4

PSG opiera swoją grę na skrzydłowych, a my ich podwajamy i jedyne do czego dochodzą Francuzi, to strzały zza pola karnego. Brak Hakimiego też dużo daje, bo pokazał to w jednej akcji Mendes, jak prawie wyciągnął gola z akcji, ale Araujo był na posterunku. Ale wracając do tych skrzydłowych, to umiejętnie podwajamy, a od dłuższego czasu asekurujemy przestrzenie, które zostawiamy otwarte i PSG jest bezsilne w tym co robi.

0

@HypeR Imo Kounde dzisiaj najlepiej gra. Raz dał się zrobić, a tak pewny w tym co robi, nie traci głupio piłek, a do tego dobrze wyprowadza. Cubarsi dla odmiany miał z tego co pamiętam napewno dwa złe podania przy wyprowadzeniu piłki, jedno było kompletnie niedokładne, a raz wyprowadzał i Dembele z łatwością mu odebrał, bo za długo prowadził piłkę, w obu przypadkach doszło do tego na naszej połowie. Wyróżniłbym w sumie jeszcze Araujo, bo czyści jak miło.

1

Dobra, Czas na Mentala naszego. 15 minut drugiej i Potężny Rekin, El Tiburon, Shark, Ferran Torres musi się zameldować na boisku.

0

@macio_944 Dembele tworzył największe zagrożenie tam i w sumie dalej je tworzy. Problem w tym, że jego akcje to 50 na 50, niektóre wychodzą, a niektóre nie. Przed chwilą np. zagrał świetną piłkę do Mbappe, a ten zmarnował to. Parę razy dobrze mijał naszych, a do tego ściąga na sobie uwagę dwóch naszych dając mega przewagę w swoim sektorze.

0

Kurde, że my gramy wysoką linią obrony i jeszcze gola nie straciliśmy, to cud jakiś.

0

Frenkie i Cancelo odcięło przy narożniku.

0

@blakkudium Btts mam + 1x. W Paryżu zagrałem również btts, ale x2 do tego.

3

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLAZO! Robert Co akcję poprowadził, a do tego kluczowy przy wyjściu bramkarza. Lewus zrobił gola idealnie. Raphinha do tego gol i hejterzy w ryk.

1

@blakkudium Niech stracą gola i git.

0

@Sapos93 Nikt nie naciskał go. Roberto wracając jedyny się tego podjął.

1

Roberto w sumie zrobił, to co powinno się robić. Zatrzymał kontrę, szkoda tylko, że mimo, iż trzech ich tam było, to Roberto doskakiwał do Asensio jako jedyny.

0

Wyciął równo z trawą, a Angol ślepy. Normalnie podobnie Lewego wycięto i skońćzył z kontuzją. Do zamrażarki tego pajaca.

1

Widzę, że dzisiaj podwajamy krycie Dembele, ale jest problem... Brakuje dodatkowej asekuracji. Drugi raz Paryżanie dochodzą do takiego uderzenia.

0

@Stinger_ 1x i btts mam, to niech teraz stracą.

0

De Jong trochę błąd tutaj, ale mimo wszystko lepiej być bliżej Cancelo, bo Dembele to Dembele.

1

Ten zamiast podcinać, to minąć próbuje...

1

@Kamiloos Spoko, a Yamala gościu sobie pociągnął i nie dopuścił go do dojścia do piłki, potym jak młody odebrał.

1

Angol już swoje. Z jednej strony brak faulu na Yamalu, jak gość go pociągnął, żeby nie przejął piłki, a tu gwiżdże faul na Dembele.

0

Gundo obsrał zbroję. ;D

5

Komentarz usunięty

0

@Messibestplayerintheworld Ten De Jong tylko. Imo powinien zaufać Ferminowi w tym meczu.

0

0

Robimy ich bez mydła dzisiaj.

1

@Mixtape cud, że remis. Taki wynik, to najniższy wymiar kary. Nie mam pojęcia jak oni to wygrali.

0

@Linghunter88 Bayern tak, ale Tottenham? Proszę Cię. To nie jest ten sam kaliber co wielka trójka.

0

@Linghunter88 sprawdzałem w tym lub zeszłym sezonie i Modrić z Xavim i Iniestą wypadał dosyć podobnie minutowo. Nie wiemw jak z Kroosem i Messim jest, ale tamtą trôjkę akirat sprawdzałem. A co do presji to wystarczy spojrzeć ile sezonów każdy zaliczył w pierwszej ekipie Barcy i Realu.

0

@ranger3120 ja emocjonuje się w sumie tylko krajowymi rozgrywkami, bo w Europie już się przyzwyczaiłem do syfu.

3

Nie wiem jak wy, ale ja mam wywalone w to spotkanie. Zero podekscytowania, zero oczekiwań. Niech pozytywnie zaskoczą. Już się zwyczajnie przyzwyczaiłem do dotychczasowych łomotów.

2

@JohnnySilverhand sądząc po jego wypowiedzi wczoraj, to z kontuzjowanych jak już miałby ktoś wyjść, to tylko Frenkie, ale też w to wątpie, bo zielone światło jak dostanie, to raczej dzisiaj i wątpie, że jest w 100% gotowy.

0

@Linghunter88 Ale nie tyle co Xavi, Iniesta, czy Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?