1

@koziar Od lata 2016 roku powiedziałbym, że 8k godzin w Counter Strike. Wcześniej jeszcze trochę godzin nabitych w Fifę 14, może 1k, albo i więcej. Założenie takie tylko.

0

"I see why my sons fell to you. Even this... lesser version of you, but I am not my sons. And your boy, All-Father has plans for him."

0

@barczyk kiedyś napewno.

0

W Katalonii, a konkretniej Barcelonie przewiduje się powstanie nowego święta. Po przybyciu Herr Flicka, dominacja genetyczna sympatycznego Niemca dała o sobie tak znać, że niedługo zapowiada się świętowanie Oktoberfest.

1

@blakkudium Ter Static. :p

2

@BORO_12 @david89 @Herbert @ViscaelBarca2007 @Kgorecki2500 @Pawlak1992 'Xavi: Xavi wykonał kawał dobrej roboty, przejął drużynę w bardzo trudnym momencie. W zeszłym roku wygrał ligę i Superpuchar. Wygraliśmy również sześć lig w różnych kategoriach. Teraz sprawy się nie ułożyły. Nadchodzi koniec sezonu i Xavi kontynuuje. Zapytałem go, czy ma zaufanie do tej drużyny, a on odpowiedział, że tak, ma ślepą wiarę w ten zespół. Później pojawiły się pewne wypowiedzi, które zmieniły jego dyskurs, a to skłoniło mnie do ponownego przemyślenia, co oznaczało nowy impuls dla drużyny, aby była bardziej konkurencyjna. Mieliśmy okazję podpisać kontrakt z Flickiem, który ma pewność siebie i jest jasne, że może wygrać z każdą drużyną. Myślę, że Barça postąpiła bardzo mądrze, zwalniając Xaviego i mam wrażenie, że dobrze się to skończyło i dajemy drużynie impuls. […] Wszystko zostało wymuszone, gdy zaakceptowaliśmy kontynuację Xaviego, ponieważ powiedział, że odchodzi. Następnie rozmawiał z zarządem sportowym o znaczących zmianach w składzie, nie będę zagłębiał się w przeszłość z nazwiskami, ale zarząd sportowy nie widział tego jasno, ja też nie i postanowiłem dać kolejny impuls ze zmianą trenera. Z Deco mam świetne relacje i jego opinia ma wpływ, chociaż to ja podejmuję decyzje, ale mając opcję Flicka, podejmujemy decyzję, która naszym zdaniem będzie najlepsza dla drużyny.'
https://www.fcbarca.com/118545-joan-laporta-to-real-madryt-byl-najbardziej-faworyzowany-przez-sedziow-cz-1.html

0

Cheri Cheri Lady, Jennifer Connelly


14

@Faro Jaką szybkość? On nigdy szybki nie był. Odejście miał na pierwszych metrach i tym się wyróżniał w dochodzeniu do sytuacji.

1

@PoGGi W Mistrzowskim sezonie Xaviego ppczątek był podobny, dlatego też piszę, że za mały materiał mamy.

6

@Faro Na ten moment to Ferran>Fati.

1

@kanver_ @escarabajo A Walia-Polska?

1

Tyle meczy strzelali tego gola, a dzisiaj celowniki ich zawiodły. Ehh. Tjmmnw

1

No i zostali Polacy na kuponie... a dokładniej gol naszych.

1

Cristiano jak wino.

1

@Pnog37 Portugalia 2 gole raczej strzeli patrząc na staty. Bardziej Cho-Pol mnie martwi. XD

0

To została Portugalia i btts u nas.

0

@PaPo ostatni obrońca.

1

@Pnog37 Jeden gol gospodarzy, nic więcej.

0

2/5 zdarzeń siedzi. Teraz pora na btts Polski, over 1.5 Portugalii i gol Szwajcarii.

1

@Pnog37 Brak gola gospodarzy, który mam na kuponie.

0

6 spotkań z rzędu w wykonaniu naszych kończyło się btts.

9

@ViscaelBarca2007 napastnik kompletny, wolej, główka, drybling, gra pod presją, przyjęcie, strzał, wolne, miał wszystko co trzeba. Mijał 2,3, a nawet 4 rywali, ładował z ostrego kąta, z ciężkich pozycji, przyjmował na pełnym biegu pod presjă i zamieniał to na bramkę, pressował nieustannie. Typ piłlarza co podnosi grę zespołu o dwa poziomy wyżej conajmniej.

1

@BORO_12 nie stać nas na nią, a także samego zawodnika.

0

@Lucyfffer Czyli ławka.

0

@AmigoBlancos Stara bieda.

1

@tbas zwykły przeciętniak i tyle.

1

Szwajcaria - ostatnie 10 spotkań u siebie, w 9 z nich strzelali conajmniej jednego gola. Dokładniej strzelali w 9 ostatnich spotkaniach. W 10 ostatnim meczu u siebie z Hiszpanią nie strzelili. Oby dzisiaj nie powtórzyli tego i kontynuowali serię z golem.

0

@kanver_ dobrze, mam gola naszych na kuponie.

0

No i kupon praktycznie siedzi. Dziękuję Niemcy.

0

Dawać Ukraińcy! Jeszcze jeden, albo straćcie, bez znaczenia, w którą stronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?