0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arden Just in, to tylko sport.

1

Canelo Alvarez.

3

@Faro Jakby ktoś się bił, to Roque by tu nie trafił, bo zwyczajnie by przebili nasze oferty.

1

@macio_944 przed golem na 2-2 powinniśmy strzelić 2-3 gole i zamknąć mecz.

1

@Culer9002 Lata lecą, a ludzie dalej noe zrozumieli tego.

1

W pierwszej Kapitan Ronald, w drugiej Kapitan Sergi.

1

@szkudi7 Araujo się wylał.

0

@Smixu Wystarczyło zagrać dwumecz bez Cancelo.

0

Araujo i linia spalonego. Ahhh, to już standard.

0

@P33ck A Barca wtedy miała Koemana przez pierwszą jedną trzecią sezonu, a pozostałe dwie trzecie Xaviego. W Lidze i UCL byliśmy już w październiku na mocno przegranej pozycji wówczas.

3

@norbi77 @Szmulek Z tym samym trenerem w zeszłym sezonie przegrali dwa razy więcej spotkań w lidze od nas i nie wygrali ligii.

3

Nie ma Lewego i Bayern zapomniał jak strzelać +1.5 gola. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FcPortoFan1999 Jak już mamy wyróżniać stoperów, to tych z prawdziwego zdarzenia, jak Vidić np. Virgil tam trafił, bo każdy zachwycał się tym, że nie dał się przedryblować i miał co jakiś czas top interwencje. Neuer, Ribery, Iniesta i Xavi - oni byli najbardziej poszkodowani tutaj.

2

@FcPortoFan1999 Virgil to tam trafił za to uciekanie przed napastnikami. Najbarzdiej to szkoda dwójki z Monachium i Barcelony, gdy tamta dwójka kosiła wszystko, a w zasadzie przez większy okres Messi.

1

@FCB24 Taaaaa, a w tej bajce były smoki?

0

Dawać Baja, jeszcze jeden i odhaczeni na kuponie.

1

Mistrzowie Włoch w ciągu ostatnich 5 sezonów:
19/20 - Juventus
20/21 - Inter
21/22 - Milan
22/23 - Napoli
23/24 - Inter

No odkąd zrzucono Juve z tronu, to wygląda nawet ciekawie, ale w UCL dalej jest klapa. Tylko sezon 22/23 był dobry w wykonaniu ekip z Włoch. Szkoda, że to właśnie Serie A dostała 5 slotów na UCL, bo nawet w tym sezonie nie mieli nawet jednej ekipy w ćwierćfinale, o półfinale nie pisząc.

0

@AmigoBlancos Real, Barca, Mallorca strzeli gola, Bayern 2 gole i Nottingham x2.

0

@jakub1906 jakiego patałacha?

0

Jakiś sposòb na przyspieszenie zapuszczania brody/zarostu?

0

U BI może być wczesny weekend, jak Wisła wygra.

0

@Emhyr tak, zgoda z tym.

0

@Emhyr z tego pierwszego da się wybronić twierdząc, że miało się na myśli cały sztab + on tam napisał w kontekście całego sztabu, a tu dwóch dołącza.

A co do drugiego screena, to poczekajmy, aż jakiś ziomek wbije do medycznego.

5

The most dangerous man is the man who has nothing to lose.

0

@Culer9002 odpadnięcie w półfinale przy potencjalnej porażce minimalną różnicą bramek, to kompromitacja?

0

@BORO_12 Poprawa finansowa nie polega tylko na robieniu wyniku sportowego.

0

@BORO_12 Nie zawsze będziesz w stanie rywalizować na najwyższym poziomie, czasami lepiej odpuścić sobie na moment, aby wrócić silniejszym.

2

@NeroTFP1 Może tabletki wziął.

0

@Culer9002 Ciekawe jaki był jego poprzedni nick.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?