Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stuttgart pokazuje tylko co Heidenheim zrobi z Bayernem za tydzień.
0
Ale co Gundo z Roberto wczroaj pograli, to ich. Do tego Raphinha dobry mecz.
0
@blakkudium To żaden brak szczęścia. Zjebał setkę.
0
@mekston Ale dochodził do sytuacji. Prędzej, czy później by trafił, a te sytuacje nie były na tyle klarowne, co Felixa, czy Raphinhi. Najbliżej tego była tylko ta główka w zasadzie.
0
@blakkudium W jakim sensie pechowa?
0
Nie no, oni zlali w drugiej Lewego, w ogóle piłek nie miał, a tyle dobrych wyjść...
0
@TR3YWAY Ferran co przerzucił i otworzył tę akcję.
0
A na Lewego marudzili. Chłopowi w drugiej nie podają, a wyjścia ma dobre, a się czepiacie go.
0
@Encore Otóż nie. Dał trzy dobre podania, zjebał setkę teraz, a do tego kilka sytuacji. MVP jak już, to dla Gundo lub Roberto.
0
Nie gra po swojemu i coś tam daje ten Portugalczyk. Chyba poszła zjebka z ławki.
1
EL TIBURON się melduje Panowie i Panie!
2
Felix co gra wszędzie, byle nie tam, gdzie powinien. XD Raz zagrał jak trzeba co zaowocowało asystą, a od tego czasu po swojemu.
2
Wszystko fajnie, ładnie, pięknie, ale co jeszcze Lamine robi na boisku?
1
Dobra, Lewy nie strzelił - dupa. W takim razie robić mi tu 4-0.
0
@blakkudium @joloskyy Opinia?
0
@kanver_ Moja wina, dałem że strzeli pierwszego gola. Akurat przed golem anulowanym Raphinhi. Gdyby nie anulowali, to pewnie by schodził z trzema już.
1
Kurde no, strzelaj chłopie. Potrzebuję twojej bramki na 1-0, a ty uciekasz od strzału...
1
Lamine jest do zmiany.
0
@tadzik447 Nawet dwa.
0
Jest i Archivo Var.
0
No Lewy, bo ty musisz tego pierwszego dla mnie wcisnąć, a marnujesz coś takiego...
0
Nawet szczęśliwy talizman - Kingsley Coman nie pomoże Bayernowi.
0
@kanver_ Postawiłem w trakcie meczu dokładny wynik 4-0 + Lewy pierwszy gol. Musi wejść.
0
Faul, nie faul Gundo, był blisko tego sędzia i podjął decyzję. Z resztą bramkarz za takie wejście bez znaczenia, czy cofną faul, czy nie - powinien wylecieć. Nie gramy w kości do cholery.
0
Dobra, bo Lewy ma pierwszą bramkę strzelić.
0
Robercik nei zaliczył kontaktu i odgwizdali tam spalonego Raphinhi. XD
0
AAAAAAA, bo Lewy tam kontaktu z piłką chyba nie miał. XDDDD
1
I macie, teraz podał do Raphinhi.
1
To standardowo przed meczem w gotowości.
1
Oho, Jak Bayer i Bayern wygrają 2 następne mecze ligowe, to Bayer będzie grał z Borussią o przypieczętowanie Mistrzostwa już w 30 kolejce.