Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Arden Just in, to tylko sport.
1
Canelo Alvarez.
3
@Faro Jakby ktoś się bił, to Roque by tu nie trafił, bo zwyczajnie by przebili nasze oferty.
1
@macio_944 przed golem na 2-2 powinniśmy strzelić 2-3 gole i zamknąć mecz.
1
@Culer9002 Lata lecą, a ludzie dalej noe zrozumieli tego.
1
W pierwszej Kapitan Ronald, w drugiej Kapitan Sergi.
1
@szkudi7 Araujo się wylał.
0
@Smixu Wystarczyło zagrać dwumecz bez Cancelo.
0
Araujo i linia spalonego. Ahhh, to już standard.
0
@P33ck A Barca wtedy miała Koemana przez pierwszą jedną trzecią sezonu, a pozostałe dwie trzecie Xaviego. W Lidze i UCL byliśmy już w październiku na mocno przegranej pozycji wówczas.
3
@norbi77 @Szmulek Z tym samym trenerem w zeszłym sezonie przegrali dwa razy więcej spotkań w lidze od nas i nie wygrali ligii.
3
Nie ma Lewego i Bayern zapomniał jak strzelać +1.5 gola. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FcPortoFan1999 Jak już mamy wyróżniać stoperów, to tych z prawdziwego zdarzenia, jak Vidić np. Virgil tam trafił, bo każdy zachwycał się tym, że nie dał się przedryblować i miał co jakiś czas top interwencje. Neuer, Ribery, Iniesta i Xavi - oni byli najbardziej poszkodowani tutaj.
2
@FcPortoFan1999 Virgil to tam trafił za to uciekanie przed napastnikami. Najbarzdiej to szkoda dwójki z Monachium i Barcelony, gdy tamta dwójka kosiła wszystko, a w zasadzie przez większy okres Messi.
1
@FCB24 Taaaaa, a w tej bajce były smoki?
0
Dawać Baja, jeszcze jeden i odhaczeni na kuponie.
1
Mistrzowie Włoch w ciągu ostatnich 5 sezonów:
19/20 - Juventus
20/21 - Inter
21/22 - Milan
22/23 - Napoli
23/24 - Inter
No odkąd zrzucono Juve z tronu, to wygląda nawet ciekawie, ale w UCL dalej jest klapa. Tylko sezon 22/23 był dobry w wykonaniu ekip z Włoch. Szkoda, że to właśnie Serie A dostała 5 slotów na UCL, bo nawet w tym sezonie nie mieli nawet jednej ekipy w ćwierćfinale, o półfinale nie pisząc.
0
@AmigoBlancos Real, Barca, Mallorca strzeli gola, Bayern 2 gole i Nottingham x2.
0
@jakub1906 jakiego patałacha?
0
Jakiś sposòb na przyspieszenie zapuszczania brody/zarostu?
0
U BI może być wczesny weekend, jak Wisła wygra.
0
@Emhyr tak, zgoda z tym.
0
@Emhyr z tego pierwszego da się wybronić twierdząc, że miało się na myśli cały sztab + on tam napisał w kontekście całego sztabu, a tu dwóch dołącza.
A co do drugiego screena, to poczekajmy, aż jakiś ziomek wbije do medycznego.
5
The most dangerous man is the man who has nothing to lose.
0
@Culer9002 odpadnięcie w półfinale przy potencjalnej porażce minimalną różnicą bramek, to kompromitacja?
0
@BORO_12 Poprawa finansowa nie polega tylko na robieniu wyniku sportowego.
0
@BORO_12 Nie zawsze będziesz w stanie rywalizować na najwyższym poziomie, czasami lepiej odpuścić sobie na moment, aby wrócić silniejszym.
2
@NeroTFP1 Może tabletki wziął.
0
@Culer9002 Ciekawe jaki był jego poprzedni nick.