0

@Katalończyk 99 to mogła ambasada go nie wyrzucać ponad jego sufit i zakłamywać rzeczywistość. Wtedy hejtu by nie było lub byłby niewielki.

2

Emiliano "ręcznik w klubie" Martinez.

0

@mrboom nie wiem, jak wygląda sytuacja w przypadku ròwnei ilości punktów, bo Monaco i PSG mają 2 mecze do końca.

0

Czy PSG może jeszcze stracić Mistrzostwo?

1

@KrecikOwsik przecież doszły nowe twarze i planują kolejne.

0

@Beztroskii Patrząc na to, że w trakcie samego biegania robiłem aktywne przerwy w postaci chodu przez 30 sekund jakoś, to oceniam na 8.5/9.

0

@patrix211 Od jakiegoś czasu zacząłem biegać, ale do tej pory to było na bieżni, dzisiaj na świeżym powietrzu.

0

4.68 km w 34 minuty, 2 sekundy. Kilometr średnio co 7 minut i 16 sekund. Pierwszy raz biegane na dworze. Zazwyczaj była bieżnia. Dobry wynik?

2

Steaua Bukareszt > PSG w Lidze Mistrzòw.

0

@Emhyr A gdzie Sausage roll?

0

@BORO_12 Nie, to nie prawda. Jak znajdę chwilę, to wyjaśnię, bo aktualnie w pracy jestem.

3

@FCB_dimiC Tak, wiadomo, ale mi tu chodzi o to, że ktoś powie, że Girona mogła wygrać spokojnie 7-2, jak tutaj Kroos. Równie dobrze mogłobyć 5-1 dla nas przecież.

4

@4drian0 Takie pitolenie, równie dobrze mogłobyć 1-5. Skończyło się 4-2, bo po prostu wygrany mecz wypuściliśmy z rąk. Jak większość w tym sezonie.

0

@Kgorecki2500 Nie pisz mi czegoś co wiem. Sam to głosiłem i głoszę, ale to co kolega wyżej pisze, to jest ślepe zapatrzenie w jedno, brak chłodnego spojrzenia na sytuację oraz powielanie tych samych frazesòw, co pisze jeden użytkownik i on dobrze wie o kim piszę, ale nie zamierzam przywoływać go, bo potem będę pisał to samo do nie jednego, a dwóch... Dyskutować mi się za bardzo nie chce na ten temat, ale jak będzie trzeba i znajdę chwilę, to mogę wyjaśnić, chociaż wątpie, że zrozumie to.

1

@BORO_12 A ty nie znasz się na piłce ciągle powielając te same frazesy w dodatku oparte na opinii innych, a w zasadzie innego użytkownika.

0

@Adran360 Czemu?

0

Buerzecie zimny prysznic zaraz po obudzeniu się, czy po treningu z rana? Który ogólnie lepszy? Takie dwa pytanka.

0

@FcPortoFan1999 to teraz równie dobrze mogą przegrać.

0

@FcPortoFan1999 Atalanta ma strzelić conajmniej 2 bramki.

0

@Ojciec5tkidzieci @FcPortoFan1999 Ja zagrałem over 1.5 Atalanty. Wynik końcowy mnie nie interesuje. Do tego mam awans Olympiacosa i wygrana Bayeru.

0

Dawaj Atalanta jeszcze jeden.

0

Welcome to Glasgow.


1

@Destroyer_of_Worlds Sprzedaż Frenkiego z punktu finansowego da nam naprawdę dużo i trzeba w końcu go poświęcić, a także 'przekonać' go jakoś.

1

@norbi77 Za Koemana jeszcze tego nie rozumiałem, ale po przyjściu Xaviego, zobaczyłem jego ponad pół sezonu i lekki progres u niektórych jednostek, to było kluczowe w zmianie mojego spojrzenia na sytuację. Trochę to trwało, ale zmieniłem spojrzenie ogólne. Staram się szerzej, ale też licząc na wynik i styl równocześnie. Oczekiwania mam zdecydowanie mniejsze względem tego, co miałem kiedyś, bo patrzę szerzej na wszystko. Oczekuję w końcu rozwoju w tym zespole, bo mamy wiele dobrych jednostek, ale z Joanem tego nie będzie, a Xavi robi to co mu powiedzą, bo jest człowiekiem klubu przecież.

0

@Ojciec5tkidzieci bardziej chodzi mi o cały kraj w przypadku Leo.

0

@Emhyr idealny dowód, to sezon 14/15 i zp za 2015 rok., albo okres 2010-2015, jak kto woli. Xavi, Andres, Franck, Manu, Neymar.

0

@Emhyr Ney w Barcy nie miał szans. Wybrałby klub, który ma większe szanse na UCL, wygrał UCL lub z kadrą coś i wtedy można byłoby mówić o ZP dla niego, a wybrał Paryż.

1

@Ojciec5tkidzieci Mbappe dla niego jest jak Leo, czy Diego dla Argentyny.

0

@norbi77 no właśnie. Ja jestem zdania, że w końcu trzeba odpuścić i dać im się rozwijać, trenerowi, piłkarzom, sztabowi... a my pchamy niepotrzebnie wynik, mimo że nie mamy zoptymalizowanej do tego kadry, a do tego trener niewiadoma, który się zatrzymał prawdopodobnie w rozwoju przez to...

0

@norbi77 Ja nie byłem co do tego sezonu optymistą. Zobaczymy jak to będzie w przyszłym sezonie, po okienku na nowo ocenić szanse trzeba. Ja po okienku letnim twierdziłem, że trzeba zgarną PK lub SPH i jak najlepiej sobie radzić w lidze i UCL, bo ciężko będzie o sukces tam. Xavi przez to, że trzyma się swojej wizji mocno skrzywdził ten zespół, bo profilami piłkarze nie pasowali do tego, co skutkowało słabym sezonem. Do tego postawił na zmasowaną ofensywę, a nasi marnowali seriami okazje, bo w wielu spotkaniach naprawdę dużo dobrych okazji było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?