0

@Arden nie mieszkam w Polsce.

0

@Arden Jak już bym miał jakiś wybierać, to piłka lub boks/sztuki walki jakieś.

0

@ViscaelBarca2007 No trochę wyżej jak spokojne utrzymywanie się.

Przeszłość podwórkowa. :D a tak na serio, to małe doświadczenie za dzieciaka.

0

Czy są/byli jacyś sportowcy, którzy osiągneli sukces zaczynając przygodę ze sportem po 20 roku życia?

4

@MesQueUnClub_87 Jeszcze nie wiem, ale najlepiej, aby to była jakaś świeża osoba bez powiązania z Laportą, Rosellem, czy Bartomeu.

0

@Pawlak1992 Xavi w drugim zdobył dublet, półfinał PK i jedynie w Europie zawiódł.

0

@kigani dwumecz z Paryżem zawalił tylko i wyłącznie Cancelo.

3

@FCB24 "Xavi niszczy albo zniszczył już swoją legendę bardziej niż Koeman."
Dopiero 10 w Polsce, a ty już wypiłeś za dużo. To, że jako trener idzie mu conajwyżej dobrze, to nie ma nic wspólnego z tym co zrobił jako piłkarz dla klubu. To samo z dotyczy Ronalda.

6

@Visca_barca w sumie to z jednym.

1

0

@PatrykBarca Gundo i Lewy to żaden kręgosłup. Oni zaraz odejdą na emeryture. Cubarsi dopiero wchodzi, a gra tylko dlatego, że nie mamy pivota, a Inigo nie zawsze jest dostępny. To samo z resztą ostatnio Christensen. Pół aktualnego składu to jest praktycznie kręgosłup stworzony za Koemana.

0

@PatrykBarca Fermin i Fort? Piszemy o rezerwowych, czy kręgosłupie?

Za Koemana po debiucie Balde miał kontuzje.

Araujo w pierwszym pełnym sezonie grał, jak mógł, a do tego leczył często kontuzje.

Araujo, Pedri, Gavi, Balde, Frenkie - 4 z nich grało regularnie za Koemana, 1 jeszcze za Valverde i Setiena.

1

@PatrykBarca Frenkie, czy Araujo debiutowali jeszcze za Valverde, a grali regularnie za Koemana. Gavi, Pedri, Balde, oni debiutowali za Koemana. Kręgosłup zespołu został zbudowany za Koemana. Dopełniają go tylko Gundo, Kounde, Chris, Lewy, czyli transfery, z czego dwóch zaraz odejdzie + Cubarsi i Yamal są jedynymi na ten moment, których Xavi wprowadził.

1

@Fantastyczny Chłopiec Akurat ustawianie się nie jest u niego problemem.

0

@Aragorn33 @ranger3120 Wszystko zależy od $ i zarządu.

1

@Aragorn33 Nie no, nie oszukujmy się. Szanse na Kloppa są nikłe.

6

@DLFCB legenda głosi, że Ramos nadal biegnie do sędziego.

0

Chelsea ostatnio strzeliła piątkę, to teraz ją dostała w zamian.

0

Z jednym Realem też jeden żołnierz Madrytu nam gola nie uznał. Był to sezon 2016/17.

1

"The hardest choices require the strongest wills."

1

"Train, eat, sleep, repeat."

2

"Thardest choices require the strongest wills."

0

"When a mugger or a thief stops to think twice that is fear, that is what I am..."

0

@Konfederat Kurde, zgubiłem jedną zmianę. Myślałem, że jeszcze mieliśmy. XD

0

Yamal do zmiany od dawna, Kounde jest sam na dwóch.

1

@IronSanHybrid Chłop był w bramce z piłką. XD

0

Ferran co teraz zrobił te brameczkę. Najpierw przerzucik, a potem to wejście. Zmiana na plus.

0

Nie panował nad piłką przez co dał się złapać Camavindze i zmarnował sytuację, ehhh.

8

Chłop normalnie wszedł przed Fermina - To jest faul.

1

Nie no, karteczka za nura. A Cancelo dał się porobić ładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?