Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden nie mieszkam w Polsce.
0
@Arden Jak już bym miał jakiś wybierać, to piłka lub boks/sztuki walki jakieś.
0
@ViscaelBarca2007 No trochę wyżej jak spokojne utrzymywanie się.
Przeszłość podwórkowa. :D a tak na serio, to małe doświadczenie za dzieciaka.
0
Czy są/byli jacyś sportowcy, którzy osiągneli sukces zaczynając przygodę ze sportem po 20 roku życia?
4
@MesQueUnClub_87 Jeszcze nie wiem, ale najlepiej, aby to była jakaś świeża osoba bez powiązania z Laportą, Rosellem, czy Bartomeu.
0
@Pawlak1992 Xavi w drugim zdobył dublet, półfinał PK i jedynie w Europie zawiódł.
0
@kigani dwumecz z Paryżem zawalił tylko i wyłącznie Cancelo.
3
@FCB24 "Xavi niszczy albo zniszczył już swoją legendę bardziej niż Koeman."
Dopiero 10 w Polsce, a ty już wypiłeś za dużo. To, że jako trener idzie mu conajwyżej dobrze, to nie ma nic wspólnego z tym co zrobił jako piłkarz dla klubu. To samo z dotyczy Ronalda.
6
@Visca_barca w sumie to z jednym.
1
Ale bydle. Nawet laczek nie pomoże.
https://www.instagram.com/reel/C5KY7rALnwx/?igsh=MWFqOWdkaDVtM3l6YQ==
0
@PatrykBarca Gundo i Lewy to żaden kręgosłup. Oni zaraz odejdą na emeryture. Cubarsi dopiero wchodzi, a gra tylko dlatego, że nie mamy pivota, a Inigo nie zawsze jest dostępny. To samo z resztą ostatnio Christensen. Pół aktualnego składu to jest praktycznie kręgosłup stworzony za Koemana.
0
@PatrykBarca Fermin i Fort? Piszemy o rezerwowych, czy kręgosłupie?
Za Koemana po debiucie Balde miał kontuzje.
Araujo w pierwszym pełnym sezonie grał, jak mógł, a do tego leczył często kontuzje.
Araujo, Pedri, Gavi, Balde, Frenkie - 4 z nich grało regularnie za Koemana, 1 jeszcze za Valverde i Setiena.
1
@PatrykBarca Frenkie, czy Araujo debiutowali jeszcze za Valverde, a grali regularnie za Koemana. Gavi, Pedri, Balde, oni debiutowali za Koemana. Kręgosłup zespołu został zbudowany za Koemana. Dopełniają go tylko Gundo, Kounde, Chris, Lewy, czyli transfery, z czego dwóch zaraz odejdzie + Cubarsi i Yamal są jedynymi na ten moment, których Xavi wprowadził.
1
@Fantastyczny Chłopiec Akurat ustawianie się nie jest u niego problemem.
0
@Aragorn33 @ranger3120 Wszystko zależy od $ i zarządu.
1
@Aragorn33 Nie no, nie oszukujmy się. Szanse na Kloppa są nikłe.
6
@DLFCB legenda głosi, że Ramos nadal biegnie do sędziego.
0
Chelsea ostatnio strzeliła piątkę, to teraz ją dostała w zamian.
0
Z jednym Realem też jeden żołnierz Madrytu nam gola nie uznał. Był to sezon 2016/17.
1
"The hardest choices require the strongest wills."
1
"Train, eat, sleep, repeat."
2
"Thardest choices require the strongest wills."
0
"When a mugger or a thief stops to think twice that is fear, that is what I am..."
0
@Konfederat Kurde, zgubiłem jedną zmianę. Myślałem, że jeszcze mieliśmy. XD
0
Yamal do zmiany od dawna, Kounde jest sam na dwóch.
1
@IronSanHybrid Chłop był w bramce z piłką. XD
0
Ferran co teraz zrobił te brameczkę. Najpierw przerzucik, a potem to wejście. Zmiana na plus.
0
Nie panował nad piłką przez co dał się złapać Camavindze i zmarnował sytuację, ehhh.
8
Chłop normalnie wszedł przed Fermina - To jest faul.
1
Nie no, karteczka za nura. A Cancelo dał się porobić ładnie.