0

@esem91 No spoko, ale oni od kilku minit grali tak, aby wyjorzystać okazję do skontrowania i jak się ona nadażyła, to Felix potruchtał z piłką.

0

2 gole z wolnych w tym sezonie. Ferran i Lewy.

0

@tomcias10 Ja bym powiedział, że to my gramy w 10, a oni w 11 patrząc na to co robi Portugalska gwiazda z Madrytu.

5

Czekamy, aż się otworzą, w końcu moment przyspieszenia, a Felix truchtem kontruje, trzech wybiega, a ten daje im wrócić. Impostor.

1

Jak Araujo nie nauczą myśleć co zrobić z piłką, to on nigdy nie zostanie jednym z najlepszych stoperów na świecie. Chłop jedyne co robi, to patrzy przed siebie i jak nie ma opcji, to laga do przodu. Każdy wie co zrobi, jak otrzyma piłką, wystarczy, że ustawi się do danej strony i to jest pewne, że jak nie ma opcji - laga, bo nie cofnie do bramkarza, aby ukraśc te sekundy, albo dlatego, że po prostu lepsza opcja.

3

Niech ktoś powie Felixowi, że jeszcze parę meczy gra dla nas.

0

Felix zamiast dwójkowo z Lewym, to solo idzie.

0

@patrys218 Mnie to zakręciło. Szkoda, że nie mam motoru i prawka do niego.


1

Tonight the music seems so loud,
I wish that we could lose this crowd,
Maybe, it's better this way,
We'd hurt each other with the things we want to say

0

@Visca_barca Feyenoord.

0

@Visca_barca Ajax.

0

@Visca_barca FC Porto.

0

@Encore Haalanda bez De Bruyna nie istnieje.

1

@Herato Jakiekolwiek tytuły w rywalizacji z Pepem to jest sukces.
@NeroTFP1 Bo, żeby pokonać drużyny Pepa, to 90+ punktów minimum.

1

@Maker0 Żaden z młodych, który wchodził nie był gotowy, gdy Pimienta prowadził zespół. Co z tego, że był wynik? Zobacz ile czasu trwało Minguezie wejście na ten solidny poziom. Patrz Alena, Puig, czy inne zmarnowane talenty, jak Collado, czy Moriba, albo chociażby Ruiz. Żaden młody nie był gotowy do gry w pierwszym zespole, bo Pimienta robił wynik kosztem rozwoju. W tym momencie powinniśmy być wdzięczni Koemanowi za to, że uratował nam paru młodych, na których zarobiliśmy, ale także mamy ich w pierwszym zespole. Np. Mingueza, Gavi, czy Balde lub Araujo. A Laporta podjął dobrą decyzję z perspektywy czasu.

0

@Roobo Pytanie tylko po co? Co da młodym awans, poza nauką gry pod presją, bo napewno nie rozwojem na poziomie taktycznym. W drugiej lidze grają zespoły, które aspirują do gry na najwyższym poziomie ligowym, a co za tym idzie prowadzą grę nie tyle co taktyczną, a po prostu bardzo mocno fizyczną. Presji mogą poczuć po wejściu do pierwszej drużyny, czy to szybkim, czy powolnym. Fizycznie poprawić się poprawią z czasem. Jedyny motyw przemawiający tak naprawdę, to pieniądze na już, a i tak w dłuższym terminie lepiej, jakby siedzieli w 3 lidze, bo rozwiną się piłkarsko tam i wyjdą, a do tego dadzą zarobić.

0

Jaka jest ostatnia drużyna w PL, która zdobyła najwięcej i straciła równocześnie najmniej bramek w sezonie PL, ale mistrzostwa nie zdobyła?

0

@BORO_12 Pod jaką ścianą? Mogą go po prostu zostawić na trybunach. XD

0

@BORO_12 A Mendes ma nasze talenty, pamiętaj, że może nas szantażować nimi.

0

@Gaz 140 za 6-7 powtórzeń.

0

@MikeBajson Tylko banan był w sumie słodki. Bo solony karmel, to białko było tego smaku.

2

Po leg dayu, naleśniki z płatkòw owsianych o smaku solonego karmelu i banana, pychota.

1

@BORO_12 A Dembele nie ma przecież. XD Gramy trójką atakujących, ale Raphinha i Gundo lub Fermin od jakiegoś czasu grają jako interiorzy. Brazylijczyk w tym przypadku po lewej stronie. Za grę na skrzydłach odpowiadają Lamine i Cancelo, Lewy w środku. Graliśmy tak jak Dembele wypadł, czy nawet w jego pierwszym roku, gdy Ferran biegał jako fałszywy skrzydłowy. Potem próbował przez pół roku upchać Dembele i Raphinhe, ale bez sukcesu. Dembele to jest typowy skrzydłowy, ale Lamine może się rozwinąć, aktualnie gra często jak typowy skrzydłowy, ale ma potencjał na bycie takowym Bernardo Silvą jeżeli patrzymy na profil. Ogółem bym powiedział, że ma bardzo uniwersalny profil i nieważne gdzie go upchasz, tak długo jak będzie mógł swobodnie grać lepszą nogą - mamy piłkarza najlepszego na swojej pozyjci, jeżeli się rozwinie.

0

A na Madryt kurs po promocji widzę. XD Ciekawe ilu z was zagrało czyste 2 tutaj. :d

0

@FcPortoFan1999 6 minut.

1

@Visca_barca Manchester United.

0

@Visca_barca Chelsea.

0

Fati odejdzie tylko wtedy, jak ktoś mu zapłaci podobne pieniążki co Lapcio. A tak, go co roku ta sama gadka nas będzie czekać - nie poddaje się, walczy dalej, spróbuje przekonać trenera itd.

3

@FcPortoFan1999 Luuk De Goat.

4

@kigani Skończ wisieć na Araujo. Cancelo cały dwumecz zawalił. W pierwszym meczu juž pokazał, a w rewanżu tylko nas dobił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?