0

@Xirrus Ibra, Neymar.

1

@qbuteq nie zrozumiałeś. A Dembele gra to samo co u nas.

1

Bilbao chyba nie chce grać w UCL.

0

@Zoker pokaż kilka takich przykładów proszę. Tak 5-10. Gdzie po odejściu grali lepiej.

1

@Visca_barca Myślałem, że będzie jakiś mniej oczywisty klub.

0

@Visca_barca Empoli?
@capoN tak strzelamy, że konkurencja zaraz zgadnie prędzej od nas.

0

@Visca_barca Lecce.

0

@Visca_barca Montpellier.

0

@Visca_barca coś z Chin?

1

@tbas Ale nazwisko, chłppie, wiesz ile może wygenerować? ;D

2

@ViscaelBarca2007 Ktokolwiek go chce niech zobaczy jak on gra, gdy Barca musi gonić wynik. Do tego przy jeszcze nierozstrzygniętym dwumeczu z Paryżem nic nie dał swoją zmianą, a wręcz przeciwnie - dał, ale więcej miejsca z tyłu dla Paryżan.

0

@Kidd można mówić, że to problem w doświadczeniu i trenera i piłkarzy, ale jak nie nauczą się zamykać sezonu w kluczowym etapie, to staną w miejscu i nie przebiją pewnej bariery. Piłkarze z tego powodu zaczną powoli odchodzić, a trener również, żeby przebić te barierę będzie musiał zmienić środowisko. I to jest nieuniknione, chyba że Pep odejdzie po sezonie z Manchesteru, to wtedy Arsenal musi spróbować zamknąć sezon bez wielkich rywali w postaci Pepa i Jurgena.

1

Chłopaki po kolejnej wpadce w Europie już w przyszłym sezonie:


3

@Kidd i też nie jest nie wiadomo jak dobry. Zobacz ile Aston bramek puściła.

0

A ja postawiłem, że doprowadzą do dogrywki. XD

0

W Turcji partidazo w drugiej połowie. XDD

0

No Nunez, no party.

0

@takisobiektos E tam, za niski kurs i tak na dokładny wynik 3-2, to sobie odpuszczam.

1

@takisobiektos Strzeli Milan trzy?

0

@Kidd Moja odpowiedź nawiązuje do tego 'obawiam się jakiegoś wymęczonego 0:1 i Laporta wyjedzie cały na biało xD i powie, że Xavi potrafi ograć półfinalistę LM więc co będzie szukał dalej'. Nie rozumiem dlaczego próbujesz zrobić z tego jakąś nagrodę.

0

@Kidd no przecież wygrał w Paryżu.

0

@Faro Kurde, trudne.

0

@qbuteq @Kengo kolega chyba zakład przegrał, bo to nasz ziomek akurat.

0

@Zoker Betis, Antwerp, Oba mecze z Atletico i Napoli, Paryż, Getafe. Na jednej może nie, ale na dwóch już tak.

1

@Adran360 no i przy takim wyniku mieliby awans kiedyś, a tak na ten moment dogrywka.

1

@Tomek54321 ironia.

2

Pan Kapitan. XD

0

@Szklaner gol Vitinhi padł po rożnym, chyba że mówisz o pierwszym spotkaniu, to częściowo można się zgodzić, ale tam zabrakło dwóch piłkarzy, którzy zostali z przodu - Gundo i Raphinha.
@pt9 tak. Ale też praca każdego, a nie odpuszczanie jak w pierwszym meczu Raphy i Gundo przy golu Vitinhi. Gdzie Jak Cubarsi dał się wyjąć, a Frenkie asekurował Cancelo, to asystent był bez krycia, a Roberto miał dwóch w swojej strefie.

1

Paryż, Niemcy i Real w półfinale. No nie ma komu kibicować tutaj...

0

@Hajny A to nie był główny powód wielu kontr w pierwszym meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?