Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jude jak CR - będzie czekał na piątego karnego.
0
City i Real jeszcze miały jedną lub dwie zmiany.
0
Bellingham skurcze.
3
Ten Alvarez z piłką gra jak kloc jakiś.
2
@M.a.t.i26651 W sensie Marc jak Łunin?
0
@cogy blisko było.
1
Eskorta od arbitra. XD
4
Vinicius się spłakał?
1
Jakby Real grał w 10 jak my, to by skończyli jak my.
2
Jude klasa przyjęcie. A Walker ładnie zawalił.
0
@Faro szacunek do następnego słabego występu. XD
0
Sean Strickland. Co sądzicie o nim?
0
@mientusek1407 Wiesz, ja też bym chciał tego w ramach rewanżu, ale obaj wiemy, że w najbliższym czasie jest to niemożliwe, chyba że Paryż się wyłoży.
0
@Who_you_mam Tryplet mogą obronić.
0
@Firestone kółeczka? A nie były to bączki czasem?
0
W ogóle, Dembele wywalczył karnego złym przyjęciem piłki. XD
2
@Volk 2021 0-3 xd2 z Bayernem, 0-3 z Benfica.
2022 Frankfurt 2-3, Bayern 0-3
2023 0-4 Madryt.
0
@lucca87 Patrząc realnie, to wszystkich nie sprzedaż. Alonso kończy się kontrakt, Fati ma duży kontrakt jak na wiek, a do tego kały zarobek z niego będzie. Dest i Clement raczej realni, Romeu w sumie też. Ale dalej - finansowo nie da to wiele.
1
@lucca87 Z finansowego punktu, to Holendra powinno się pożegnać. Największe zarobki, wysoki zarobek z samej sprzedaży.
0
Przecież Xavi odchodzi. XD
2
@Fake69 przy straconym golu, to nie on popełnił błąd, tylko Lewandowski, który został w polu karnym i wyszedł do 16 metra najdalej kryjąc powietrze.
0
@kigani zobacz sobie powtórkę, a nie we mnie ciśniesz. Nawet Gundo powiedział podobnie.
1
"Piękny gol na otarcie łez można powiedzieć..."
0
@sebo939 Do tego zawalił przy golu na 2-1, bo nawet nie wyszedł z pola karnego. Wczoraj do spółki z Araujo i Cancelo zawalił ten mecz. Miał 2 sytuacje, w których mógł strzelać, ale też wyłożyć partnerom + zawalił bramkę. A do tego zbytnio się nie angażował w pomoc partnerom w obronie wczoraj...
7
Ciekawi mnie co miał w głowie Lewy nie podając do Torresa. Do tego momentu miał już dwie dobre zwalone sytuacje + jedną nieudaną główkę.
0
@kigani Jak De Jong? De Jong za krycie wtedy nie odpowiadał. Przy narożniku było 2 piłkarzy PSG + 1 Cancelo od nas. Doskoczył Cancelo, Frenkie podniegł po rozpoczęciu z rożnego. To jest gol jednego z piłkarzy w polu karnym. PSG miało 6 zawodnikôw tam. Gundo można też obwinić, ale on doskoczył, aby wyrównać sytuację w bocznej strefie gdzie było 3v2. Lewy wyszedł z pola karnego spóźniony i nie doskoczył do strzelca o ile w ogóle można to nazwać doskokiem.
0
Gdyby Lewy miał coś w tej główce, to kończyłby mecz z dwoma asystami.
1
Wiecie co jest zabawne? Że pierwszy rożny PSG rozegrało dokładnie tak samo, ale wtedy poszła wrzuta na długi. Dwa identyczne błędy.
3
@Comentateiro No to jest ciężko przebić. Do tego jeszcze 2-8 jest po drodze.
1
Pamiętajcie też, że niezależnie od wyniku klasyku - LaportaOut.