Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Visca_barca No to zaraz przeszukanie nazwisk byłych piłkarzy 3 lub 4 klubòw pojdzie. ;D
0
@Visca_barca Sampdoria odpada, bo dzisiaj nie gra, to samo Milan i United, więc Arsenal. Wybieram Arsenal.
1
@Visca_barca Nie wiem w sumie sam. Coś tam o Łodzi w google wyskoczyło, to zgadywałem, ale chyba chodzi o Anglię.
0
@Visca_barca Widzew Łódź.
0
Kurde, Christian Bale to maszyna... chłop co ma metamorfozy...
0
@Emhyr Jak typowy średniak.
0
@Emhyr Jak już przeszedłbym na jak najlepszą technikę, to raczej na bramie, czy czymś podobnym. Narazie robię te śmieszne machanie. Z resztą nie zamierzam niewiadomo jak długo się tego trzymać. Może jeszcze 4-6 tygodni i przejdę spowrotem na kable, bo najlepiej izolowało bark. Filmik sobie zaraz z ciekawości obejrzę.
0
@Emhyr Mam dłuższą pauzę na wznosach od nich. Zdecydowanie ciężej jest z powrotem w dół napewno. A 18kg macham, bo 16kg za lekkie i robiłem 12+ powtórzeń na tym.
0
@Emhyr Nie no, normalnie 18kg robię. A macham tym coś jak chłopaki na tym nagraniu.
@ranger3120 no to może jedno powtórzenie siądzie wtedy.
0
@Emhyr technicznie perfekcyjnie nie jest, ale za to wystarczająco dobrze, skoro po miesiącu nie ma jeszcze kontuzji.
0
@Emhyr Ja robię 18kg. ;D jeszcze z barkami problemu nie mam. Wyciągam machnięte 8 powtórzeń z 1-2 sekundową pauzą, a na powrocie staram się utrzymać jak najdłużej, czyli sekundę całą.
0
@kulek22 Ja np. nie wiedziałem co to oznacza.
1
'Deshi, deshi, basara, basara!'
1
@Visca_barca Jak napisałeś, że są złe relacje, to skojarzyłem najpierw z Baskami, ale nie byłem pewny tego. Musiałem sprawdzić po podpowiedzi, że dzielił szatnię z Maradoną, a Bilbao i Sociedad odpadły, więc zacząłem po prostu szukać, czy ktoś grał w Alaves, gdy Diego jeszcze grał.
0
@Visca_barca Alaves.
Jose Ramon Alexanko pomógł tutaj.
0
@Visca_barca To będzie Osasuna lub Alaves w takim razie.
0
@Visca_barca A chodzi o klub, który aktualnie jest w La Lidze?
0
@Visca_barca Deportivo La Coruna.
0
Ponoć The Batman 2 będzie podzielony na dwie części, ktoś potwierdzi?
0
@lucca87 Jeden z redaktorów w un toc de la rambla wyjaśnił ostatnio naszą sytuację, nie ma co się za bardzo łudzić.
1
@lucca87 jak tu oceniać? Widać, że to piłkarz z ego i samolubny. Wystarczy się przyjrzeć jego grze. Po tej asyście do pewnego momentu zero dyscypliny taktycznej, biegał jak chciał, aż dostał zjebkę od Oscara. Efekt? Piłka do Torresa. I to nie jest pierwszy raz. Zrobi coś dobrze raz, zaraz próbuje grać samemu, holuje, pcha piłkę do przodu bez przemyślenia. Ma to coś co może być magiczne w sobie, ale dużo traci w głowie i jeżeli Simeone go nie poprawił, to wątpię, że ktokolwiek to zrobi. Teraz jak wchodzi z ławki, to wie, że musi zapracować na transfer do nas i tak robi, ale jak grał w podstawie, to widzieliśmy jego prawdziwe oblicze. Wypożyczenie to jest maks, ale najlepiej w ogóle go nie sprowadzać.
0
Bayern z Arsenalem w dwumeczu UCL jeszcze nie przegrał. Tuchel z szansã na coś nowego.
0
@Emhyr Ja ostatnio w sumie chyba pisałem. Redukowanie jest zbyt męczące, a w zasadzie bodybuilding, bo to robiłem przez jakiś czas i zacząłem trenować siłowo i funkcjonalnie. Będzie leciała waga w dół, to będzie, nie będzie, to nie będzie. Byle jeść jak najzdrowiej się da i unikać słodkości, a jak jeść, to jak najrzadziej. Ale no finalnie, jak zrzuce, to będzie git, a jak nie, to koło nosa mi to leży. Staram się dużo ruszać i jeść 3k kalorii dziennie i to co wyjdzie, to wyjdzie.
0
@Kozinho. Urlop w pracy wziąłem + w college wolne.
@Emhyr Nie było. Ale jutro może zrobię. W sobotę tak sprawdzałem i 97.2 kg było, bo w sumie zrzucanie zatrzymałem, a i tak zrzuciłem z 5kg w ostatnim czasie. Teraz to docisnę, żeby trzymać się 85-90kg przy 177cm i tyle.
@Krzysztof1987 Boks, siłka, bieganie, piłka i spacery.
@Bulbazaur17 psychicznie jest lepiej. Boks mocno pomaga, trochę częściej rozmawiam ze znajomymi w pracy, czy college, a do tego powoli zacząłem otwierać się do ludzi, ale dalej mam momenty blokady, ale to głównie, gdy chciałbym zagadać do laski publicznie, mimo że już przełamałem to jakoś.
1
Pierwszy dzień z dwòch tygodnii wolnego i szczerze, dawno tak aktywny nie byłem. 14k kroków z samego chodzenia, 6k kolejnych z 30 minut biegania, 2 treningi, jeden z rana, a drugi teraz skończony. Teraz regeneracja, odpoczynek w domu, potem sen i repeat jutro. Cel jest jeden - jak najmniej siedzieć w domu, tylko być w ruchu jak najdłużej. Miłego wieczoru.
1
@tbas kierowcy bmw i audi wniebowzięci.
0
@Esteban_ Nigdy nie widziałem tej gry. Zobaczyłem trailer do niej, może zerknę gameplay, ale chyba możesz mieć rację tutaj. A co do serii Arkham, to City i Asylum też niesamowite pod względem graficznym, zwłaszcza Asylum.
1
Czy Batman Arkham Knight to jest najlepsza gra w historii gier pod względem graficznym patrząc na to w jakim roku została ta gra wydana i możliwości jakie wówczas mieli twórcy gry?
0
@BTW ja bym wyszedł piłkarzami, którzy robią robotę ruchem za linię. Ferran i Raphinha na skrzydłach. Gundo powinien grać w tym meczu głęboko i rozrzucać ze stoperami na nich piłki. Kto obok niego? Wydaje mi sie, że Christensen, aby dodatkowo zabezpieczyć tył. Dołożyłbym jeszcze Fermina od pierwszej, ze względu na to jak pracuje bez piłki i robi do tego wykonuje ruch za linię. Kluczowe będzie, aby nie przejmować inicjatywy w Paryżu, bo jak to zrobimy, to Mbappe i Dembele będą zostawiali naszych w tyle. Podejść w stylu - wyciągnąć remis z tego meczu i tyle. To będzie naprawdę ciężkie spotkanie i trzeba mocno zabezpieczyć tyły, aby Mbappe z Dembele nie mieli miejsca na rozpędzenie się.
0
@Lanosss jestem od półtorej godziny.