2

@LukaszFan De Jong nie ogarnie pivota, bo ma proste braki w defensywie. Wyglada dobrze, jak ktoś mocno ściąga z niego zadania defensywne. On tu jest już 5 lat i jak ktoś dalej tego nie widzi, to po prostu nie ogląda spotkań.

@Azi Tak - dlatego Xavi robi wszystko, aby to zbalansować posiadaniem piłkarzy, którzy pracują za dwóch na boisku. Tak robił Gavi, tak zmusza do gry Pedriego, czy też robi z jednym z tych dwóch skrzydłowych. Felix, to nie Ferran, że pracuje dla drużyny, on stara się grać efektownie, a nie efektywnie.

0

@kodi77 Nie, nie grajmy.

0

@mkord to również. Jego wyjścia są nieprzemyślane bardzo często i nie idą w parze z tym co robi zawodnik z piłką.

0

@Kuba0605 Ferran też ma multum wyjść, a nie irytuje się i koledzy go przepraszają. Wiesz jaka jest różnica? Jeden nie gra indywidualnie, a drugi tak. Felix gra pod siebie i nawet jak ma dobre wyjścia, czy nie, to zawsze się irytuje, mimo że nie zawsze ono jest dobre.

1

S1ck!


4

Pawełek? Czy to ty?


1

@Faro Mimo wszystko nie.

3

Rodzina Lowa?


1

@Comentateiro w 2022 się udało, to czemu ma się nie udać?

16

Teraz do końca marca wszystko po 4-0.

0

@P33ck dwa dobre, a potem seria słabych.

0

Zasada dwóch meczów, czy jednak nie?

0

Harry z golem. ;D

2

A czy Romero opublikował te miażdżące sędziów/komisję nagrania var potym jak nie anulowali kartki Roque?

0

@lntrowertyk pada deszcz.

1

Ej koledzy, a kto podawał do Duńczyka? Bo chyba nie ten Brazol, co? Co?

0

W końcu. Teraz wyjazd do bazy.

0

@kanver_ Viaplay angielskie pokazało i Lewy był na mapce z pozycjami niżej od Christensena, Raphinhi i Gundo.

3

@don'T.R.I.P.e Jest Roque, Fermin. Ogółem to powinien zagrać cały mecz Brazolem, aby zyskiwał minuty i budował formę.

A Felixa powinien zmienić i dać Roque lub Fermin (ja wskazuję na Fermina).

3

@Arden W pierwszym meczu u siebie też zostawiali hektary.

1

@Sulimo Nie ma varu, liniowi reagują wtedy, gdy gra klub ze stolicy w białych koszulach.

0

Lewy niżej od Gundogana, czy Christensena nawet gra. XD

1

Gundo dzisiaj bezradny trochę.

1

@Firestone Fermin powinien dzisiaj grać, a nie Felix. Szkoda Lopeza.

2

Zamiast wyprowadzić kontrę oddając lepiej ustawionemu Raphinhi piłkę, to ten daje się sfaulować. A potem marudzenie, że kontr nie ma. Felix w tym meczu już ze 2 podania spartolił, jedną akcję gdzie zdecydował się trzymać piłkę i teraz szansę na kontrę. Marudzimy na Raphinhę, że nie drybluje, że czasami podaje niecelnie, ale on chociaż podejmuje decyzje odpowiednie, z których drużyna o wiele lepiej skorzysta.

E. A teraz jeszcze nieudolne przyjęcie i zamiast cofnąć Cancelo, to drybluje. No japierdziele.

1

@ViscaelBarca2007 Karteczka powinna być, ale nocóż. Lewemu nie gwiżdżą i nie bronią go przed brutalnością rywali.

0

@AssisMoreira Korzeń z brokuła, a marcheweczkę ze wszystkich warzyw uwielbiam.

2

Lewy dawno hat tricka nie strzelił.

0

@Emhyr Nie jest, ale ma pojedyńcze lagi w meczach. Odcina go na moment i albo to krycie gubi, albo popełnia błąd, albo decyzyję złą podejmują.
@kacper_fcb ale akurat patrząc na wiek, to trzeba brać poprawkę, że może popełniać proste błędy. Wydaje się pewny na ten moment, ale zawahania formy muszą być brane pod uwagę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?