0

@LM10GOAT nie wiem, bo odkąd kibicuję, to są sami nieudacznicy, chociaż 3 było do tej pory. Musiałbym się doinformować na temat paru innych.

1

A pamiętacie jak Terry dostał czerwo za atak w Sancheza kolanem bez piłki?

0

Ale niefajnej kontuzji nabawił się Matheus Nunes...

1

@bartas97 Już późno, jak to pierwszy raz czytałem, to nie widziałem tam Gavi. XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

2

"Ty jesteś vegan, a to mnie nie potrzeba. Tylko jedno w głowie mam, kebab 5 kilogram."

0

@BORO_12 Dla nas tak, ale ja patrzę na dobro piłkarza. Ogòlnie pożegnać Raphę, przywrócić Fatiwgo, Ferran na prawą, pożegnać Frenkiego, któregoś ze stoperów, tylu ilu się da niepotrzebnych i oprzeć się na la masii, budując tym samym nowy kręgosłup.

0

@BORO_12 proszè ja Ciebie, profesjonaliści wBarcelonie... Pedri dla własnego dobra powinien odejść.

0

@Emhyr Ja bym pożegnał jak nie stopera, to Raphinhe. Ale napewno Pedri dla jego dobra musi odejść, a Frenkie dla dobra klubu.

0

@Emhyr Frenkie, Pedri, Araujo, Kounde i Christensen.

Pożegnać 2 pomocników i stopera.

0

@Emhyr trzeba zbudować kadrę prxyszłości na nowo. Pozbyć się 2 lub 3 kluczowych psotaci i zbudować nowy kręgosłup.

1

@ViscaelBarca2007 nie, alw to dlatego, źe za drogi jestem. Wiesz no pensja + opłacić sztab i kirs trenerski...

8

@LM10GOAT Roberto. Ale w sumie już jest.

0

@Beztroskii tak robię z gumą. Co do tych przykładôw, to maszyny znajdują się w takich miejscach, że nie ma na to szans. Musiałbym trochę inaczej i tw same grupy mięśniowe wówczas lub takie, w których podobne pracują, ale główna pracująca jest inna, np. wyciskanie na płaskiej + overhead press.

0

@Beztroskii jedno po drugim.

1

Kurde no, Jeszcze z półtora roku do Batmana 2. Ale taka myśl przeszła przez głowę, skoro w pierwszym było 'I'm Vengeance', to w drugim może będzie 'I am the night', a trzecim 'I am Batman'. Takie fajne nawiązanie by było wtedy do ś.p. Kevina Conroya.

3

Żoze Murinio łelkom bak!

1

@ViscaelBarca2007 A w ogóle, to to zainspirowało mnie, aby dodać sled push i pull do planu:


Wydaje się to być strasznie funkcjonalnym ćwiczeniem i uznałem, że warto je wrzucić.

A co do samej regeneracji, gdyby nie fakt, że tak mnie zafascynowało trenowanie, to bym miał, a tak prawie napewno się przetrenowuję, zapomniałem przez to również swój główny cel dlaczego ćwiczę i nie jest to zrzut wagi, a coś innego.

Dodam jeszcze, że zapisałem się na lekcje boksu do jakiegoś gościa, na razie godzina tygodniowo, więc trzeba zacząć rozważać naprawdę wrzucenie dodatkowego dnia regenaryjnego, zwłaszcza że pracuję 3 dni w tyg, uczę się kolejne 3 dni i mam tylko jeden dzień wolny.

0

@ViscaelBarca2007 Jak już to raczej to po prostu wrzucę do planu. DL będę się trzymał, bo jest to ćwiczenie funkcjonalne dla mnie oraz odwzorowuje to co robię lub mogę robić w życiu codziennym. Power cleany chcę mieć, żeby popracować nad eksplozywnością i siłą, a HT, żeby wzmocnić biodra i tyłek.

0

@ViscaelBarca2007 inna sprawa, że oni wtwdy od małego byli poświęceni i zaryzykowali już wtedy.

0

@ViscaelBarca2007 leg curl niby myslalem nad wrzuceniem, ale raczej odpuszcze na pewien okres i pozostawir dwojki przy ruchu wielostawowym chyba. Czyli martwy i HT.

0

@ViscaelBarca2007 regeneracja? Jaka regeneracja. ;D widziales jak Tyson trenował i wyglądał? Albo inni wielcy sportowcy/bodybuilderzy koedyś? ;D

1

@ViscaelBarca2007 losowo wypisałem. Przysiad zawsze pierwszy.

1

@ranger3120 rumuński.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@TR3YWAY co to jest? Wtf

Myślałem, że ja z podejściem ludzi sprzed lat 80 gdzie trenuje się po swojemu ryzykuje dużo, a tu takie coś...

1

@ViscaelBarca2007 Push, pull, push, pull

Skupienie pod siłę będzie szło, ale także pod ruchy funkcjonalne, tak aby w miarę odtworzyć to co wykonuję w życiu codziennym. Planuję robić to w 4 dni, ale dwa treningi dziennie będą wtedy. Jeden poświęcony na górę, drugi dół. Zwiększę objętość na nogi, ale też trochę na górę.

Push:
Z rana góra:
Flat Bench press na hantlach
Overhead press
Lat raises
Cable fly
Dipy

Na później dół:
Leg press
Przysiady
Sled push

Pull:
Rano:
Podciągnięcia z gumą oporową
Wiosłowanie sztangą
Sled pull
Biceps curl

Później:
Power clean
Deadlift
Hip thrust

A między tym na środę i sobotę zamierzam poprawić swoją kondycję i szybkość gdzie będę robił sprinty, jakieś wskakiwanie na boxy, squat jumpy i na skakance coś podobnego do interwałów. Jeszcze myślę co do tego dołożyć warto, aby poprawić ogólną koordynację i zwinność, ale nie mam pomysłu na ten moment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?