0

@Tom0VeB nie. Nie mam.

0

Czy 190kg za 1 na martwym bez pasków to dobry wynik?

0

@TR3YWAY nw czy zagra.

0

Na UCL tak:
Arsenal
Real-City under 2.5
Gol Mbappe
Atletico

1

Istatni 5 meczy Lautaro z Udinese od 1' - strzelał gola w 4 z nich.

2

Dzięki Juve. Łatwy pieniądz. Jest na kebsa.

0

Fajnie, fajnie. Dwa anulowane gole Juventusu już. Przynajmniej tak flashscore twierdzi. Dobrze, underek musi wejść.

0

No to praktycznie 1 mecz został, bo wątpię, że Koguty to wypuszczą.

0

@Visca_barca Jeszcze chyba Eto'o pasuje tutaj, czy nie bardzo?

1

@Visca_barca Trochę strzał, bo Deportivo odpadło, a żadna inna poza Zaragozą się nie kojarzyła w UCL.

0

@Visca_barca Zaragoza.

1

@Visca_barca Dopiero przeczytałem w sumie to jako pierwsze. ;P

0

@Visca_barca Man United.

1

@BulaKG £58. Zagrałem za £5 coś takiego:
Btts:
ManUTD-Live i Borussia-Wilki.
Gol Monzy.
Wygrana Monaco i Totków.
Under 2.5 Juve-Fiorentina.

0

@JordiAlbion Juve-Fiorentina under 2.5.

0

No i już 2 mecze zostały. Dawać Totki.

0

Chłop naprawdę igra z ogniem. Jak to nie jest ustawione, to Jake skończy w szpitalu...
https://www.instagram.com/reel/C5F0yHfoUC5/?igsh=NWRhY2IxemhhZHFo

1

Ale Sheffield golead w tym sezonie przyjęło. XD

0

No to teraz Monaco niech dowiezie.

0

O, Monaco uznało, że gra z przewagą jest zbyt prosta.

5

Dodi, uspokój lepiej ojca jak skończy oglądać.

1

@abram3k Chłop dosłownie schodzi lewą nogą do lewej, poczym nogi zamiast naturalnie iść za tym, jak i całe ciało się obracać, to wszystko się trzyma jednego kierunku. On wiedział co robi w tej sytuacji. Zrobiłby chociaż naturalny ruch ciałem i nogami za piłką i książkowy karny, a on po prostu wleciał w nogę Bissaki.

0

@Encore Kurde, chłop ściąga piłkę na bok nogą i zamiast za nią iść, to idzie w upadającego Bissake, który nie ma kontaktu w momencie wykonania wślizgu, a w momencie, w którym to piłkarz Liverpoolu w niego wchodzi swoją prawą nogą, robiąc to w dodatku umyślnie. Przecież to jest czysty nur i kartka za to.

1

Nunez asysta, Bruno gol, Live i United bez wygranej. Dobry wynik.

1

Arsenal po majstra.

0

@Encore Bruno? Dokończ.

1

@Khajio Ramblowicza. ;P

1

Nie ilość, a jakoś się liczy. Maszyna ruszyła.

0

Dawaj Mynsiengladba gola.

1

@Lanosss Arsenal, bo drugi ulubiony klubik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?