Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to do spania i leg day z rana.
3
No còż. Guardiola musisz obronić tryplecik i zapisać się na kartach historii.
0
@agaFCB dostał czerwo za reakcję na decyzję arbitra, a nie wyzywanie go.
4
Chłop mu wyłożył w łeb i brak kartki. XD
0
All in. PSG zaraz wsadzi coś. XD
0
W Dortmundzie meczyk.
0
Byłby spalony, dobrze że nie strzelił tam. XD
0
Kapitan chyba w gacie narobił.
0
Nur, nie nur, chłop bez piłki atakuje piłkarza - to musi być kartka.
0
Teraz Frenkie spóźniony przy Mbappe. Ale też gdzie był Pedri, bo to jego strefa była.
0
@Kidd Patrze tylko na to, aby awansowali w tym momencie.
1
Krytyka De Jonga w tym momencie jest niesłuszna. Chłop w 25 minut zrobił dwa odbiory, zablokował strzał i wybił piłkę, dając się raz minąć. Oprócz tego przy dwóch naszych atakach on zaczynał je podaniem - Akcja gdzie zabrakło celności od Raphinhi, to on podał Pedriemu na wolne pole i ten szukał Raphinhi. Akcja ze strzałem Lewego, on uruchomił pod presją Raphinhe. Nie przesadzajcie z tym, że nie podaje za każdym razem. Nie zawsze szuka się gry o przodu, a my potrzebujemy spokoju w grze. Po to jest Frenkie i Pedri.
1
@Albatros W dupie mam te opóźnienia na ten moment. Dobrze presuje, nie odpuszcza i się uistawia. W tym momencie to mi wystarczy od niego.
0
3-4 podania i pod bramką Paryżan.
3
Gundo dobrze ustawiony, a młody już chciał samemu pójść z akcją...
0
@Sapos93 Nam potrzeba spokoju w grze, jak mamy piłkę, a nie nerwowości.
1
Mówiłem.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14312122#comment-14312122
3
Ronaldinho dla ubogich z golem!
0
@FCB24 Ostatni raz jak graliśmy na szybkich atakujących wysokim pressingiem, to dostaliśmy czwórkę u siebie.
2
Dembele jak się nie ślizgnie w meczu, to cud będzie. :D
1
Dobrze De Jong.
0
Strzelamy w pierwszym kwadransie.
6
Muzyka dla uszów kibica Barcelony. Wygwizdany hymn UCL. :D
1
@Mlodypro101 Tu masz radę.
https://www.instagram.com/reel/C50-BNxt8qh/?utm_source=ig_web_copy_link
0
@BORO_12 ogółem nie patrząc na nic innego poza finansami, to tak - jest.
3
Un dia de partit
Al Gol Nord vaig anar
Només entrar a la grada
Em vaig enamorar
El cor em bategava
No em preguntis perquè
Del Barça soc suporter
Sempre t'animaré
Alé, alé, alééééé
Alé, alé, alééééé
Alé, alé, alééééé
Alé, alé, alééééé
10
@ToWinaSedziego i nie jest Mistrzem Świata. Ciekawe co by było, jakby nim był...
2
Mam nadzieję, że jesteście gotowi na kolejny popis Xavinety.
4
Szybko się rozprawił z ziomkiem. Xd
https://x.com/FightHaven/status/1779540119273259184
1
@Mlodypro101 Ja w Szkocji, to nawet jakbym chciał, to miałbym trochę daleko. ;P