0

Jude jak CR - będzie czekał na piątego karnego.

0

City i Real jeszcze miały jedną lub dwie zmiany.

0

Bellingham skurcze.

3

Ten Alvarez z piłką gra jak kloc jakiś.

2

@M.a.t.i26651 W sensie Marc jak Łunin?

0

@cogy blisko było.

1

Eskorta od arbitra. XD

4

Vinicius się spłakał?

1

Jakby Real grał w 10 jak my, to by skończyli jak my.

2

Jude klasa przyjęcie. A Walker ładnie zawalił.

0

@Faro szacunek do następnego słabego występu. XD

0

Sean Strickland. Co sądzicie o nim?

0

@mientusek1407 Wiesz, ja też bym chciał tego w ramach rewanżu, ale obaj wiemy, że w najbliższym czasie jest to niemożliwe, chyba że Paryż się wyłoży.

0

@Who_you_mam Tryplet mogą obronić.

0

@Firestone kółeczka? A nie były to bączki czasem?

0

W ogóle, Dembele wywalczył karnego złym przyjęciem piłki. XD

2

@Volk 2021 0-3 xd2 z Bayernem, 0-3 z Benfica.
2022 Frankfurt 2-3, Bayern 0-3
2023 0-4 Madryt.

0

@lucca87 Patrząc realnie, to wszystkich nie sprzedaż. Alonso kończy się kontrakt, Fati ma duży kontrakt jak na wiek, a do tego kały zarobek z niego będzie. Dest i Clement raczej realni, Romeu w sumie też. Ale dalej - finansowo nie da to wiele.

1

@lucca87 Z finansowego punktu, to Holendra powinno się pożegnać. Największe zarobki, wysoki zarobek z samej sprzedaży.

0

Przecież Xavi odchodzi. XD

2

@Fake69 przy straconym golu, to nie on popełnił błąd, tylko Lewandowski, który został w polu karnym i wyszedł do 16 metra najdalej kryjąc powietrze.

0

@kigani zobacz sobie powtórkę, a nie we mnie ciśniesz. Nawet Gundo powiedział podobnie.

1

"Piękny gol na otarcie łez można powiedzieć..."

0

@sebo939 Do tego zawalił przy golu na 2-1, bo nawet nie wyszedł z pola karnego. Wczoraj do spółki z Araujo i Cancelo zawalił ten mecz. Miał 2 sytuacje, w których mógł strzelać, ale też wyłożyć partnerom + zawalił bramkę. A do tego zbytnio się nie angażował w pomoc partnerom w obronie wczoraj...

7

Ciekawi mnie co miał w głowie Lewy nie podając do Torresa. Do tego momentu miał już dwie dobre zwalone sytuacje + jedną nieudaną główkę.

0

@kigani Jak De Jong? De Jong za krycie wtedy nie odpowiadał. Przy narożniku było 2 piłkarzy PSG + 1 Cancelo od nas. Doskoczył Cancelo, Frenkie podniegł po rozpoczęciu z rożnego. To jest gol jednego z piłkarzy w polu karnym. PSG miało 6 zawodnikôw tam. Gundo można też obwinić, ale on doskoczył, aby wyrównać sytuację w bocznej strefie gdzie było 3v2. Lewy wyszedł z pola karnego spóźniony i nie doskoczył do strzelca o ile w ogóle można to nazwać doskokiem.

0

Gdyby Lewy miał coś w tej główce, to kończyłby mecz z dwoma asystami.

1

Wiecie co jest zabawne? Że pierwszy rożny PSG rozegrało dokładnie tak samo, ale wtedy poszła wrzuta na długi. Dwa identyczne błędy.

3

@Comentateiro No to jest ciężko przebić. Do tego jeszcze 2-8 jest po drodze.

1

Pamiętajcie też, że niezależnie od wyniku klasyku - LaportaOut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?