Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO jak Marc wróci w tym sezonie, to może.
0
Derby, jak derby, ale sędzia dał show.
1
@tbas Ja stawiłem, ale miałem jeszcze Alkmaar na kuponie i 2 inne mecze, które weszły poza ALkmaarem.
0
Atleti, Atleti, Atleti Madrid!
1
Co za nur Rudigera.
0
@AFA Są debilami i będą tacy utlrasi, ale to właśnie oni najbardziej żyją z klubem i pokazują to mocno na stadionie. Brak ultrasów = brak stworzenia atmosfery, która może ponieść drużynę ponad ich możliwośći.
25
W Pique rzucali zapalniczką i dostał, Puyol reagował i grali dalej. W Alvesa bananem, on go podniósł i zjadł, a grali dalej. W Neymara butelką, ale tu już trafili w głowę i dopiero wtedy przerwano, a teraz wystarczy rzucić zapalniczką w białą koszulę z Madrytu i mecz wstrzymany. A, no i karny do tego.
2
@AFA Wyplenienie ultrasów nie ma sensu. My chcemy oglądać mecze z trybunami, czy piknikami? Na Camp Nou nie ma ultrasów i zobacz jak to wygląda, praktycznie pikniki.
1
Ale śmiesznie ten sędzia biega.
0
Modrić co piłeczkę przestawił przed wykonaniem wolnego. Legalne?
0
Fajnie, że piłkę kopnął, ale kto tak wysoko podnosi nogi?
1
@tbas Może takie odważne 1-1, dokładny wynik. :)
2
Ostatnie 6 z 10 derbów Madrytu kończyło się remisem w regulaminowych 90 minutach. 4 z 6 remisów, to wyniki 1-1, a pozostałe 2, to 3-3 i 2-2. Pozostałe 4 spotkania, to 2 wygrane Realu i 2 wygrane Atletico. Patrząc na krôtszy okres, to 4 z ostatnich 5 derbowych spotkań kończyły się remisem w 90 minutach, a 2 z nich rozstrzygała dogrywka. Jedyny z tych 5 ostatnich spotkań wygrało Atletico.
6
@Arcybiskup Valle wraca z wypożyczenia.
3
@ViscaelBarca2007 W Szkocji, w Celticu w dodatku to ma łatwiutko na poprawę i rozwój, to jest liga Celticu i tyle. Od lat tu nie ma rywalizacji.
0
@El Plutoninho Wskaż mi gdzie napisał, że to wina Peni. Napisał tylko brutalny fakt, że Pena to ręcznik bez pisania, że to ręcznik. Bramkarz ma prawo nie czuć się pewnie przy słabszej obronie, ale co ma powiedzieć linia defensywy, jak każdy ich błąd może być kosztowny, bo nie ma bramkarza, który uratuje ten 1 błąd na 5 sytuacji.
1
@Kinginiesta Przy czwartej, przy sam na sam również mógł się lepiej zachować, a on odpuścił od razu.
@sevs Widziałeś czwartego gola? To nawet w róg bramki nie leciało przy słupku. Każdy lepszy bramkarz to broni. Zachować przy sam na sam też się lepiej powinien, a on odpuścił idąc na kolanko i ręce w bok. Niczym Ter Stegen.
4
Z Peną praktycznie to co w bramkę = gol.
0
@vangoor Czwartą bramkę by wyjął na luzie. Przy sam na sam zależnie od tego jaki styl ma bramkarz. Marc i Pena lubią w statuetę się zamieniać lub pajacyka robić. Gol na 1-0 i karny bez szans.
0
@viscabee9 Jak Xaviego, czy Koemana pytali, to jechali ich równo z trawą, a oni tylko odpowiadali.
0
Monaco i Atalanta rzutem na taśmę kuponik trzymają, Budimir z karniaczka i została Benfica.
1
@MesQueUnClub96 Neymar grał z Messim, Suarezem, Xavim, czy Iniestą. Lewy gra z Yamalem, Raphinhą i Pedrim, z czego żaden z nich nie jest piłkarzem klasy światowej, albo jednym z najlepszych na swojej pozycji, jak nie najlepszym.
1
@MesQueUnClub96 Jednym z najlepszych.
0
@Arden Czyżby ten 'Wielki' trener Alonso obsrał zbroję?
0
Bayer Leverkusen postawił autobus, czy o co chodzi?
0
@PatrykBarca To jest kwestia odporności na presję. Aspekty piłkarskie rozwijasz na treningach, ale jak radzi sobie głowa z tym, to już druga sprawa.
0
@Katalończyk 99 piłkarsko i taktycznie nie rozwija się piłkarz przez samą grę w oficjalnych meczach, od tego są treningi.
0
Stuttgart na kuponie, sędzia pomaga widzę.
1
@bartekvisca @maroon tak jest co sezon xd. Guardiola traci trochę punktów na początku sezonu w ostatnich latach, a potem i tak wygrywa ligę.
0
Guardiola już się skończył, czy jeszcze nie według ekspertów?