1

Muay thai. Jaka jest wasza opinia o tej sztuce walki?

0

@Mrzny Ale Felix to akurat indywidualista. Lewy w sumie trochę też, bo to typowy snajper.

1

@Adran360 Girona zepsuła niestety.

0

@626 over 2.5 mam.

0

@zodiak_10 Czy ten komentarz ma na celu zrobienie 'debila' z Enrique?

0

@Barcasub ja tam dałem na podbicie over 1.5. Zagrałem Stuttgart, Girona-Getafe over 2.5 i Bilbao oraz gol Suareza.

22

Przecież Felix to wasz piłkarz. XD

1

@Adran360 oby. Bo jakbh grał od 1', to praktycznie pewniaczek, że gol.

1

@Adran360 kurde, a ja postawiĺem, że Luis z bramką. XDD

1

@TR3YWAYNie no, żeby wygrać takie 1v5, to byś musiał być Batmanem.

0

@TR3YWAY No, a potem koledzy przyjdą i tyle będzie warte bjj.

1

@TR3YWAY BJJ to chyba po to, żeby poprzytulać się z kolegami na podłodze? :D Jak sztuki walki, to boks najlepiej. Chyba, że coś lepszego chcesz, to muay thai.

1

@matirix20 remis będzie.

0

@fcbfan1993 Jedź na pierwszy.

4

Zdala z tym dziadem od naszego klubu.

1

Trzeba wypożyczyć Firpo na dwumecz.

0

@Emhyr Wydaje mi się, że przerwa reprezentacyjna może im dużo dać.

0

@Cochise Nie gadałem. Już pisałem wyżej, ona sama wspomniała. Jak to powiedziała, to sam powiedziałem, że to nie problem, po prostu chciałem podejść i zyskać trochę pewności siebie.

0

@Bocheno1 Wybacz.

0

@Cochise Wtedy też miałem punkt zaczepny i było mi łatwiej prowadzić rozmowę. Tutaj nie miałem i był problem. Wyszło noezręcznie, a że chwilę wcześniej powiedziała, że jest w związku, to się postanowiłem usunąć.

0

@TR3YWAY z rudą dzisiaj prawie na siebie wpadliśmy w przejściu, ale ja akirat musiałem szybko do domu uciekać, a ona dopiero przyszła.

1

@Cochise tak. Wcześniej na siłowni w ponoedziałek jeszcze z jakąś randomową gadałem na siłowni oferując pomoc.

0

@Cochise nie gadałem z rudą. Jeszcze nie.

1

@Stinger_ Może na innej innego dnia mi się to uda. Ostatnio w poniedziałek z przypadku potrafiłem normalnie z dziewczyną rozmawiać, a jak ppdszedłem do tej dzisiaj, to strasznie się bałem, a jak już zagadałem, to podszedłem z komplementem. W porównaniu z ponoedziałkiem, to tam miałem też punkt zaczepny w sumie, a tu nie miałem.

0

@FCB_dimiC Mam nadzieję.

1

@FCB_dimiC Nie. Ona sama powiedziała w drugim lub trzecim zdaniu.
@July_6_BcN @Stinger_ nie wiem co sobie pomyśli, ale ja zdecydowałem się po prostu podejść i przebić barierę swojego strachu.

4

@Rust_Cohle Nie do końca. Powiedziała, że niby w zwoązku jest, więc nie pytałem się o żadne dane kontaktowe i sam się zaraz zabrałem.
@FCB_dimiC mniej więcej coś takiego:


30

Pochwalę się. Może bez jakiegoś sukcesu, ale przebiłem barierę strachu. Zagadałem do dziewczyny w kawiarence, co się stało, to tam zostało, ale samo to, że podszedłem i zagadałem zrzuciło ze mnie sporo ciężaru oraz strachu przed tym. Małymi kroczkami do przodu.

0

@Lanosss Ja w sumie przestałem redukować. Jak już zrzucę, to max 10kg. Będę się trzymał "wagi ciężkiej" i na niej budował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?