Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss 178cm.
0
@Dalhi uważam.
@kaamil1910 395kg za 6 poszło. Ale na tej suwnicy jak będę progresował może zabraknąć miejsca.
0
@kaamil1910 98kg.
4
Leg press na suwnicy 390 kg za 7 powtórzeń. Teraz 395kg ostatnia seria. Jak to będzie szło podobnie do 390kg, to ja od następnego treningu 400kg cisnąć będę...
@TR3YWAY @Popitek12 @ranger3120
12
@Arden On tak zawsze.
0
@ranger3120 dodam, że jak podszedłem z mniej wiecej takim tekstem:
0
@Faro najpierw Paryż i Lucho.
0
@ranger3120 dzisiaj w kawiarence zagadalem do jakiejs blondynki. Troche sie sralem, ale zagadalem. Wyszlo niezrecznie, ale cos wyszlo. Splawila mnie tekstem 'I'm actually in a relationship', ale to nic. Przelamalem troche niezrecznosc. Teraz jeszcze tak pare razy do randomowych dziewczyn trzeba, aby podbudowac pewnosc siebie i nabrac doswiadczenia w tym. A noz, ktoras bedzie akurat tą...
1
@cules100pro On jest prezydentem 3 lata już. Chłopie, to ze sponsorami to był przykład. Powiedz mi, czy finanse klubu się poprawiły? Czy dług został znacząco zmniejszony? Zaraz zacznie się czwarty pełny sezon z Laportą jako prezydentem i my dalej jesteśmy zależni mocno od wyników sportowych, a nie tego co zrobił zarząd. Dalej klub może mieć problem z robieniem transferów, poprawy nie ma. My dalej jesteśmy w tym samym miejscu bagna. Źle wykorzystane pieniądze z dźwigni, złe podejście do sytuacji finansowej i mamy dalej to samo. Do tego wizerunkowo nas dobija Laporta niektórymi wypowiedziami.
0
Nie no, jak Mike nie wygra z Paulem, to ustawione.
2
@cules100pro No właśnie spekulują. Więcej jest gadania mediów, a mało czynów. Normalnie jak Laporta przed wyborami. Miał podwoić np. ilość sponsorów, a tego nie zrobił. Jest wiele gadane, a mało faktycznej pracy. Złotym momentem były dźwignie, aby poprawić finanse, a rzucono je na transfery.
0
@aleksandrowielki Wyniki się zgadzały, ale sportowe, bo na koniec drugiej kadencji finansowe były na minusie, mimo że właśnie wyniki były.
3
U Laporty zarząd się sypie tak samo jak za jego pierwszych dwóch kadencji.
0
@michalgajdek Cruyff nie miał czasem w trenerkę wrócić? Teraz patrzę i bez klubu. Ogólnie, to my za miast wychodzić chociaż drobnymi kroczkami na prostą, to stoimy w miejscu. Finansowo i sportowo. A presja na piłkarzy jest dwa razy większa, niż kiedykolwiek mogłaby być, bo oni są odpowiedzialni nie tylko za wyniki i popularność klubu, ale też za to jak klub poprawi się finansowo. Brak planu jakiegokolwiek na poprawę finansów daje o sobie znać.
9
@Firestone Tak jak Bartomeu nas w bagnie utopił, tak Laporta zadomowił.
0
@michalgajdek Najlepiej chyba by było dymisja, bo nie tylko sytuacja się nie poprawiła, ale dalej jest zależna od tego co zrobią piłkarze, a nie zarząd. Chociaż wątpie w to.
@cules100pro Raczej przykrywka. Już chyba kogoś odejście podobnie przykryli, ale nie pamiętam kto to był.
1
@qbuteq Może dymisja?
3
@mordini123 Chłop się zatrzymał na Mundialu 2014 chyba. Ronaldo jak przedstawiał, to powinien się potykać o swoje nogi, Suarez podobnie w sumie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SkN Owszem, ale skoro wjechał, a nagrywający to dobrze widzi, to nagrywający powinien być ostrożniejszy w tej sytuacji.
0
Kogo wina? Wydaje mi się, że nagrywającego, bo zanim wjechał na skrzyżowanie, to dobrze widać było, że samochód z przeciwnej strony już na tym skrzyżowaniu był, a co za tym idzie powinien mieć pierwszeństwo.
https://www.instagram.com/reel/C4a856Tr1h3/?igsh=MW52OG92NW1vbm9sNA==
0
@Michael24 W 15/16 w dwumeczu oddali prawie dwa razy mniej strzałów od nas. Fajne wgniatanie. A w 13/14 również oddali mniej strzałów od nas. Nie wgniatali nas, tylko byli skuteczniejsi.
0
@Dawidfcb1998 @Pedri16Future @Arden Kolega się pytał o naszych, a wy wymieniacie Felixa i Cancelo.
1
@Worny 1. Lewy
2. Gundo
3. Araujo
4. Frenkie
5. Ferran
0
@norbi77 Nie, nie. AI twierdzi, że pójdzie tak: Paryż, Madryt (Real), City. UCL nasza. Tak będzie.
1
@ViscaelBarca2007 Te wpadki w porównaniu do dwóch ostatnich sezonów to nic. My dwa razy z grupy nie wyszliśmy przecież, a na 12 spotkań wygranych policzysz na palcach jednej ręki.
0
Jedyny plus tej wygranej 2-1, to ta dogrywka. Reszta to same minusy, oby odpadli.
8
Atletico właśnie zmarnowało akcję bramkową w 93 minucie. XD
0
Morata chyba spalił.
2
Brawo Inter! 1-0!