0

@Culer9002 Albo over 3.5+X.

0

1 dzień, 25 komentarzy.

0

@BORO_12 No Yamala też mogą zniszczyć kontuzje, albo może nikt go nie rozwijać. Gavi w tym momencie stracił prawie rok kariery, kolejny rok dochodzenie do siebie, a co będzie potem z nim, to nikt nie wie.

0

Btts+2, czy może Btts i gol Mbappe lepiej zagrać? Jak uważacie?

1

@MesQueUnClub96 'You don't like real girls'

2

@BORO_12 No Pedri też był crackiem, Bojan również. Fati też był bardzo obiecujący, to samo Gavi. Nie patrzmy na sentymenty. Tak nie odbudujemy klubu, patrzmy z chłodną głową.

0

@Bartek22 Trochę szkoda, że nie odnosi się do takich informacji, albo nie pisze komentarzy, jak mamy dobry moment, ale no cóż, taka rola krytyka chyba.

0

@BORO_12 Co zrobią z tymi pieniędzmy, to swoją drogą, ale ja piszę względem poprawy finansów, a nie przewalania, więc jeżeli celem jest poprawienie finansów, a nie przewalenie - to sprzedać tych, na których zarobimy, ale z głową. Nie patrzeć na nazwiska, tylko być otwartym na opcje.
@ziomal88 Nie napisałem, że chcę sprzedać 4 kluczowych, ale jeżeli jest szansa na zysk i poprawę finansów, to trzeba być otwartym na opcję, bez patrzenia na nazwiska. Czasami lepiej poświęcić krótki termin i sie w nim męczyć, aby w długim terminie odnosić sukces. A co do Yamala, on ma 16 lat, przypomnij sobie co było z Fatim, czy Pedrim. Nawet Bojana można w sumie tu wymienić.

0

@sepek Czemu bys nie ruszał? Ostatnie lata pokazują, że nie można ślepo wierzyć, bo się dobrze pokazuje. Fati, Pedri aktualnie regresuje ze względu na kontuzje, Araujo gra, jak grał - progres jest minimalny względem tego, gdy wchodził. Gavi właśnie wyleciał na prawie rok.

0

@Emhyr Tak, ale jeżeli rzucasz piłkarza po każdej pozycji, to nie oczekuj, że będzie grał cały czas dobrze, albo chociaż czasami, bo sam go marnujesz brakiem pomysłu na niego, a do czego zmierzam? Jeżeli Xavi nie ma pomysłu na niego - pożegnać. Chyba, że na ławeczkę, to już lepiej go zostawić, bo obskoczy jak Roberto - każdą pozycję, ale w ataku. Ale lepiej dla niego, aby odszedł, bo się marnuje u nas.

0

Jak sprzedawać, to trzeba wybrać piłkarza, na którym naprawdę wzmocnimy się finansowo. Oczywiście wszystkie drogi wiadomo do kogo tutaj prowadzą. Mimo wszystko, zero sentymentów, trzeba zacząć odbudowywać te finanse, jak na Araujo można zarobić, sprzedać, to samo z Yamalem, De Jongiem, Raphinhą, Lewym, czy innymi.

0

@Emhyr Wejdź na sofa i wywnioskuj po heatmapach. Patrz ostatnie spotkania po powrocie po kontuzji od Las Palmas:
Las Palmas - Bliżej prawej
PSG wyjazd - Po prawej stronie
Cadiz - po prawej stronie
PSG u siebie - Srodek/bliżej lewej
Real - środek
Valencia - bliżej lewej

Można dalej zerkać, ale on gra wszędzie w ataku. Nie ma jednej pozycji i jest marnowany przez to, co powoduje u niego nieregularność, bo nie jest w stanie wyrobić sobie automatyzmów, do gry na jednej stronie/pozycji. Co chwilę gra w inny sposób, a nie każdy piłkarz jest na takim poziomie, że szybko się dostosuje do tego.

0

@Emhyr fajnie, ale on gra na każdej pozycji w ataku, na co zwraca uwagę kolega.

1

@FcPortoFan1999 A pierwszego strzelił Rekin, żeby było zabawniej.

1

@Kgorecki2500 imo w meczu Bayeru jakiś under.

1

@Lionel_Messi10 To jest zwykły spam.

0

@Lionel_Messi10 No i? Ile to jeszcze będziecie przeżywać?

0

Vini trochę jak Rashford. Gra świetny sezon, a potem słabiutko.

0

@Amidamaru taktyczny.

43

Za każdym razem, jak komuś mówię, że nie piję alkoholu, to mi wciska alkohol, żebym pił. Za każdym razem, jak mówię komuś, że jestem na diecie, to wciska mi słodycze, fast food itd. Jak komuś mówię, że jestem biedny i nie mam pieniędzy, to nikt mi nie wciska pieniędzy.
Dlaczego?

0

@Visca_barca Albacete.

0

@Danny Gaucho, @mekston i inni statystycy. Ile goli ma Harry Kane z BIG 6 PL i w fazie pucharowej UCL oraz w ilu meczach?

2

@ranger3120 Zaraz Ci powiem.

0

@Matheu12 tylko, że on w Brazylii na tym bazował, a że po odejściu z Brazylii nic się nie zmieniło, to łatwo jest to zauważyć. Chłop ma wiele do nauki i albo kupa czasu jak Real z Rodrygo i Vinim, albo pożegnać.
@Coutinho007 Gdyby komuś naprawdę na nim zależało, to by go nam sprzątneli.

1

@Pawel13sz zmarnowany? Czemu? Chłop narazie bazuje na donrym timingu wyjść za linię, a piłkarsko odstępuje w każdym innym aspekcie od rywali. Na ten moment jedyne pozytywy to timing i waleczność.

2

@Gaz Najbliżej Puyola ma tylko Gavi.

0

@kigani Ja go traktuję hako PO. Skończmy zmieniać piłkarzom pozycje.

1

@Emhyr @norbi77 już pisał, że coś nam uznają ciekawego.

0

@kigani Fort to czasem nie prawy obrońca?

1

Mogliby odesłać tego Portugalczyka do Madrytu wcześniej w sumie. Nie ma już za bardzo meczu o stawkę, gdzue spiąłby poślady i może (bo nie zawsze) zagrałby solidnie lub dobrze, a tak zajmuje miejsce dla jakiegoś młodziana, a dobrze wiemy, że Xavi nie zrezygnuje tak łatwo z piłkarza, który ma większe doświadczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?