0

No to do spania i leg day z rana.

3

No còż. Guardiola musisz obronić tryplecik i zapisać się na kartach historii.

0

@agaFCB dostał czerwo za reakcję na decyzję arbitra, a nie wyzywanie go.

4

Chłop mu wyłożył w łeb i brak kartki. XD

0

All in. PSG zaraz wsadzi coś. XD

0

W Dortmundzie meczyk.

0

Byłby spalony, dobrze że nie strzelił tam. XD

0

Kapitan chyba w gacie narobił.

0

Nur, nie nur, chłop bez piłki atakuje piłkarza - to musi być kartka.

0

Teraz Frenkie spóźniony przy Mbappe. Ale też gdzie był Pedri, bo to jego strefa była.

0

@Kidd Patrze tylko na to, aby awansowali w tym momencie.

1

Krytyka De Jonga w tym momencie jest niesłuszna. Chłop w 25 minut zrobił dwa odbiory, zablokował strzał i wybił piłkę, dając się raz minąć. Oprócz tego przy dwóch naszych atakach on zaczynał je podaniem - Akcja gdzie zabrakło celności od Raphinhi, to on podał Pedriemu na wolne pole i ten szukał Raphinhi. Akcja ze strzałem Lewego, on uruchomił pod presją Raphinhe. Nie przesadzajcie z tym, że nie podaje za każdym razem. Nie zawsze szuka się gry o przodu, a my potrzebujemy spokoju w grze. Po to jest Frenkie i Pedri.

1

@Albatros W dupie mam te opóźnienia na ten moment. Dobrze presuje, nie odpuszcza i się uistawia. W tym momencie to mi wystarczy od niego.

0

3-4 podania i pod bramką Paryżan.

3

Gundo dobrze ustawiony, a młody już chciał samemu pójść z akcją...

0

@Sapos93 Nam potrzeba spokoju w grze, jak mamy piłkę, a nie nerwowości.

3

Ronaldinho dla ubogich z golem!

0

@FCB24 Ostatni raz jak graliśmy na szybkich atakujących wysokim pressingiem, to dostaliśmy czwórkę u siebie.

2

Dembele jak się nie ślizgnie w meczu, to cud będzie. :D

1

Dobrze De Jong.

0

Strzelamy w pierwszym kwadransie.

6

Muzyka dla uszów kibica Barcelony. Wygwizdany hymn UCL. :D

0

@BORO_12 ogółem nie patrząc na nic innego poza finansami, to tak - jest.

3

Un dia de partitAl Gol Nord vaig anarNomés entrar a la gradaEm vaig enamorarEl cor em bategavaNo em preguntis perquèDel Barça soc suporterSempre t'animaré
Alé, alé, aléééééAlé, alé, aléééééAlé, alé, aléééééAlé, alé, alééééé

10

@ToWinaSedziego i nie jest Mistrzem Świata. Ciekawe co by było, jakby nim był...

2

Mam nadzieję, że jesteście gotowi na kolejny popis Xavinety.

4

Szybko się rozprawił z ziomkiem. Xd
https://x.com/FightHaven/status/1779540119273259184

1

@Mlodypro101 Ja w Szkocji, to nawet jakbym chciał, to miałbym trochę daleko. ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?