Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LukaszFan De Jong nie ogarnie pivota, bo ma proste braki w defensywie. Wyglada dobrze, jak ktoś mocno ściąga z niego zadania defensywne. On tu jest już 5 lat i jak ktoś dalej tego nie widzi, to po prostu nie ogląda spotkań.
@Azi Tak - dlatego Xavi robi wszystko, aby to zbalansować posiadaniem piłkarzy, którzy pracują za dwóch na boisku. Tak robił Gavi, tak zmusza do gry Pedriego, czy też robi z jednym z tych dwóch skrzydłowych. Felix, to nie Ferran, że pracuje dla drużyny, on stara się grać efektownie, a nie efektywnie.
0
@kodi77 Nie, nie grajmy.
0
@mkord to również. Jego wyjścia są nieprzemyślane bardzo często i nie idą w parze z tym co robi zawodnik z piłką.
0
@Kuba0605 Ferran też ma multum wyjść, a nie irytuje się i koledzy go przepraszają. Wiesz jaka jest różnica? Jeden nie gra indywidualnie, a drugi tak. Felix gra pod siebie i nawet jak ma dobre wyjścia, czy nie, to zawsze się irytuje, mimo że nie zawsze ono jest dobre.
1
S1ck!
4
Pawełek? Czy to ty?
1
@Faro Mimo wszystko nie.
3
Rodzina Lowa?
1
@Comentateiro w 2022 się udało, to czemu ma się nie udać?
16
Teraz do końca marca wszystko po 4-0.
0
@P33ck dwa dobre, a potem seria słabych.
0
Zasada dwóch meczów, czy jednak nie?
0
Harry z golem. ;D
2
A czy Romero opublikował te miażdżące sędziów/komisję nagrania var potym jak nie anulowali kartki Roque?
0
@lntrowertyk pada deszcz.
1
Ej koledzy, a kto podawał do Duńczyka? Bo chyba nie ten Brazol, co? Co?
0
W końcu. Teraz wyjazd do bazy.
0
@kanver_ Viaplay angielskie pokazało i Lewy był na mapce z pozycjami niżej od Christensena, Raphinhi i Gundo.
3
@don'T.R.I.P.e Jest Roque, Fermin. Ogółem to powinien zagrać cały mecz Brazolem, aby zyskiwał minuty i budował formę.
A Felixa powinien zmienić i dać Roque lub Fermin (ja wskazuję na Fermina).
3
@Arden W pierwszym meczu u siebie też zostawiali hektary.
1
@Sulimo Nie ma varu, liniowi reagują wtedy, gdy gra klub ze stolicy w białych koszulach.
0
Lewy niżej od Gundogana, czy Christensena nawet gra. XD
1
Gundo dzisiaj bezradny trochę.
1
@Firestone Fermin powinien dzisiaj grać, a nie Felix. Szkoda Lopeza.
2
Zamiast wyprowadzić kontrę oddając lepiej ustawionemu Raphinhi piłkę, to ten daje się sfaulować. A potem marudzenie, że kontr nie ma. Felix w tym meczu już ze 2 podania spartolił, jedną akcję gdzie zdecydował się trzymać piłkę i teraz szansę na kontrę. Marudzimy na Raphinhę, że nie drybluje, że czasami podaje niecelnie, ale on chociaż podejmuje decyzje odpowiednie, z których drużyna o wiele lepiej skorzysta.
E. A teraz jeszcze nieudolne przyjęcie i zamiast cofnąć Cancelo, to drybluje. No japierdziele.
1
@ViscaelBarca2007 Karteczka powinna być, ale nocóż. Lewemu nie gwiżdżą i nie bronią go przed brutalnością rywali.
0
@AssisMoreira Korzeń z brokuła, a marcheweczkę ze wszystkich warzyw uwielbiam.
8
Smacznego. @michal26 @MesQueUnClub_87 @pioz123 @Kluivert_P
https://zapodaj.net/plik-xyOlIhXUNy
2
Lewy dawno hat tricka nie strzelił.
0
@Emhyr Nie jest, ale ma pojedyńcze lagi w meczach. Odcina go na moment i albo to krycie gubi, albo popełnia błąd, albo decyzyję złą podejmują.
@kacper_fcb ale akurat patrząc na wiek, to trzeba brać poprawkę, że może popełniać proste błędy. Wydaje się pewny na ten moment, ale zawahania formy muszą być brane pod uwagę