Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kidd Raphinha w 60 minucie już odpuszczał powroty. Zdjęcie go jak najbardziej zrozumiałe.
2
@TheNekro94 4-1, hę?
https://zapodaj.net/plik-9M4nIX4lUx
7
3-2 w Paryżu! Brawo!
0
Wczoraj 10, dzisiaj 8 bramek. No strzelają dużo w UCL chłopaki.
6
Chris mimo wszystko tu trzeba było faulować.
0
Faul przed polem karnym, tak? Tak.
1
Felix chyba przejrzał na oczy. Póki co dobrze, szanuje piłkę. Jedynie ten strzał, który w ogóle groźny nie był na minus.
2
To było dobre Felix. Dobra decyzja o zwolnieniu akcji, szkoda, że Ter teraz wybił to.
2
Andreas!! PIękny Duńczyk! A do tego Gundo asysta!
1
Brazol po Hat Tricka leci, a on go zdejmuje...
0
@Culer9002 Jak strzelać, to bomby próbować, a nie taki fiflaki. Już zdecydowanie lepiej było poszanować piłkę. Zwłaszcza, że wynik nam odpowiada.
0
@norbi77 Arsenal i Bayern grały wczoraj.
0
Raphinha niech strzela.
0
@Peciak Jak Barca i Atletico nie przegrają, to brakuje mi tylko gola Borussi na kuponie, nic więcej.
1
@spyke Yamal jedynie dwukrotnie grał do Lewego. Raz skońćzyło się golem, a drugi zwalił główkę Polak.
0
@SinMistico Ramadan.
0
No co za łeb. Nikogo na 16 metrze, a ten tam gra...
0
No to czeka nas ciężkie pół godziny po naszej i w sumie Paryżan lewej stronie.
3
Borussia dawać gola, bo potrzebuje.
0
@Technik A no tak. Ale tak czy tak - Frenkie do zmiany na wczoraj.
1
Pedri co za piłeczka! Raphinha dublecik!
2
Ten zamiast tego impostora z Holandii zdjąć, to kapitana zdejmuje, który zdecydowanie więcej dzisiaj daje od Frenkiego...
0
Raphinha do zmiany jeżeli on w tym momencie odpuszcza powroty.
0
Tam chyba 4 zawodników na nich trzeba postawić po lewej stronie.
1
@blakkudium Nie no, Frenkie w ogóle tu nie pomógł, obrońcy nie mogli popełnić tutaj błędu w pojedynku 1v1, bo sytuacja była 2v2 i jakby zostali minięci, to gol, a Frenkie trucht do obrony i jeszcze taka wyrwa między nim, a stoperem. Do tego bym powiedział, że Cubarsi mógłby być bliżej Frenkiego.
3
De Jong pogubiony, drugi gol.
0
@pt9 Źle ustawiony, a do tego porobiony.
0
Frenkie się zgubił przy golu. XD
0
Dembele pozazdrościł gola Raphinhi.
5
2km więcej przebiegnięte od Paryżan.