyżej napisał. Nic nie wiesz co się działo za pierwszej kadencji.
0
@arasz1819 pardon, za pierwszej może pod koniec były jakieś odejścia, ale za drugiej szambo się wylało i dowodem na to chusteczki.
2
Pamiętajcie. Gundo nie leży w szpitalu tyle co Dani, czy Pedro, bo nie biega tyle co Ci dwaj panowie. Leń jeden.
0
@ViscaelBarca2007 Laporta każda kadencja identyczna. Odejścia z zarządu, jakieś dymy, problemy i tego typu inne kwasy z piłkarzami, mediami, kibicami. Rosell podobnie, Barto dopiero po połowie kadencji zaczął mieć problemy.
0
@Faro Ty to jednak jesteś dobry. XDD
1
@Faro A ile grał?
2
@parpe Odbiory i Pojedynki, czy przechwyty mają sens w porównaniach, ale to w przypadku starć z piłkarzami, w przypadku defensywy należy patrzeć też na takie rzeczy jak powroty po stracie, doskoki po stracie, pressingi ogólne, ustawienie się. Nie wszystko Ci statystyki wychwycą w defensywie.
E. Dodam jeszcze, że ciężej utrzymać tak wysoki procent statystyczny grając tyle co Gundo, aniżeli tyle co Pedri, czy Olmo.
3
@Rhaan wsm to Cruyffa i Alemanyego.
0
@partymaker intensywność to nie tylko sam pressing. Ciągłe trzymanie pozycji, utrzymanie koncentracji, gra piłką itd.
0
@Coutinho007 żaden nie powinien odchodzić.
0
@Derean Jak już go oddać, to za darmo. Coś mu jednak jesteśmy winni za to, że przyszedł w trudnym dla nas okresie grać za mniejszą pensję. Jakoś z twarzą trzeba będzie wtedy wyjść.
0
@krol211 Kolega tam popisał się brakiem wiedzy widzę.
9
Ale tu mity powstały na temat Gundo. XD Jak tak piszemy o pressingu, to czemu zamiast Gundo takiego De Jonga w składzie np. Flick zdaniem mediów widzi, skoro ten robi większe dziury i mniej się angażuje w nacisk od Niemca? Jakaś powolna gra jeszcze, to nie tak, że liczby miał jedne z najlepszych w zespole w minionym sezonie, bodaj najwięcej asyst (napewno wśród pomocników), a do tego grał na każdej pozycji w pomocy i każdy mecz. Wiek ma wpływ na jego powroty napewno, ale nie koncentrację, sposòb gry, jakość jaką daje i pressing. W pressingu każdy potrafi być z doskokiem spóźniony i nieraz to widzieliśmy. Jedyny problem Gundo to szybkość, ale u nas to nie ma szybko biegającego pomocnika, więc to bez znaczenia. Z resztą pomimo tego wszystkiego wytłumaczy mi ktoś czemu zatem chciał go Pep zatrzymać za wszelką cenę? Ten sam Pep, który gra najintensywniejszy futbol jaki można zobaczyć. Co za mity wymyślają te dziennikarzyny, byle by zarząd wyszedł z twarzą z tego.