Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@koziar Od lata 2016 roku powiedziałbym, że 8k godzin w Counter Strike. Wcześniej jeszcze trochę godzin nabitych w Fifę 14, może 1k, albo i więcej. Założenie takie tylko.
0
"I see why my sons fell to you. Even this... lesser version of you, but I am not my sons. And your boy, All-Father has plans for him."
0
@barczyk kiedyś napewno.
0
W Katalonii, a konkretniej Barcelonie przewiduje się powstanie nowego święta. Po przybyciu Herr Flicka, dominacja genetyczna sympatycznego Niemca dała o sobie tak znać, że niedługo zapowiada się świętowanie Oktoberfest.
1
@blakkudium Ter Static. :p
2
@BORO_12 @david89 @Herbert @ViscaelBarca2007 @Kgorecki2500 @Pawlak1992 'Xavi: Xavi wykonał kawał dobrej roboty, przejął drużynę w bardzo trudnym momencie. W zeszłym roku wygrał ligę i Superpuchar. Wygraliśmy również sześć lig w różnych kategoriach. Teraz sprawy się nie ułożyły. Nadchodzi koniec sezonu i Xavi kontynuuje. Zapytałem go, czy ma zaufanie do tej drużyny, a on odpowiedział, że tak, ma ślepą wiarę w ten zespół. Później pojawiły się pewne wypowiedzi, które zmieniły jego dyskurs, a to skłoniło mnie do ponownego przemyślenia, co oznaczało nowy impuls dla drużyny, aby była bardziej konkurencyjna. Mieliśmy okazję podpisać kontrakt z Flickiem, który ma pewność siebie i jest jasne, że może wygrać z każdą drużyną. Myślę, że Barça postąpiła bardzo mądrze, zwalniając Xaviego i mam wrażenie, że dobrze się to skończyło i dajemy drużynie impuls. […] Wszystko zostało wymuszone, gdy zaakceptowaliśmy kontynuację Xaviego, ponieważ powiedział, że odchodzi. Następnie rozmawiał z zarządem sportowym o znaczących zmianach w składzie, nie będę zagłębiał się w przeszłość z nazwiskami, ale zarząd sportowy nie widział tego jasno, ja też nie i postanowiłem dać kolejny impuls ze zmianą trenera. Z Deco mam świetne relacje i jego opinia ma wpływ, chociaż to ja podejmuję decyzje, ale mając opcję Flicka, podejmujemy decyzję, która naszym zdaniem będzie najlepsza dla drużyny.'
https://www.fcbarca.com/118545-joan-laporta-to-real-madryt-byl-najbardziej-faworyzowany-przez-sedziow-cz-1.html
0
Cheri Cheri Lady, Jennifer Connelly
14
@Faro Jaką szybkość? On nigdy szybki nie był. Odejście miał na pierwszych metrach i tym się wyróżniał w dochodzeniu do sytuacji.
1
@PoGGi W Mistrzowskim sezonie Xaviego ppczątek był podobny, dlatego też piszę, że za mały materiał mamy.
6
@Faro Na ten moment to Ferran>Fati.
1
@kanver_ @escarabajo A Walia-Polska?
1
Tyle meczy strzelali tego gola, a dzisiaj celowniki ich zawiodły. Ehh. Tjmmnw
1
No i zostali Polacy na kuponie... a dokładniej gol naszych.
1
Cristiano jak wino.
1
@Pnog37 Portugalia 2 gole raczej strzeli patrząc na staty. Bardziej Cho-Pol mnie martwi. XD
0
To została Portugalia i btts u nas.
0
@PaPo ostatni obrońca.
1
@Pnog37 Jeden gol gospodarzy, nic więcej.
0
2/5 zdarzeń siedzi. Teraz pora na btts Polski, over 1.5 Portugalii i gol Szwajcarii.
1
@Pnog37 Brak gola gospodarzy, który mam na kuponie.
0
6 spotkań z rzędu w wykonaniu naszych kończyło się btts.
9
@ViscaelBarca2007 napastnik kompletny, wolej, główka, drybling, gra pod presją, przyjęcie, strzał, wolne, miał wszystko co trzeba. Mijał 2,3, a nawet 4 rywali, ładował z ostrego kąta, z ciężkich pozycji, przyjmował na pełnym biegu pod presjă i zamieniał to na bramkę, pressował nieustannie. Typ piłlarza co podnosi grę zespołu o dwa poziomy wyżej conajmniej.
1
@BORO_12 nie stać nas na nią, a także samego zawodnika.
0
@Lucyfffer Czyli ławka.
0
@AmigoBlancos Stara bieda.
1
@tbas zwykły przeciętniak i tyle.
1
Szwajcaria - ostatnie 10 spotkań u siebie, w 9 z nich strzelali conajmniej jednego gola. Dokładniej strzelali w 9 ostatnich spotkaniach. W 10 ostatnim meczu u siebie z Hiszpanią nie strzelili. Oby dzisiaj nie powtórzyli tego i kontynuowali serię z golem.
0
@kanver_ dobrze, mam gola naszych na kuponie.
0
No i kupon praktycznie siedzi. Dziękuję Niemcy.
0
Dawać Ukraińcy! Jeszcze jeden, albo straćcie, bez znaczenia, w którą stronę.