0

Stuttgart pokazuje tylko co Heidenheim zrobi z Bayernem za tydzień.

0

Ale co Gundo z Roberto wczroaj pograli, to ich. Do tego Raphinha dobry mecz.

0

@blakkudium To żaden brak szczęścia. Zjebał setkę.

0

@mekston Ale dochodził do sytuacji. Prędzej, czy później by trafił, a te sytuacje nie były na tyle klarowne, co Felixa, czy Raphinhi. Najbliżej tego była tylko ta główka w zasadzie.

0

@blakkudium W jakim sensie pechowa?

0

Nie no, oni zlali w drugiej Lewego, w ogóle piłek nie miał, a tyle dobrych wyjść...

0

@TR3YWAY Ferran co przerzucił i otworzył tę akcję.

0

A na Lewego marudzili. Chłopowi w drugiej nie podają, a wyjścia ma dobre, a się czepiacie go.

0

@Encore Otóż nie. Dał trzy dobre podania, zjebał setkę teraz, a do tego kilka sytuacji. MVP jak już, to dla Gundo lub Roberto.

0

Nie gra po swojemu i coś tam daje ten Portugalczyk. Chyba poszła zjebka z ławki.

1

EL TIBURON się melduje Panowie i Panie!

2

Felix co gra wszędzie, byle nie tam, gdzie powinien. XD Raz zagrał jak trzeba co zaowocowało asystą, a od tego czasu po swojemu.

2

Wszystko fajnie, ładnie, pięknie, ale co jeszcze Lamine robi na boisku?

1

Dobra, Lewy nie strzelił - dupa. W takim razie robić mi tu 4-0.

0

0

@kanver_ Moja wina, dałem że strzeli pierwszego gola. Akurat przed golem anulowanym Raphinhi. Gdyby nie anulowali, to pewnie by schodził z trzema już.

1

Kurde no, strzelaj chłopie. Potrzebuję twojej bramki na 1-0, a ty uciekasz od strzału...

1

Lamine jest do zmiany.

0

@tadzik447 Nawet dwa.

0

Jest i Archivo Var.


0

No Lewy, bo ty musisz tego pierwszego dla mnie wcisnąć, a marnujesz coś takiego...

0

Nawet szczęśliwy talizman - Kingsley Coman nie pomoże Bayernowi.

0

@kanver_ Postawiłem w trakcie meczu dokładny wynik 4-0 + Lewy pierwszy gol. Musi wejść.

0

Faul, nie faul Gundo, był blisko tego sędzia i podjął decyzję. Z resztą bramkarz za takie wejście bez znaczenia, czy cofną faul, czy nie - powinien wylecieć. Nie gramy w kości do cholery.

0

Dobra, bo Lewy ma pierwszą bramkę strzelić.

0

Robercik nei zaliczył kontaktu i odgwizdali tam spalonego Raphinhi. XD

0

AAAAAAA, bo Lewy tam kontaktu z piłką chyba nie miał. XDDDD

1

I macie, teraz podał do Raphinhi.

1

To standardowo przed meczem w gotowości.


1

Oho, Jak Bayer i Bayern wygrają 2 następne mecze ligowe, to Bayer będzie grał z Borussią o przypieczętowanie Mistrzostwa już w 30 kolejce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?