Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT nie wiem, bo odkąd kibicuję, to są sami nieudacznicy, chociaż 3 było do tej pory. Musiałbym się doinformować na temat paru innych.
1
A pamiętacie jak Terry dostał czerwo za atak w Sancheza kolanem bez piłki?
0
Ale niefajnej kontuzji nabawił się Matheus Nunes...
1
@bartas97 Już późno, jak to pierwszy raz czytałem, to nie widziałem tam Gavi. XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wybrał język faktów.
https://www.instagram.com/reel/C3TAFH1o1Qi/?igsh=MXExN2N4eGJqeXg4
0
Tak, czy nie?
https://strawpoll.com/mpnboM8rYg5
0
@Rust_Cohle z tego.
https://www.instagram.com/reel/C4IXpRDKpRu/?igsh=YTFrOGMxcm41aHlq
2
"Ty jesteś vegan, a to mnie nie potrzeba. Tylko jedno w głowie mam, kebab 5 kilogram."
0
@BORO_12 Dla nas tak, ale ja patrzę na dobro piłkarza. Ogòlnie pożegnać Raphę, przywrócić Fatiwgo, Ferran na prawą, pożegnać Frenkiego, któregoś ze stoperów, tylu ilu się da niepotrzebnych i oprzeć się na la masii, budując tym samym nowy kręgosłup.
0
@BORO_12 proszè ja Ciebie, profesjonaliści wBarcelonie... Pedri dla własnego dobra powinien odejść.
0
@Emhyr Ja bym pożegnał jak nie stopera, to Raphinhe. Ale napewno Pedri dla jego dobra musi odejść, a Frenkie dla dobra klubu.
0
@Emhyr Frenkie, Pedri, Araujo, Kounde i Christensen.
Pożegnać 2 pomocników i stopera.
0
@Emhyr trzeba zbudować kadrę prxyszłości na nowo. Pozbyć się 2 lub 3 kluczowych psotaci i zbudować nowy kręgosłup.
1
@ViscaelBarca2007 nie, alw to dlatego, źe za drogi jestem. Wiesz no pensja + opłacić sztab i kirs trenerski...
8
@LM10GOAT Roberto. Ale w sumie już jest.
0
@Beztroskii tak robię z gumą. Co do tych przykładôw, to maszyny znajdują się w takich miejscach, że nie ma na to szans. Musiałbym trochę inaczej i tw same grupy mięśniowe wówczas lub takie, w których podobne pracują, ale główna pracująca jest inna, np. wyciskanie na płaskiej + overhead press.
0
@Beztroskii jedno po drugim.
1
Kurde no, Jeszcze z półtora roku do Batmana 2. Ale taka myśl przeszła przez głowę, skoro w pierwszym było 'I'm Vengeance', to w drugim może będzie 'I am the night', a trzecim 'I am Batman'. Takie fajne nawiązanie by było wtedy do ś.p. Kevina Conroya.
3
Żoze Murinio łelkom bak!
1
@ViscaelBarca2007 A w ogóle, to to zainspirowało mnie, aby dodać sled push i pull do planu:
Wydaje się to być strasznie funkcjonalnym ćwiczeniem i uznałem, że warto je wrzucić.
A co do samej regeneracji, gdyby nie fakt, że tak mnie zafascynowało trenowanie, to bym miał, a tak prawie napewno się przetrenowuję, zapomniałem przez to również swój główny cel dlaczego ćwiczę i nie jest to zrzut wagi, a coś innego.
Dodam jeszcze, że zapisałem się na lekcje boksu do jakiegoś gościa, na razie godzina tygodniowo, więc trzeba zacząć rozważać naprawdę wrzucenie dodatkowego dnia regenaryjnego, zwłaszcza że pracuję 3 dni w tyg, uczę się kolejne 3 dni i mam tylko jeden dzień wolny.
0
@ViscaelBarca2007 Jak już to raczej to po prostu wrzucę do planu. DL będę się trzymał, bo jest to ćwiczenie funkcjonalne dla mnie oraz odwzorowuje to co robię lub mogę robić w życiu codziennym. Power cleany chcę mieć, żeby popracować nad eksplozywnością i siłą, a HT, żeby wzmocnić biodra i tyłek.
0
@ViscaelBarca2007 inna sprawa, że oni wtwdy od małego byli poświęceni i zaryzykowali już wtedy.
0
@ViscaelBarca2007 leg curl niby myslalem nad wrzuceniem, ale raczej odpuszcze na pewien okres i pozostawir dwojki przy ruchu wielostawowym chyba. Czyli martwy i HT.
0
@ViscaelBarca2007 regeneracja? Jaka regeneracja. ;D widziales jak Tyson trenował i wyglądał? Albo inni wielcy sportowcy/bodybuilderzy koedyś? ;D
1
@ViscaelBarca2007 losowo wypisałem. Przysiad zawsze pierwszy.
1
@ranger3120 rumuński.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@TR3YWAY co to jest? Wtf
Myślałem, że ja z podejściem ludzi sprzed lat 80 gdzie trenuje się po swojemu ryzykuje dużo, a tu takie coś...
1
@ViscaelBarca2007 Push, pull, push, pull
Skupienie pod siłę będzie szło, ale także pod ruchy funkcjonalne, tak aby w miarę odtworzyć to co wykonuję w życiu codziennym. Planuję robić to w 4 dni, ale dwa treningi dziennie będą wtedy. Jeden poświęcony na górę, drugi dół. Zwiększę objętość na nogi, ale też trochę na górę.
Push:
Z rana góra:
Flat Bench press na hantlach
Overhead press
Lat raises
Cable fly
Dipy
Na później dół:
Leg press
Przysiady
Sled push
Pull:
Rano:
Podciągnięcia z gumą oporową
Wiosłowanie sztangą
Sled pull
Biceps curl
Później:
Power clean
Deadlift
Hip thrust
A między tym na środę i sobotę zamierzam poprawić swoją kondycję i szybkość gdzie będę robił sprinty, jakieś wskakiwanie na boxy, squat jumpy i na skakance coś podobnego do interwałów. Jeszcze myślę co do tego dołożyć warto, aby poprawić ogólną koordynację i zwinność, ale nie mam pomysłu na ten moment.