1

Dobre ćwiczenie. Zdecydowanie polecam. U mnie wleciało to do planu i gdyby nie fakt, że mam kontuzje śródstopia, to poszło by na dużej wadze, a tak tylko 50kg, żeby nie przeciążać stopy, a także nauczyć się tego dobrze wykonywać. @TR3YWAY @ranger3120



0

@cules100pro Nie dyskomfort. Nazywajmy to po imieniu - przeciążenie.

3

3 lata temu na Camp Nou Jules dał Pique strzelić gola na 2-0 i tym samym doprowadził do dogrywki w meczu Barca Sevilla w półfinale Pucharu Króla. Jak to się skończyło, to pamiętamy, 3-0, a później wygrany finał Pucharu Króla z Athleticiem Bilbao Marcelino.

4

No nie wiem, z Liverpoolem przegraliśmy w sezonie 18/19...

3

Trochę długa ta lista Holenderskiego Guardioli.


0

@cules100pro Ciekawe jak tam chłopaki trenują na tej siłowni.

0

@cules100pro A otwierany?

0

@cules100pro będzie dach?

2

0

@VegetaPolska ja mam stopę uziemioną, chodzić nie da rady, cały czas ból w śródstopiu...

0

Tp chyba jednak kontuzja śródstopia.

0

@Emhyr 4 minuty szybciej ta kontuzja i może by zadziałało.

2

@Firestone presezon w środę.

1

@Firestone zawsze. Do wesela się zagoi.

0

Nie ma to jak kontuzja stopy. ;D złe ułożenie trzech środkowych palców u stopy przy kroku/skoku na skakance, zgięcie się w przeciwną stronę i poczucie jak kości strzeliły. ;P człowiek nie jest w stanie chodzić, stopa uziemiona. :(

0

@Peciak tylko, że ja robię trening z rana.

1

@Katalonbar 595. 50g owsianki, mleko 300ml, 1 banan, 15g miodu i 50g jogurtu greckiego.

0

@ranger3120 No ja dzisiaj pierwszy i ostatni raz. Jak już, to incline.

0

@bartekvisca ja się przerzuciłem na hantle, dzisiaj pierwszy raz i ciężko trochę ustabilizować się na ławie.

0

Wyciskanie na płaskiej hantli, czy sztangi, ktòre wolicie?

12

@Pawel13sz Jeden gorszy mecz. A tydzień temu Pan Piłkarz.

0

Xavi, Xavim, ale oni by wykazali jakieś chęci i ambicje w końcòwce, a nie klepu, klepu...

1

Oni nie chcã tego tytułu... kolejny raz szansa na doskoczenie i tracimy na własne życzenie.

0

@norbi77 Dla dobra Pedriego lepiej go pożegnać, albo niech sam inwestuje w siebie, bo ten klub nie zrobi wiele dobrego dla jego zdrowia.

3

Ogółem, to pora oddać klub profesjonalistom lub oddać 49%, aby w końcu ktoś tu sprowadził profesjonalistów, którzy zajmą się przygtowaniem fizycznym, a także lekarzy, którzy nie robią sobie jaj i są profesjonalistami.

5

Tak jak uwielbiam Pedriego, tak nie ma zmiłuj. Sprzedać.

0

@Nicko No właśnie, cienkie to Bilbao.

0

@barteq No mamy jednego takiego - Lamine Yamal, ale on gra po prawej stronie.

0

Było koło Dembele, teraz jest Raphinhi, a za rok będzie Yamala.

1

@HypeR Oj, Arkham Origins...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?