Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Muay thai. Jaka jest wasza opinia o tej sztuce walki?
0
@Mrzny Ale Felix to akurat indywidualista. Lewy w sumie trochę też, bo to typowy snajper.
1
@Adran360 Girona zepsuła niestety.
0
@626 over 2.5 mam.
0
@zodiak_10 Czy ten komentarz ma na celu zrobienie 'debila' z Enrique?
0
@Barcasub ja tam dałem na podbicie over 1.5. Zagrałem Stuttgart, Girona-Getafe over 2.5 i Bilbao oraz gol Suareza.
22
Przecież Felix to wasz piłkarz. XD
1
@Adran360 oby. Bo jakbh grał od 1', to praktycznie pewniaczek, że gol.
1
@Adran360 kurde, a ja postawiĺem, że Luis z bramką. XDD
1
@TR3YWAYNie no, żeby wygrać takie 1v5, to byś musiał być Batmanem.
0
@TR3YWAY No, a potem koledzy przyjdą i tyle będzie warte bjj.
1
@TR3YWAY BJJ to chyba po to, żeby poprzytulać się z kolegami na podłodze? :D Jak sztuki walki, to boks najlepiej. Chyba, że coś lepszego chcesz, to muay thai.
0
Oj będzie oglądane.
https://www.instagram.com/reel/C4juFTVLjbd/?igsh=ZnhxM3h0d2NhZ2tv
1
@matirix20 remis będzie.
0
@fcbfan1993 Jedź na pierwszy.
4
Zdala z tym dziadem od naszego klubu.
1
Trzeba wypożyczyć Firpo na dwumecz.
0
@Emhyr Wydaje mi się, że przerwa reprezentacyjna może im dużo dać.
0
@Cochise Nie gadałem. Już pisałem wyżej, ona sama wspomniała. Jak to powiedziała, to sam powiedziałem, że to nie problem, po prostu chciałem podejść i zyskać trochę pewności siebie.
0
@Bocheno1 Wybacz.
0
@Cochise Wtedy też miałem punkt zaczepny i było mi łatwiej prowadzić rozmowę. Tutaj nie miałem i był problem. Wyszło noezręcznie, a że chwilę wcześniej powiedziała, że jest w związku, to się postanowiłem usunąć.
0
@TR3YWAY z rudą dzisiaj prawie na siebie wpadliśmy w przejściu, ale ja akirat musiałem szybko do domu uciekać, a ona dopiero przyszła.
1
@Cochise tak. Wcześniej na siłowni w ponoedziałek jeszcze z jakąś randomową gadałem na siłowni oferując pomoc.
0
@Cochise nie gadałem z rudą. Jeszcze nie.
1
@Stinger_ Może na innej innego dnia mi się to uda. Ostatnio w poniedziałek z przypadku potrafiłem normalnie z dziewczyną rozmawiać, a jak ppdszedłem do tej dzisiaj, to strasznie się bałem, a jak już zagadałem, to podszedłem z komplementem. W porównaniu z ponoedziałkiem, to tam miałem też punkt zaczepny w sumie, a tu nie miałem.
0
@FCB_dimiC Mam nadzieję.
1
@FCB_dimiC Nie. Ona sama powiedziała w drugim lub trzecim zdaniu.
@July_6_BcN @Stinger_ nie wiem co sobie pomyśli, ale ja zdecydowałem się po prostu podejść i przebić barierę swojego strachu.
4
@Rust_Cohle Nie do końca. Powiedziała, że niby w zwoązku jest, więc nie pytałem się o żadne dane kontaktowe i sam się zaraz zabrałem.
@FCB_dimiC mniej więcej coś takiego:
30
Pochwalę się. Może bez jakiegoś sukcesu, ale przebiłem barierę strachu. Zagadałem do dziewczyny w kawiarence, co się stało, to tam zostało, ale samo to, że podszedłem i zagadałem zrzuciło ze mnie sporo ciężaru oraz strachu przed tym. Małymi kroczkami do przodu.
0
@Lanosss Ja w sumie przestałem redukować. Jak już zrzucę, to max 10kg. Będę się trzymał "wagi ciężkiej" i na niej budował.