Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobre ćwiczenie. Zdecydowanie polecam. U mnie wleciało to do planu i gdyby nie fakt, że mam kontuzje śródstopia, to poszło by na dużej wadze, a tak tylko 50kg, żeby nie przeciążać stopy, a także nauczyć się tego dobrze wykonywać. @TR3YWAY @ranger3120
0
@cules100pro Nie dyskomfort. Nazywajmy to po imieniu - przeciążenie.
3
3 lata temu na Camp Nou Jules dał Pique strzelić gola na 2-0 i tym samym doprowadził do dogrywki w meczu Barca Sevilla w półfinale Pucharu Króla. Jak to się skończyło, to pamiętamy, 3-0, a później wygrany finał Pucharu Króla z Athleticiem Bilbao Marcelino.
4
No nie wiem, z Liverpoolem przegraliśmy w sezonie 18/19...
3
Trochę długa ta lista Holenderskiego Guardioli.
0
@cules100pro Ciekawe jak tam chłopaki trenują na tej siłowni.
0
@cules100pro A otwierany?
0
@cules100pro będzie dach?
2
Macie koleżankę do kebaba.
https://www.instagram.com/reel/C4GTJBzKFqG/?igsh=eWNmdDFmdDg0aHp0
0
@VegetaPolska ja mam stopę uziemioną, chodzić nie da rady, cały czas ból w śródstopiu...
0
Tp chyba jednak kontuzja śródstopia.
0
@Emhyr 4 minuty szybciej ta kontuzja i może by zadziałało.
2
@Firestone presezon w środę.
1
@Firestone zawsze. Do wesela się zagoi.
0
Nie ma to jak kontuzja stopy. ;D złe ułożenie trzech środkowych palców u stopy przy kroku/skoku na skakance, zgięcie się w przeciwną stronę i poczucie jak kości strzeliły. ;P człowiek nie jest w stanie chodzić, stopa uziemiona. :(
0
@Peciak tylko, że ja robię trening z rana.
1
@Katalonbar 595. 50g owsianki, mleko 300ml, 1 banan, 15g miodu i 50g jogurtu greckiego.
0
@ranger3120 No ja dzisiaj pierwszy i ostatni raz. Jak już, to incline.
0
@bartekvisca ja się przerzuciłem na hantle, dzisiaj pierwszy raz i ciężko trochę ustabilizować się na ławie.
0
Wyciskanie na płaskiej hantli, czy sztangi, ktòre wolicie?
12
@Pawel13sz Jeden gorszy mecz. A tydzień temu Pan Piłkarz.
0
Xavi, Xavim, ale oni by wykazali jakieś chęci i ambicje w końcòwce, a nie klepu, klepu...
1
Oni nie chcã tego tytułu... kolejny raz szansa na doskoczenie i tracimy na własne życzenie.
0
@norbi77 Dla dobra Pedriego lepiej go pożegnać, albo niech sam inwestuje w siebie, bo ten klub nie zrobi wiele dobrego dla jego zdrowia.
3
Ogółem, to pora oddać klub profesjonalistom lub oddać 49%, aby w końcu ktoś tu sprowadził profesjonalistów, którzy zajmą się przygtowaniem fizycznym, a także lekarzy, którzy nie robią sobie jaj i są profesjonalistami.
5
Tak jak uwielbiam Pedriego, tak nie ma zmiłuj. Sprzedać.
0
@Nicko No właśnie, cienkie to Bilbao.
0
@barteq No mamy jednego takiego - Lamine Yamal, ale on gra po prawej stronie.
0
Było koło Dembele, teraz jest Raphinhi, a za rok będzie Yamala.
1
@HypeR Oj, Arkham Origins...