Rewolucja123
Dołączył/a: sierpień 2014
Żagań
63 obserwujących
38 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gundo bez krycia, Frenkie do boku. Lewy wybiega - Felix drybluje i podaje, jak ten się zatrzymuje. XD
0
Niech chociaż ta Barca wygra, bo kupony i tak mi nie wejdą, a tak chociaż będzie się z czego cieszyć.
0
Teraz powinny być zmiany. Xavi cały czas czekał na ruch Napoli, Ci swoje zmiany zrobili, to teraz czas Xaviego.
4
@Firestone https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14141933#comment-14141933
1
Napoli tylko 1 strzał przez cały mecz póki co. Xavineta pełną parą!!!
0
@ViscaelBarca2007 4 mecze, 3 wygrane. Teraz piąty i byćmoże 4 wygrany (oby).
4
No to teraz lecimy po dublet.
0
Pedri asysta, Lewy gola.
2
Z narożnika do Ter Stegena. XD
1
@AmigoBlancos Ja zagrałem dwa kupony wyjątkowo. Na obu mam, że obie strzelą (jeden to dokładny wynik 3-3) + remis w meczu.
0
@barteq Chyba na treningu. :p
0
@AlphaNumeric Od pierwszej napewno nie. Z ławki jak by wszedł, to może. Napoli szybko by go wyłączyło. Zwłaszcza, że ten po kontuzji świeżo.
0
@Chucky Jest niepewny z piłką, ale to normalne - zazwyczaj grał twarzą do całego boiska, a grając z głową 360 stopni jest ciężej i też samo przestawienie łatwe nie jest. Ale za to w defensywie bardzo często jest dobrze ustawiony, a dzisiaj jak ktoś zwrócił już uwagę - kasuje drugie piłki.
2
@Matix90 on ma 16 lat. Grę prawą nogą jeszcze wyrobi. Kluczem u młodych jest opanowanie do perfekcji gry ich lepszą nogą.
0
Jak my tego nie wygrywamy, to wiedzą tylko zawodnicy. Mieli ze 3 naprawdę dobre okazje w pół godziny i każdą zaprzepaścili. Jesteśmy zdecydowanie lepsi, ale tak jak z Bayernem w zeszłym sezonie - brakuje kropki nad i. Żeby się tylko nie skończyło jak w Monachium.
0
To się może skończyć jak z Bayernem w zeszłym sezonie. ;D
0
@Muevertigo Tak było, jest i będzie. Sędziowie powinni do tego się dawno przyzwyczaić. Można dołożyć jedynie, że w sprawie fauli jedynie kapitanowie mają prawo dyskutować i może faulowani, ale dalej - takie dawanie kartek za zwykłe 'przecież go nie dotchnąłem', to głupota.
0
W ogóle nie powinno być dla piłkarzy kartek za dyskusje z arbitrem według mnie - daje to za dużą władzę dla sędziów i często takie sytuacje, gdzie piłkarz powie tylko, że nie faulował (przykład LL najlepszy) i dostaje kartkę. Ale jak już są, to nie za podważanie decyzji, a brak okazania szacunku wobec arbitra, jakieś wyzwiska np. Co sądzicie o tym?
0
Strumyk, komentarz oczywiście Francuzki i zasiadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy...
0
@kuz nie wiem, ale zagrałem dokładny wynik 3-3.
0
@Firestone Dla was (celowo liczba mnoga, bo nie ty jedyny jesteś, który traktuje porażki jako kompromitacje), to każda porażka to kompromitacja. XD Wróć na ziemię kolego. Dwa średniaki Europejskie się spotykają.
1
Ale dzisiaj Kounde będzie czyścił Kvarę, przecież Gruzin ten mecz skończy z miną w stylu Cristiano.
0
@mrboom Chciałbym, aby ktoś tak na mnie czekał, a tak wracam i czekają niby rodzice.
0
@mrboom sen jest dla słabych.
0
@skubi99 Khabib akurat.
5
Xavi do kibiców Napoli:
"Tonight, I'm gonna smesh your boy!"
0
@JarekS Miguel chyba nawet sam kiedyś wspomniał, że bodaj ze sztabu medycznego ktoś mu podał info. Ale nie daję sobie ręki uciąć.
0
Arsenal wygra + conajmniej 2 gole Arsenalu i Barca Napoli remis + obie strzelą.
1
@AmigoBlancos nie jestem z tych. Ja jestem z tych, którzy nie patrzą na same negatywy, ale też szuka jakichś pozytywów. Pomyliłeś mnie z kimś innym. Krytykowałem Xaviego za to, czy tamto, ale też stawałem w jwgo obronie. Mało jest takich ludzi tutaj, którzy będą neutralni wobec piłkarzy, czy sztabu. Byłem i jestem za Xavim, ale krytykować, krytykowałem - różnica taka, że nie pisałem co tydzień, sorry, codziennie tego samego na temat problemów drużyny.
1
@Kidd zakładam, że Miguel ma kontakty z kimś ze sztabu. Wątpię, że Xavi by wrzucał plany taktyczne i się sprzedawał przed meczem.